Şimdi Ara

Death Stranding (2020) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
16
Favori
24.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Onun gelmesi imkansız.
    PS fanları neye imkansız deseler oluyor. Zaten artık platformların yok olacağı, servislerin ortaya çıkacağı döneme geçiyoruz artık. Servis sistemi gelirse herkes her yerde olmak isteyecektir. Konsolların son çağı olduğu için normal
  • Kojima reyiz çıkar da gölgesinde serinleyelim be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    eğer beni kastettiysen ben pc'ciyim konsoldan zerre haz etmem
  • Güzel haber kışı RDR2 ile geçirir yazın da death stranding' i alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

PS fanları neye imkansız deseler oluyor. Zaten artık platformların yok olacağı, servislerin ortaya çıkacağı döneme geçiyoruz artık. Servis sistemi gelirse herkes her yerde olmak isteyecektir. Konsolların son çağı olduğu için normal

Alıntıları Göster
    Konsolların bitişi fişeklendi.
  • Oyunun çıkış videosu yayınlandı.

Not : Baştaki ve sondaki logoları dikkate almayınız.
  • Gameplay grafikleri de böyle olursa iyi, oyun da güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 30 Ekim 2019; 19:1:52 >
  • Yapımcılar vs gördüler pc donanımındaki piyasayı en sonunda. Milyonlarca konsol kadar satılmasada hatırı sayılır ekran kartı satışı filan var. E tabi para kazanmayı basitleştiriyorlar bunları yaparak firmalar. Uzun lafın kısası pcciler olarak seviniyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın herşeyi cins yahu. Doğru düzgün oynanış ve hikaye bilgisi vermedi şimdiye kadar. Üstüne üstlük millet çıkış videolarını gaza getirici sahneleri kullanarak 1.30-2 dakika arası yapar. Adam oynanıştan ve hikayeden daha önce gösterilmeyen sahnelerle çıkış videosu yapıyor. Üstüne üstlük bol bol spoiler var.
  • İnceleme ambargosunun kalkmasıysa beraber puanları ortaya çıkmaya başladı. Beklentinin biraz altında kalacak gibi. Yurtdışında bol bol eleştirilmişken Oyungezer göklere çıkarmış oyunu. Konsol Üssü'nün videosunu merak ediyorum ben açıkçası.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Death_Stranding_inceleme_Puanlari-97147.htm?fbclid=IwAR2JBtzzorRCxJgLytqsHJzvcYs-YR3u73dyILhd_2v0Fk1GAf732AY8mSM
    https://oyungezer.com.tr/inceleme/death-stranding-inceleme/?fbclid=IwAR2iVoOBm0u-xUKpuGw1kpAe0GMvTFRDjjSJjrvtlOqGgYVC4D1C8XabCUw

Edit;

Konsol Üssü yayınlamış bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 1 Kasım 2019; 10:22:18 >

• Oyun fena patlamış valla

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Parayı kim alıyorsa övüyor bizde.Outlast 2 gibi bir rezilliğe verdikleri puanlardan sonra pek ilgimi çekmiyordu bazı sitelerimiz.
  • Ign 68 mi vermis?

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Ee Sony'den ekmek çıkmaz yoksa. Düşünsene hocam Sony Youtuber'ları E3 götürdü, 3 dakikalık videoda Cyberpunk kötü dediler. Bu kafalar oldukça Türk oyun medyası gelişmez.
    Neden bazı siteler 100 vermişler anlamadım ama genel olarak iyi bir oyun gibi duruyor. Şimdi bu 100 verenler yüzünden bir kesim alacak ve oyunu beğenmeyip eleştirecek. Herkese göre olmayan bir oyun nasıl 100 olabilir ki? Sırf YouTube ve Twitch kitlesine baksan oyuna %100 mok atacak insanları şak diye bulursun. 8.5 gayet ideal bir not. 100 notları hiç bir zaman bana inandırıcı gelmedi. Ayrıca 35 te var o da ayrı komik.

Ayrıca kargo simi olduğu da onaylandığına göre artık insanlar "Aslında oyun videolarına göre çok farklı şeyler var!" diye kendini kandırıp oyuna odaklanmışlardır. Her oyun aksiyon olmak zorunda mı yani? Bir defa da farklı bir şey yapılsın işte. Adam bilim kurgu FED-EX sim yapmış. Aksiyon öğeleri yerine taşıma mekaniklerine çevre mekaniklerine önem vermiş. Oyuncuların "Birlikte" oyunu daha da iyi yapacağı "yeni bir mekanik." gelmiş. Yani son gameplay videolarını izledikten sonra insanlar ne bekliyordu ki?

Kesinlikle. Oyunun ilginç olduğunu söylemiştim daha önceden. Her türlü oynayacağız yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 1 Kasım 2019; 11:44:20 >
  • 100 verenler adı sanı duyulmamış, belki de tek kendi ülkelerinde tanınan yerlerdir hocam. Biraz ağır kaçacak fakat yüreği yetmemiş olabilir düşük puan vermeye. Malum Kojima yarattı Dünya'ları. Oyun oynanacak bir oyun fakat yılın oyunu, en yenilikçi oyun falan değil. Biz ender çıkan Lovecraft oyunlarına, özgün korku oyunları yürüme simülasyonu olmasın diye dua ederken adam triple A(AAA) yürüme simülatörü yapmış. Hoş yazın çıktığında bizde deneyeceğiz her türlü.

Sony, twitch yayıncılarına bile oyun gönderirken neden Dost Kayaoğluna oyun göndermiyor anlamıyorum.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    O negatiflikte uç nokta hocam. Adam kaynana misali hiç birşeyi beğenmiyor. Sinan Akkol, Talha Aynacı, Konsol Üssü ekibi gibi adamları asıl fuarlara götürmek gerekiyor da işte. Ne kadar popisin o kadar revaçtasın. Steelseries reklamı çıkıyor Facete, Pintipanda birde wtcn mi ne var reklamlarında. Oyunculuk, oyunculuk olmaktan çıktı.
  • SON YILLARIN EN ACAYİP OYUNU: DEATH STRANDING İNCELEME

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.