Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdide yeni bir haber geldi zaten. PS5'in 2020 sonuna kadar bile çıkmayacağına dair.

Kotaku editörü Jason Schreier'ın kaynaklarından edindiği bilgilere göre bir sonraki PlayStation 2020'ye kadar, büyük olasılıkla 2020'nin sonuna kadar, çıkmayacak.

"Geçtiğimiz ay boyunca çeşitli disiplinlerden ve stüdyolardan düzinelerce oyun geliştiricisi ile bir sonraki nesil konsollar hakkında konuştum." dedi Jason Schreier. "Bunların arasından iki kişi Sony’nin yeni konsolu için olan planlarına doğrudan yakın olduklarını söyledi. Bu iki kişi bana planların her zaman değişebileceğinin altına çizerek bir sonraki PlayStation'ın 2018 ve 2019'da çıkmasının muhtemel olmadığını belirtti."

Jason Schreier ile konuşan geliştiricilerin çoğu yeni PlayStation hakkında herhangi bir şey duymamış. Bunlara Sony'nin birinci parti stüdyoları ve 2019 ile daha sonrasında çıkacak oyunlar üzerinden çalışan geliştiriciler dahil.

• Sevindim hocam. Gelmesin zaten gerek yok, bu nesil peynir ekmek gibi satıyor Sony böyle hataya düşücek kadar bir firma değil zaten. Yani aşağa yukarı 2 yılımız var. 2021'e bile sarkabilir.
  • Valla hocam bende bilmiyorum. Bu yılı 3 oyunla atlattılar. Seneye 4 oyun kaldı. Ayrıca bu e3 de bazıları bloodborne 2 duyurusu gelecek diyor. Bluepoint bir remastered projesine başlamış. Bu Ps5 olmayacağına göre ps4 e remastered getirecekler. Ready at dawn tarafında da hareketlenme var. Konsol exc. oyun için ilan açmışlardı.

Program baya yoğun. Ne olacağı belli değil. Hali hazırda duyurulan oyunlar bile çok fazla iken bir de yeni oyunlar gelirse ne olur düşünemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Sevindim hocam. Gelmesin zaten gerek yok, bu nesil peynir ekmek gibi satıyor Sony böyle hataya düşücek kadar bir firma değil zaten. Yani aşağa yukarı 2 yılımız var. 2021'e bile sarkabilir.
    Aynen hiç beklemediğimiz yep yeni bir Exc oyun duyurulabilir ve 2021 döneminde çıkacak bir den çok exc oyun bile olabilir yani.

Sucker Punch: Ghost of Tsushima
    Naughty Dog: The Last of Us Part II (2019)
    Kojima Productions: Death Stranding (2020 tahminim)
    Bend: Days Gone (2019)

Şimdi bu seneye baktığımız da, 1 ay sonra Detroit çıkacak, 2020 veya 2021 e kadar, Quantic Dream Detroit'in devam oyununu bile yapabilir.

Ve her an bir yerden yeni bir exclusive duyurulabilir 2019 sularında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 10 Nisan 2018; 23:51:41 >
  • Çok güzel haber. Zaten ben 2019 a şans vermiyordum. Benim kişisel tahminim en geç 2021de çıkacak olması. Ama bana göre en olası olanı 2020 sonbaharı.

Playstation 4 nesili cidden güzel. Şu ana kadar güzel oyunlar ile karşılaştık. Önümüzde bir bu kadar güzel exc. oyun daha var. Allah izin verir de görürsek o günleri Ps5 çıktığında ps4 nesli aklımızda çok güzel anılarla kalacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: CollatZ2508

Valla hocam bende bilmiyorum. Bu yılı 3 oyunla atlattılar. Seneye 4 oyun kaldı. Ayrıca bu e3 de bazıları bloodborne 2 duyurusu gelecek diyor. Bluepoint bir remastered projesine başlamış. Bu Ps5 olmayacağına göre ps4 e remastered getirecekler. Ready at dawn tarafında da hareketlenme var. Konsol exc. oyun için ilan açmışlardı.

Program baya yoğun. Ne olacağı belli değil. Hali hazırda duyurulan oyunlar bile çok fazla iken bir de yeni oyunlar gelirse ne olur düşünemiyorum.
    Aynen hocam program yoğun.

