Şimdi Ara

Death Note / Ölüm Defteri Fan Club (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
18
Favori
79.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az kaldı inmesine.Başlarız en kısa zamanda
  • quote:

Orjinalden alıntı: dombilibili

quote:

Orjinalden alıntı: Dead Or Alive

quote:

Orjinalden alıntı: AtArdAmAr

Benim bildiğim kadarıyla Ryuk'un defteri kraldan çalmış olması gerekiyor:

Altta "Death God Overlord" diyor

Death Note / Ölüm Defteri Fan Club Ama hala kesin emin değilim çünkü bir shinigaminin Ryuk'dan gelip ikinci defteri istediğine dair bir şeyler hatırlıyorum.Biraz daha bakıcam bölümlere.

Ayrıca @ballrry hatırladığım kadarıyla Ryuk oradaki elmalarıda yiyordu ama fazla sevmeyerek,bu yüzden tepkileri göstermiyordu,am dünyaya gelince azma konusuna vararsak,dediğine göre dünyadakiler daha "juicy" imiş() bu nedenle tabikide adamda böyle tepkiler olacaktır ^^.

EDIT:

Ayrıca şöyle bişi buldum

"Sidoh (Real owner of Ryuks second death note): He annoyed me so bad. He talks all the time and was rude to people."
    |
    v
    http://www.quizilla.com/stories/7217397/character-info-envy-kye-uzutachi-death-note

EVVET sonunda buldum,ikinci defterin sahibini ^^
     Death Note / Ölüm Defteri Fan Club

Çok karıştırmışsın

o sidoh adlı ölüm meleğinin aldığı defter remin defteriydi,
    zaten animede sadece 2 defter görülüyor birisi ryuk un defterlerinden diğeride rem in misaya verdiği defter
    bu arada animenin naşlarıdna bi konuşmada rem in defteri kral gibi birinden çaldığı söyleniyordu birde yanlış hatırlamıyorsam rem ile misanın bi konuşmasında rem misaya ryuk u ndefteri kral dan aldığını söylüyordu

sen dahada karıştırmışsın

toplam 4 defter var ryukun remin remin misaya verdiği ve ryukun düşürdüğü lightın aldığı defter rem defteri çalmadı misayı kurtarmaya çalışırken ölen shinigamiden kalan defter o ryuk ise o dünyaya inen shinigamiden almıştı defteri oda geri almak için geldi dünyaya

Ben 2 defter görülüyor derken animede doğru düzgün gördüğümüz 2 defter var demek istemiştim, ryuk ile rem in defterini hiç görmüyoruz gibi zaten.

• quote:

Orjinalden alıntı: :blaCk:

quote:

Orjinalden alıntı: Dead Or Alive

Bence rem misaya aşık değil

bence remin misayı korumayı istemesinin tek nedeni misanın hayatını kurtarmak için hayatını feda eden arkadaşından dolayı.
    hadi bunu geçtim rem kız değilmi?

Bunu bir yerde söylüyordu sanırım. Rem, ölen arkadaşından defteri alınca, duyguları da ona geçmiş diye.

Haklısın ölen ölüm meleğinin defterini alırsa duygu transferi olur. Misaya aşık olan shinigami öldüğüne göre doğrudur...

• Ortalık spoiler ve defter sayısıyla ilgili tartışmalarla doldu. Değişsin biraz konu.
    Paylaşmak istedim

• quote:

Orjinalden alıntı: :blaCk:

Ortalık spoiler ve defter sayısıyla ilgili tartışmalarla doldu. Değişsin biraz konu.
    Paylaşmak istedim

2ci okuyuşumda anlayabildim

Güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İchimaru -- 5 Şubat 2009; 21:10:33 >

• L
  • Herşey bu kadar basit olsaydı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :blaCk: -- 15 Şubat 2009; 0:16:27 >
  • Arkadaşlar, Death Note'un ingilizce dublajlı bölümlerini bulabileceğim bir yer var mı? Japonca dublajlı buldum ama ilk ingilizce dublajlı izlediğim için, Japoncası pek hoşuma gitmedi (m.i.n.i.n.o.v.a ve torrent dışında).
  • Sen seriyi ingilizce mi izledin ?
  • Evet. Animefreak'ten izliyorum. Orada da ingilizce. Ama gerek kalmadı indiriyorum, Japonca dublajlı. Tabi ingilizce dublajlı biryer varsa oradan indirmeye devam ederim, sorun değil.
  • İngilizce dublajı napıcan hocam ya

Yeni director's cut benzeri bi film projesi falan varmı ? Ova falan olsa da olur ya yeterki devam etsin.Manga'da harika şeyler oldu bunu anlatan bişey çekseler keşke.

