Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
    ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
    ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 29 Mart 2017; 13:46:35 >

• Yiyecekmiş gibi bakıyor gene reis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    baban seni ham yapsın mı bakışı atmış gibi sanki
  • Daha önce paylastigim görüntü sahteymis arkadaşlar, karakter Emma Stone değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 29 Mart 2017; 16:31:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt

• Kojima Productions youtube videolarında türkçe altyazı varmış, en azından bunda var. Mads Mikkelsen ile sohbet ediyorlar, stüdyo ortamını gösteriyorlar.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Türkçe altyazı koymuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Kojima Productions youtube videolarında türkçe altyazı varmış, en azından bunda var. Mads Mikkelsen ile sohbet ediyorlar, stüdyo ortamını gösteriyorlar.

Türkçe altyazı olayına bende şaşırdım ama tabii ki sevindim bu birşeylerin habercisi olabilir :)

• Kuvvetle muhtemel Türkçe destekli gelicektir oyun inşAllah
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Videonun Türkçe altyazı olması benide şaşırttı, oyunun Türkçe gelme ihtimali yükseldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Videonun Türkçe altyazı olması benide şaşırttı, oyunun Türkçe gelme ihtimali yükseldi

Bakalım hocam öyle gözüküyor adamlar Ps Türkiyeden daha çok düşünüyor Tr oyuncularını şuna bile altyazı koymuşlar nerede görülmüş daha önce benzer bişey..

• Kojima oyunun türköe gelmeyecegini japonca söyledi cokran

• Kojimanın keyfi yerinde. Death Stranding çalışmaları iyi gidiyormuş.

Ben her gün oyun yaratıcılığı yapıyorum. Benim masamda oyun dizaynı, yönlendirme yapılırken yazma, ayarlama, denetleme işleri de yapılıyor. Tam olarak yapım aşamasındaki oyunu, modelleri, arka planı, ışıklandırmaları, hareketleri, kamerayı, ses efektlerini günlük olarak kontrol ederken, daha iyi sonuçlar elde etmek için sorunları olan fikirler, düzeltilmesi gereken yerler konusunda emirler veriyorum.”

http://gameranx.com/updates/id/102848/article/hideo-kojima-showcases-his-daily-work-schedule-for-death-stranding/

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

• quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

Kojima oyunun türköe gelmeyecegini japonca söyledi cokran

Ne zaman yaptı hocam bu açıklamayı? dublaj filan istemiyoruz zaten altyazı olsun kafi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Ne zaman yaptı hocam bu açıklamayı? dublaj filan istemiyoruz zaten altyazı olsun kafi :)

Hocam kojıma böyle bişi yapar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Hocam kojıma böyle bişi yapar mı

Yalnız bu kararı kojima değil Sony verir. Tabi eğer söylediklerinizde ciddiyseniz.
  • Oyun yüksek bütçeli Türkçe olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 11 Nisan 2017; 11:35:14 >
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Horizonda yüksek bütçeliydi ? geldi mi altyazı?
  • Onda Rpg di,diyalog fazlaydı diye mazeretleri vardı bunda öyle olmaz umarım zaten Sony Tr Türkçeleşmenin devam edeceğini söyledi.Horizondan sonra böyle bir oyunu es geçeceklerini sanmıyorum epey tepki aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 11 Nisan 2017; 12:3:47 >
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    umarım dediğiniz gibi olur şahet ben adamlardan ümidimi kestim Sony TR ilgisiz bu konuda yaklaşık 10 tane exc oyun geliyor diye biliyorum tarihleri belli olmasa da bazılarının hepsi 2017-2018-2019 olarak 3 yıl içerisinde çıkacaktır. Bunların hepsine geleceğini düşünmüyorum ve belli olmayan yeni iplerde varmış.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.