Şimdi Ara

Death Note / Ölüm Defteri Fan Club (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
18
Favori
79.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

izlemeyen çok şey kaybeder.

izlemeyenlere tavsiyem.

en kısa sürede izleyin.

akıl oyunları dolu bi anime görün.
  • Hocam benide eklerseniz iyi olur

Ayrıyetten elinde e-Book olan varsa Türkçe pm ile iletirse harika olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassadam -- 28 Nisan 2012; 10:16:08 >
  • Hayatımda ilk defa Anime izledim oda Death Note oldu.Bunun gibi başka Anime bulamadım çoğu yanına bile yaklaşamıyor.

İki günde hemen bitirdim acayip sürükleyici bir hikayeye sahip 25. bölümden sonra biraz heyecanını kaybediyor fakat sonra tekrar aynı tempoya kavuşuyor.

L hayranı olarak beni de ekleyin.

• filimlerini bile izledim ama animesinin yerini tutmaz
  • Final bölümü tekrar izledim de :

Bu dışarıdaki eleman deftere bir tek Yagami'nin ismini yazmıyor.
    Near'da bunu söyleyip sen Kira'sın diyor.Bu sırada Yagami neden ben bana tuzak kurdun bunları sen planladın adamı sen tuttun demiyor ?
    Yagami'nin tarafı zaten Near'dan hoşlanmıyor bu şekilde oradan uzaklaşırlardı.Sonrasında Yagami isimleri öğrenmiş olurdu ve hepsini öldürürdü.
    "Ben Kazandım" demiş Yagami bunu da itiraf olarak alıyorlardı ama yukarıdaki olayı söyleyeydi ondan zeki olduğumu ispatladım vs vs diye geçiştirebilirdi yada söyleseydi bu cümleyi atlayabilirlerdi.(Son kısım zorlama oldu)

• Gercekten harika simdi anne babama izletiyorum:)
  • izleyen buraya geliyormuş tamamını bitirdim 12.5 saatte bi bölümün altyazısının sonunda devam etmeseymiş daha iyi olurmuş yazılması şevkimi kırdı ama yılmadan izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teardrops

izleyen buraya geliyormuş tamamını bitirdim 12.5 saatte bi bölümün altyazısının sonunda devam etmeseymiş daha iyi olurmuş yazılması şevkimi kırdı ama yılmadan izledim

Aynen
    25. bölümde L ölünce devam etmesede olur yazıyordu
    .Bende izlemiycektim hatta final bölümünü izledim direk nolucak diye kötü oldu ama 25ten tekrar başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bustercyl -- 14 Mayıs 2012; 21:57:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airBurN

quote:

Orijinalden alıntı: Teardrops

izleyen buraya geliyormuş tamamını bitirdim 12.5 saatte bi bölümün altyazısının sonunda devam etmeseymiş daha iyi olurmuş yazılması şevkimi kırdı ama yılmadan izledim

naptın ya spoiler serbest mi
  • Katılmak İstiyorum lupus-chan
  • Daha izlemeyen arkadaşlar için lütfen spoiler vermeyelim
  • Son bölüme gelmeyen açmasın.

Bu ne ya?Bir solukta izledim 37 bölümü birden Light a bu yapılır mıydı?Near a nasıl yenilir.Böyle mi bitirilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psiqomaniack

Son bölüme gelmeyen açmasın.

Bu ne ya?Bir solukta izledim 37 bölümü birden Light a bu yapılır mıydı?Near a nasıl yenilir.Böyle mi bitirilir?

Sonuna kadar haklısın, zaten L öldükten sonraki kısım gereksizdi. Light ölüceksede L tarafından öldürülmeliydi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 19 Haziran 2012; 21:12:19 >

• ekle..finale çalıştığım için bitiremedim on bölüm kaldı iyi gidiyo şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sona kadar izlemiş birisi yanıtlasın lütfen

17. bölüme kadar zevk le izledim ,sonrasında nedense bir anda tüm zevkim kaçtı 18 de bırakıyorum.
    L karakterinden pek hoşlanmadım , başta gizemli gelirken sonradan tamamen bir emo olması ve sürekli görünmeye başlaması , ölüm meleklerinin dizi boyunca aynı seyirde devam etmemesi zevkimi kaçırdı.Dizinin 360 derece konu değiştirmesi olayların gidişatının değişmesi birkaç dkk lık dizi bölümünde görür görmez tüm hevesim kaçtı.
    En başlarda harika geldi fakat sanırım benim hoşlanacağım tarzda değil
    Sanırım ileriside ilk 17 bölüm gibi gitmiyor öylemi arkadaşlar? izlemek için boşa zaman harcamayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 22 Haziran 2012; 23:50:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

Sona kadar izlemiş birisi yanıtlasın lütfen

17. bölüme kadar zevk le izledim ,sonrasında nedense bir anda tüm zevkim kaçtı 18 de bırakıyorum.
    L nin o emo görüntüsü ve dizinin 360 derece konu değiştirmesi olayların gidişatının değişmesi birkaç dkk lık dizi bölümünde görür görmez tüm hevesim kaçtı.
    Sanırım ileriside ilk 17 bölüm gibi gitmiyor öylemi arkadaşlar? izlemek için boşa zaman harcamayım

25 e kadar izle en azından.Boşa zaman harcamazsın.

• Yeni bitti.Bitirirken kendimi biraz kastım diyebilirim.25.bölüme kadar gayet güzel ve eğlenceliydi , hani bazı film ve dizilerde kötü karakteri seversiniz ya L öyle bir karakter.

Bence anime L nin ölümünden sonra bitmeliydi.25.bölümden 27,28.bölüme kadar idare eder bir şekilde izledim.İkinci sezonda ne Ryuk ne de Misa bir iş yapıyor.İkiside işlevsiz olarak geçirdi ikinci sezonu , zaten kitaplarda bir oraya bir buraya gitti durdu.Olgunluğunu 36.bölüme kadar koruyan Kira , 37.bölümde bir çocuğa yeniliyor ve çıldırıyor , keşke 2.sezonu hiç çekmeseydiler.
  • Bu animenin kurgusu çok etkilemişti beni.Etkilenmeyen de olmaz diye düşünüyorum,özellikle ilk sezon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Yeni bitti.Bitirirken kendimi biraz kastım diyebilirim.25.bölüme kadar gayet güzel ve eğlenceliydi , hani bazı film ve dizilerde kötü karakteri seversiniz ya L öyle bir karakter.

Bence anime L nin ölümünden sonra bitmeliydi.25.bölümden 27,28.bölüme kadar idare eder bir şekilde izledim.İkinci sezonda ne Ryuk ne de Misa bir iş yapıyor.İkiside işlevsiz olarak geçirdi ikinci sezonu , zaten kitaplarda bir oraya bir buraya gitti durdu.Olgunluğunu 36.bölüme kadar koruyan Kira , 37.bölümde bir çocuğa yeniliyor ve çıldırıyor , keşke 2.sezonu hiç çekmeseydiler.

Son bölümlerin mangasını oku, yayınlanmayan sahneler var animede, Light iyice acizleşiyor

• Çok güzel dizi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felsefi1 -- 14 Temmuz 2012; 3:55:47 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.