Şimdi Ara

Death Seed Sentrt Team vs Runner Team (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seninle karşılıklı sohbete girmiyorum dostum, aynı cümleleri yazıp saçmalayıp duruyorsun her yorumunda.

Fakat şu yorumları düzgün okursan iyi olur. "Neye göre giremez yazmış acaba" dedim ben. Yani sen nerden biliyorsun? Veya Runner zihin kontrol ustası falanda bizmi bilmiyoruz

Runner 20iq bir speedster sadece.
  • 1-Runner ss'in altından sörf tahtasını alırken ( Ss'in hızı sentry'e göre çok daha fazla )

Death Seed Sentrt Team vs Runner Team

2-Ss'in cosmıc gücü runner için pek bir şey ifade etmiyor

3- Ss'in kolunu fiziksel gücü ile büküyor (O sırada ss koluna bakarsanız ss'in cosmıc güç kullandığını görürsünüz )

Bu featler runner'ın gücünü gösteriyor. Bir de burda hızını kullanmıyor hızını kullansa takımda tepki vericek adam kalmaz.

• Death Seed Sentrt Team vs Runner Team

Sentry bunu diyor "Eğer atomik gücü çok fazla süper çarpıştırıcıdan hoşlanıyorsanız o zaman belki de milyonlarca patlayan güneşin tadına bayılacaksınız."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Seninle karşılıklı sohbete girmiyorum dostum, aynı cümleleri yazıp saçmalayıp duruyorsun her yorumunda.

Fakat şu yorumları düzgün okursan iyi olur. "Neye göre giremez yazmış acaba" dedim ben. Yani sen nerden biliyorsun? Veya Runner zihin kontrol ustası falanda bizmi bilmiyoruz

Runner 20iq bir speedster sadece.
    O zaman son kez cevap vereyim de bir daha girmezsin artık.

Runner'ın hızını biliyorsundur o hızda birinin zihnine girmek için ona yakın hızın olması lazım ki dss'nin öyle bir hızı yok.
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Daha geçenki konuda yırtınıp durdu classic dönem featleri sayılmaz diye. Şimdi gelmiş classic dönemden featler atıyor..
  • quote:

Daha geçenki konuda yırtınıp durdu classic dönem featleri sayılmaz diye. Şimdi gelmiş classic dönemden featler atıyor..
    Runner ss le kapışırken ss de classic çağdaydı ? Yani modern çağda olsa olacaklar yine aynı olur.

Not: Runnerın modern çağ feati var mı ? Ben bulamadım
    Dss runner i yener sentry adama yarı güç verip öldürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thor Reis

Dss runner i yener sentry adama yarı güç verip öldürüyor.
    Neye göre yener ? Normal sentry ss'e rakip olamaz, dss ise thorla dalga geçiyor runner da ss ile dalga geçiyor ss >> thor olduğuna görede runnerın feati daha yüksek.
    SS'in classic çağda olması değilki konu. Biz burda DSS ile karşılaştırıyoruz. VS'de SS bile yok.

Hangi durum, nerede işine geliyorsa ona göre yorum yapıyorsun. Tartışmaya girilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 21 Kasım 2018; 0:14:35 >
    Sentry nin tam 1m gücüyle vurduğunu görmedik gördük evet fakat o kadar değil dünyada vuruyor aslında dünyanın yok olması lazımdı fakat olmadi Sentry nin dünyada değerli şeyleri vardı.... Asıl 1m gücüyle vursa neler olacağı belli ben güncel sentry nin vurmasını bekliyorum.

Sentry ve Thor kapışırken hangi seride bilmiyorum Thor ün çekimini kırıp birdaha eski haline geri getiriyor. Bulup yollarım sana yada Thor biriyle kapışırken kırılıp sentry duzeltiyodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thor Reis -- 21 Kasım 2018; 0:17:0 >
  • quote:

SS'in classic çağda olması değilki konu. Biz burda DSS ile karşılaştırıyoruz. VS'de SS bile yok.

Hangi durum, nerede işine geliyorsa ona göre yorum yapıyorsun. Tartışmaya girilmez.
    Tartışmaya girilmez diyorsun da asıl senle girilmez. Runnerın modern çağ feati varsa bekliyorum. Modern çağ feati olmıyan birini vs'ye koyarlarsa classic çağ featini ele alırız.
  • quote:

Sentry nin tam 1m gücüyle vurduğunu görmedik gördük evet fakat o kadar değil dünyada vuruyor aslında dünyanın yok olması lazımdı fakat olmadi Sentry nin dünyada değerli şeyleri vardı.... Asıl 1m gücüyle vursa neler olacağı belli ben güncel sentry nin vurmasını bekliyorum.
    1m güneş patlama olayının çok büyük olmadığını başka konuda tartışıp anlaşmıştık.

1m güneş patlaması en fazla kara delik etkisi verir ki runner gibi karakterler kara delikde cirit atan karakterler.
  • quote:

Sentry ve Thor kapışırken hangi seride bilmiyorum Thor ün çekimini kırıp birdaha eski haline geri getiriyor. Bulup yollarım sana yada Thor biriyle kapışırken kırılıp sentry duzeltiyodur.
    Neyi anlatmak istediniz anlamadım hocam ? Dss thor ile dalga geçiyor runner da ss ile dalga geçiyor. Ss >> Thor olduğuna göre runnerın feati dss'ye göre daha yüksek oluyor. Ayrıca arada acayip bir hız farkı var.
    Güncel sentry negative zone den güç alıyorsa 1m patlayan güneş gücüde artıyordur aralıksız şekilde böyle olması lazım mantıken

Eeee Dalga geçebilir dalga gecdi diye üst üste yenecek hali yok Dss nın yeni cr sinin çıkmasını bekleyelim diyicemde zor

• quote:

Güncel sentry negative zone den güç alıyorsa 1m patlayan güneş gücüde artıyordur aralıksız şekilde böyle olması lazım mantıken
    Önceki sentry de negative zone'den güç almıyor mu ? Ayrıca güncel sentry ne alaka hocam biz dss vs runner'ı tartışmıyor muyuz ? Dss varken ortada güncel sentry yoktu.
  • quote:

Eeee Dalga geçebilir dalga gecdi diye üst üste yenecek hali yok Dss nın yeni cr sinin çıkmasını bekleyelim diyicemde zor
    Ben aradaki feat farkı için söylemiştim. Ayrıca dss'nin yeni çr'si nasıl çıkacak ? Artık yeni sentry'e odaklanırlar.
    Önceki sentry almıyordu galiba internete böyle okumuşdum void yeni güç almaya başladı negatife zone den eğer önceden alsaydı yerle bir ederdi ortalığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thor Reis -- 21 Kasım 2018; 0:26:0 >
  • Birazdaha düşündümde alabiliyor olabilir eskiden

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.