Şimdi Ara

Death Note / Ölüm Defteri Fan Club (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
18
Favori
79.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Death Note yeni başladım. Geç oldu biraz ama izlediğim en iyi animelerden biri. Özellikle L ile Light'ın zeka kapışmaları çok süper.

Ekleme: Benide yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kryphton -- 12 Ocak 2012; 15:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slew

Tüm bölümlerini bitirdikten sonra insanların yorumlarını okuyayım dedim, burada da ekşide de herkes L taraftarı nedense ben başından beri Light'ın tarafını tuttum bende mi bir sorun var acaba.

Gerçekten de L hayranı daha fazla. Lakin bende hem Light taraftarıyım hemde onun en zeki karakter olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah16

quote:

Orijinalden alıntı: Slew

Tüm bölümlerini bitirdikten sonra insanların yorumlarını okuyayım dedim, burada da ekşide de herkes L taraftarı nedense ben başından beri Light'ın tarafını tuttum bende mi bir sorun var acaba.

Gerçekten de L hayranı daha fazla. Lakin bende hem Light taraftarıyım hemde onun en zeki karakter olduğunu düşünüyorum.

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ama;

Light son bölümlerde iyice azıttı arkadaş, psikopata bağladı adam. Yok yeni dünyanın tanrısıyım yok oyum yok buyum. Hiç, kendi evinde başka biri tarafından korku içinde yaşamak ister misin ki? Bu arada ekşide herkes L taraftarı demişsin ryuzaki başlığına baktım adamlar yerden yere vurmuşlar. İçlerinden bir kaç tanesi adam gibi yorum yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kryphton -- 15 Ocak 2012; 4:23:39 >

• Yagami Raito L hiç sevmem hep ana karakterleri severim
  • Hoo yani Kira taraftarı da azımsanmayacak kadar var diyorsun. Hocam gerçekten de Light sonlara doğru biraz sapıtmıştır. Bunu inkar edemem. Lakin yine de bu onun tarafını tutmam için engel olmadı. Neden bilmiyorum ama yakınlığım hep Light'a oldu. Sonra da forumlarda araştırınca genelin L hayranı olduğunu gördüğümde biraz şaşırmıştım.

Ayrıca onun dünyasında kötü herhangi birşey yapmaz iseniz korkmanıza gerek yoktur. Aslında yapsanız da korkmanıza gerek yoktur. Çünkü bütün kötü insanları öldürmüyor. Tam hatırlamıyorum ama 20lerde bir bölümde buna değiniliyordu.
  • Kesinlikle Light.Adamın yaptığı iş dünyayı kötülüklerden temizlemek.Tarafımdan dolayı son bölüme de gıcık oldum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: vendetta v

Kesinlikle Light.Adamın yaptığı iş dünyayı kötülüklerden temizlemek.Tarafımdan dolayı son bölüme de gıcık oldum zaten

Valla hocam bende Light diyordum da zamanla değişti kendi çıkarları için de adam öldürmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kryphton -- 17 Ocak 2012; 16:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Hide

quote:

Orijinalden alıntı: vendetta v

Kesinlikle Light.Adamın yaptığı iş dünyayı kötülüklerden temizlemek.Tarafımdan dolayı son bölüme de gıcık oldum zaten

Valla hocam bende Light diyordum da zamanla değişti kendi çıkarları için de adam öldürmeye başladı

Light bunu yakalanmamak için yaptı. Onun sistemini durdurmaya çalışan kişi o sistemi istemiyordur. Burda bile çok büyük tehlike oluşturmayacak kişilere dokunmadı.

• Light akar ya.Özellikle şu küçük N tarafından yakalanmasına daha da uyuz oldum , çocuk spastikti resmen
  • Çok severek 2-3 günde bitirdiğim bir animedir izlerken artık neler döndüğünü anlayamayacak kadar beynim sulanıyordu o yüzden iki kere izledim :D
    Light'ın ölümüne çok üzüldüm resmen animeyi bitirmek için yapılmış bir şey bence ayrıca Near'a sinir oldum , L o kadar uğraştı , bu velet de geldi mis gibi davanın üzerine çöktü adalet mi bu! :D
  • quote:

Çok severek 2-3 günde bitirdiğim bir animedir izlerken artık neler döndüğünü anlayamayacak kadar beynim sulanıyordu o yüzden iki kere izledim :D
    Light'ın ölümüne çok üzüldüm resmen animeyi bitirmek için yapılmış bir şey bence ayrıca Near'a sinir oldum , L o kadar uğraştı , bu velet de geldi mis gibi davanın üzerine çöktü adalet mi bu! :D

Aynen ya sırf dizi kendini tekrarlamasın diye öldürdüler dağ gibi çocuğu:D
  • Eğer ki, son bölümde Light ölmemiş, anime (veya manga bitmeseydi) devam etseydi pek tutmazdı gibi düşünüyorum. Çünkü L varken daha bir heyecanlı oluyordu. Her ne kadar Light fanı olsamda, L öldükten sonra sıkılmaya başladım. Çünkü o eski heyecan ve atmosferi vermiyordu Ancak son bölüm çok saçma bitti. Keşke L vs Light olarak devam ettirseydiler. Belki daha güzel yerlere gelebilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 17 Ocak 2012; 23:11:02 >
  • Doğru söylüyorsun hocam. L varken daha iyiydi anime.
    Son bölüm zaten krizlik birşeydi. Sanki o kadar bölümü sırf Kira ölsün diye izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah16

Doğru söylüyorsun hocam. L varken daha iyiydi anime.
    Son bölüm zaten krizlik birşeydi. Sanki o kadar bölümü sırf Kira ölsün diye izledim

İşin aslı bebenin teki öldürüyor. Tamamen, L'in kopyası. Mello biraz renk katmaya çalıştı ama olmadı Eğer OVA gibi bişey çıkarsa çok daha güzel olur. Hellsing mesela 13 bölüm ama OVA devam ediyor.

• Ne olursa olsun efsane bi animeydi dediğiniz gibi OVA olarak devam ederse çok çok iyi olur :D
  • Nasıl olmuş beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

Nasıl olmuş beyler?

Vay L abimiz. Fena değil sadece dudaklar olmamış

• Ben bu kadar tiksindirici anime kahramanı(light) görmedim.Bence kral L dir .L adam gibi adamdır.Ayrıca animenin baş kahramanının özelliği zeki olmasıydı fakat bu adam l öldükten sonra kendi başını yaktı ne işin var orda çık git ayrıl onlardan tekken daha iyi çalışırdın hem yoluna çıkan polisleri alayını öldürürdün.Bilmiyorum gereksizdi l öldükten sonra yaptıkları

• Bence Light sonlarda sapıtsa bile amacı dünyadaki kötülüğü bitirmek ve yaşanılabilir bir dünya kurmak ama L de zekası ve kişiliği ile kendisine bağlıyordu aslında kimin iyi kimin kötü olduğunu bilemiyoruz animenin en çok bu yönünü sevmiştim. Light'a kötü diyemeyiz çünkü başlarda sadece kötüleri öldürüyor. İyi de diyemeyiz dolaylı yoldan cinayet işliyor. ama gerçekten izlediğim en iyi animelerden birisiydi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangibirisiaaaaa -- 24 Ocak 2012; 0:47:12 >
  • Millet bu Death note rewrite nedir? 1 ve 2. bölümleri var nette biraz bilgi verir misiniz?
    Bunlar director cut olarak geçen bölüm mü?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.