Şimdi Ara

Death Stranding PC Versiyonu Ön Siparişe Açıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jedi39

Hindistan Epic Store'da 23 dolar. VPN ile alabilirsiniz. Edit: Fiyatı düzeltmişler 60 dolar olmuş.

Epic'te kendi hesabınıza alabiliyor musunuz vpn ile yoksa battle net gibi ayrı hesap mı istiyor o ülkeden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 9 Kasım 2019; 1:5:57 >
  • En fazla 50 tl eder 400 tl çok fazla artık steam indirimlerine bakarız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • mgs5e 70 lira mi ne vermistim iki oyun arasinda cok farki yok hatta mgsnin hatri var.

• Babblebabble kullanıcısına yanıt
    Ayrı hesap istiyor o ülkeden. Fakat fiyatı düzeltmişler 60 dolar olmuş.
  • 2020 kış indirimlerinde kısmetse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Insomniac34

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aynen kanka senin konsol aldın paraya ekran kartı alıyoruz ama züğürdüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insomniac34

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ''Torrentçi'' mi ? sen hayatında bu kadar oyunu bir arada gördünmü aslan parçası https://steamcommunity.com/id/ReflexAction/

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

''Torrentçi'' mi ? sen hayatında bu kadar oyunu bir arada gördünmü aslan parçası https://steamcommunity.com/id/ReflexAction/

Alıntıları Göster
    Oha 1000 oyuna yakın.Hocam bu kadar oyunu nasıl oynuyorsun.

• Ne oldi sesin gitti? Ps de bedava indiremiyor musun? Yoksa hak gukuk mu diyeceksin merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Konsolcular oyunu bitirdi, sen hala fiyatla avutuyorsun kendini, emek hırsızlığı yapıp üstüne bu kadar heybelenmek senin gibi acınası insanlara yakışır zaten, adamın verdiği emeğin %1'ni veremezsin ama bedava oynuyorum diye sevinirsin meh

• Hee oyun bitirme kozunu kullandı Bitirsin ne olmuş sanki bana bir zararı var

• almasına alıcamda fiyat çok yüksek be. oyun şaheser olmuş bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Alıntıları Göster
    Öyle deme kesin kardeşlikle alıp sonra 10 TL fark ile satıp hepsini oynamıştır . Benim anlamadığım bu arkadaşların elinde olan konsoldan bizde de var, ekstra olarak elimizde onların elinde olmayan, övündükleri cihazın 3 katı edecek sistemler var, gelip torrentçi falan yazıyorlar, ne kadar komik durumu düştüklerinin farkında değiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 9 Kasım 2019; 22:24:23 >

• Kargoculuk oyunlarını severim yalan yok. ETS'yi bol bol oynadığım zamanlar oldu. Fakat bu oyun boss savaşı olsun, diğer dinamikleri olsun ilgimi çekmedi. Kojima'nın oyun çıkmadan evvel parça parça gösteriği tanıtımları birleştirince, ortaya sanki koca bir hiç çıkıyor,izlenimi edindim. Yada youtube'da izlediğim inceleme, ilk izlenim videolarındaki kişilere hak verdim. Zelda BOTW shrine shrine dolaş oyunu derken...Zelda kendine göre efsane bir oyun ayrıca belirtmek isterim.

• Insomniac34 kullanıcısına yanıt
    Yakışır yakışır önce adam gibi fiyat çekmeyi öğrenecekler sonra Türkçe dil getirecekler sonra da önümüze sunup buyrun efendim tasın diyecekler öbür türlü beni tanımayanı ben de tanımam

• hamal simülatörüne 400 tl vermekte ne bilim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.