Manga'da

L ölmüyor Kira yeniliyor yıllar sonra Ryuuk bi ölüm meleğine defterle ilgili macerasını anlatıyor o ölüm meleği de defteri dünyaya atıyor biri buluyor falan.Sonra adam çok aptal L adama sen çok aptalsın benim eskiden savaştığım Kira'nın çok üstün bi zekası vardı falan diyor yeni Kira da sinir oluyor deftere kendi adını yazıp intihar ediyor.

Bu senaryoyu OVA olarak yapsalar offffffffff

• quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L
    Manga'da

L ölmüyor Kira yeniliyor yıllar sonra Ryuuk bi ölüm meleğine defterle ilgili macerasını anlatıyor o ölüm meleği de defteri dünyaya atıyor biri buluyor falan.Sonra adam çok aptal L adama sen çok aptalsın benim eskiden savaştığım Kira'nın çok üstün bi zekası vardı falan diyor yeni Kira da sinir oluyor deftere kendi adını yazıp intihar ediyor.

Vay be manga çoook farklıymış.Ama zaten ben sevmezdim Kira'nın L'e yenilmesi beni depresyona sokardı

• Şu manga olayını anlamadım.
    Mangada L ölmüyor mu? 58. bölümde ölüyor ya??Yoksa sen mi uydurdun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :blaCk: -- 6 Şubat 2009; 18:53:04 >
  • Hayır ben okumadım zaten bana Exile Falcon anlattı.Yada farklı bi şekilde devam ettirdiler bi mangada öldürdüler ama yeni bi seride yaşatıp bişeyler yaptılar.
  • Yeni bir "Death Note 2" serisi yapsalar nasıl olur acaba? Near'la devam etseler, ya da tamamen farklı bir şekilde başlasalar, başka karakterlerle.
  • Hiç sanmıyorum,çünkü Death Note'ı yapanlar tam olarak mantıklı düşünmeye çalışmışlar.İzlerken anlıyorsun,adamlar en küçük bir hata bile yapmamaya çalışmışlar.Death Note 2'nin çıkması saçma olur,çünkü bir hikaye sonlandı:

Near kazandı ve Raito öldü.Raito gibi zeki birisini çıkarmak,Near'la devam etmek.(L öldükten sonra daha az sevildiğini düşünürsek,o da ayrı konu...)

Ha,Fan Art'lardan birinde gördüğüm "Life Note" ( ) olayı farklı bir hikaye gibi olur mu,olur.Bir kötü adam ölen suçluları canlandırmaya başlar ve kaos olur .

Ayrıca bir sitede gördüm şu fragmandaki "D","L"e ne kadar benziyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtArdAmAr -- 6 Şubat 2009; 19:14:08 >

• Benim anlattığım mangayı yapsalar harika olur aslında.Ama Near'la Mello'yla devam ederseler bu seri kesinlikle çoluk çocukla yürümez

İşin içine aksiyon, kovalamaca, beyin fırtınası vs. girerse harika olur.

Birçok insan Kira ve Misa'nın hapse girdiği ve Yotsuba grubunun incelendiği bölümlerde sıkılmış (ben sıkılmadım neyse) ama sonraki arabayla kovalamaca sahnesinde bütün o stresi sıkıntıyı atıyor sanki çelik halatlarla kendini yine animeye bağlıyorsun

• ekledim arkadaşlar yeni kişileri.
  • OVA'sı çıksa güzel olur . Veya daha kapsamlı, Japonlar tarafından yapılmamış, karakterleri daha çok benzeyen bir film daha yapılsa.
  • Hollywood filmi çekilecek zaten kesinleşti diye biliyorum.Batırmasınlar da
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.