Şimdi Ara

Death Stranding (2020) [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
16
Favori
24.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar satan varsa almak istiyorum.
  • Ben sıkıldım bi süredir oynamıyorum bitirmek için ciddi sabır gerek...
  • Arkadaşlar oyunun başlarındayım motor buldum aküsü bitmiş, aküyü nerden bulucaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rustem1905

Arkadaşlar oyunun başlarındayım motor buldum aküsü bitmiş, aküyü nerden bulucaz?
    Bir iki ana teslimat görevinden sonra PKY ile jeneratör yapabiliyorsun. Oyun seni yönlendiriyor merak etme.
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 50 saatte chapter 5 teyim ama neredeyse 2 aydır oynamıyorum. nedense bıraktım bir an ama geri dönücem...
  • Ben de aynı durumdayım hocam ciddi baydı beni ne zaman dönerim bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

50 saatte chapter 5 teyim ama neredeyse 2 aydır oynamıyorum. nedense bıraktım bir an ama geri dönücem...
    Hocam 41 saatte oyunu bitirdim ben. Baya yan teslimat yaptınız sanırım.
    Oyun sonlara doğru açılıyor herkesin dediği gibi. Son 2 chapter oynamaktan çok keyf aldım. Hikaye tamamen oturuyor (bazı mantık hataları var ama Nolan yazmadı oyun hikayesini sonuçta) Yeni yeni başlıyor chapter 5 te oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnondraX -- 25 Eylül 2020; 23:12:35 >
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle söyleyeyim, neredeyse tamamen yan görev yaptım. chapter 2 hariç her yeri 5 yıldız yaptım nerdeyse. çünkü oyunun açık dünyasından çok keyif aldım. ana görev zorunlu oldugumda yaptım yani.
  • 35 saatte oyunu bitirdim, adamda ne hayal gücü var arkadaş, 40 yıl düşünsem kargo taşıyan bir adamın kahraman olacağı ve bunun oyuna öyle güzel yedirilip yeterli hissiyatı vereceği aklıma gelmezdi, böyle özgün içerikli güzel oyunlar fazla göremiyoruz, herkese hitap etmeyecek ama herkesinde deneyimlemesi gereken bir oyun.

• Selamlar. Satan varsa almak isterim.

• Size msj atmıştım ama dönüş yapmadınız

• Beyler      

• Haydeeee  Acaba bunda da RE3 gibi Denuvo kaldırıldı diye mi oldu yoksa CPY yine eski zamanlardaki gibi şapkadan tavşan mı çıkardı merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt

Birkaç leşi daha var sanki geri döndüler. 

• Aynen hocam geri dönmüşler gibi. Mafia, Pes 21 ve Total War Saga Troy de   olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahshah güldürdün hocam gece gece :d hiç ümidim yoktu, mis gibi oldu bu.

• Rdr2 hala direniyor  Rdr2'yi de hallederlerse anca o zaman inanırım geri döndüklerine  

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.