From Software'nin o gizli videosu kesin bloodborne 2 olacak.

Ready at Dawn'ın oyunu da 2020 de gelse 2021 e kadar yolu var hatta 2021 de bile getirilebilir oyunlar.

Edit:

Bir de artık şöyle bir durum söz konusu, PS5 dede artık Uncharted edilmez yada aynı oyunlar edilmez yeni IP ler gelmesi lazım. Yeni IP demek daha çok maliyet demek ve daha uzun yapım aşaması demek, risk almak demek oyunun sevilip sevilmeyeceğinin garantisi yok demek. Bu yüzden PS4 dönemini daha uzun tutar SONY. Sonuçta bunlar hep para kazanma amaçlı.

Guerilla Games' de eminiz şuan Horizon Zero Dawn'ın devamı için çalışıyordur 2-3 yıl da onun yapımı sürse 2020 de Horizon Devamını görürüz.

Çok şey var çokk :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 10 Nisan 2018; 23:57:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Aynen hiç beklemediğimiz yep yeni bir Exc oyun duyurulabilir ve 2021 döneminde çıkacak bir den çok exc oyun bile olabilir yani.

Sucker Punch: Ghost of Tsushima
    Naughty Dog: The Last of Us Part II (2019)
    Kojima Productions: Death Stranding (2020 tahminim)
    Bend: Days Gone (2019)

Şimdi bu seneye baktığımız da, 1 ay sonra Detroit çıkacak, 2020 veya 2021 e kadar, Quantic Dream Detroit'in devam oyununu bile yapabilir.

Ve her an bir yerden yeni bir exclusive duyurulabilir 2019 sularında.

Alıntıları Göster
    Mantıklı hocam bende şöyle düşünüyorum.

Days Gone 2019 (1.Çeyrek)
    Ghost of Tsushima 2019 (2.çeyrek)
    The Last of Us Part II 2019 (3.çeyrek)
    Death Stranding 2020 (1.çeyrek)

yeni exclusive oyunlar gelme olasılığı da çok yüksek tabi. Baya hareketli bu nesil, düne kadar bu nesil ölü diyenlere kapak olsun.

Fromsoftware'ın Bloodborne 2 duyurusu gelirse aman Allah düşenemiyorum bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 10 Nisan 2018; 23:58:42 >

• Last of Us daha önce gelecek gibi hocam.E3 de zaten belli olacak.oyunun çoğu tamamlanmıştır
    Sony genelde en iyi oyunlarını 2.çeyrek çıkarıyor.6-7 aylık yıl sonuna kadar olan süreçte daha çok kişiye ulaşşın diye
    yıl sonunda karını arttırıyor bu şekilde.
    Uncharted 4,Detroit Become Human ve God of War 2.çeyrek
    Horizon Zero Dawn 1.çeyrekte çıktı.3 yıldır en kaliteli oyunları ilk 6 ayda çıkarıyor
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Oda doğru hocam. Ama Last of us en çok beklenen exclerden biri. Sony bu oyunu ilk çeyrekte oynatmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orası kesin
    ilk çeyrekte Days Gone çıkacak zaten.erteledikleri kadar ertelediler
    sonra Last of Us.ondan sonra Ghost of Tsushima gelir gibi bakalım
  • Muhtemelen ps5 geriye uyumluluk imkanı tanıyacak ve çıkışından sonra ps4 tarafının sonlarına gelen baba oyunları ps5 e taşıyacaklar...eğer böyle yaparlarsa konsol güzel bi açılış yapmış olur.

Yine 4K sürüm yok şu sürüm diye hortlatma yaparlarsa tatsız olur.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    bu e3 2018 konferansında akıbetleri görücez artık. Artık çıkış tarihleri verilme zamanı geldi :)
  • Kojima reis çalışıyor :)

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • E3 2018'e birşeyler göstermek için hazırlanıyor Kojima san . :)
  • quote:

Kojima reis çalışıyor :)

Aklıma bu sahne geldi direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 11 Nisan 2018; 12:35:21 >

• Adam reis ya iyiki Sony tarafına geçti konamide harcıyorlardı adamı :) death stranding gameplay e3 gösterir inşallah 3 yıl oldu hala bişey bilmiyoruz.

• quote:

Kojima reis çalışıyor :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun Mocap çalışmaları devam ediyor. :)

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.