Şimdi Ara

Death Knight Rehberi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
29.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Paladin den 5 kat daha iyi oldu diye birşey yok. Paladin karakterimi kesebilen DK görmedim.
  • oynamayı bilen bir holy paladini hiç bir DK kesemez
  • arkadaslar tank skıllerı hangılerı taunt falan agro tutmak ıcın yani
  • eline sağlık dostum...
  • Hoorrrt
  • resimlerin gitmesi kötü olmuş güncellense çok güzel bir rehber
  • 2008 icin evet. 2014 de bir anlami yok. Forum arastirmayanlara kiziyoruz ama birde arastirip eski konulara cevap yazan var. Gidis yolundan puan verilmeli bence.

Oyunda surekli guncelleme cikiyor gecerliligi kalmayan konularin silinmesi yada en azindan kilitlenmesi lazim.
  • Naaptınız ya oyunu bırakalı seneler oldu
  • frost mu unholy mi beyler

bu arada for the hort(horde)
  • Neye göre ?
    DPS içinsehttps://simulationcraft.org/
  • Uzun Zamandır dk oynuyorum, gelecek expansionuda dikkata alarak diyorum ki. Melee seviyorsan frost, ranged seviosan unholy. Çünkü unholy yeni patchde neredeyse iyice locka dönmüş. Sürekli bir dot atmakla, büyü atıp, peti saldırmakla geçiyor fightların. Ki bana kalırsada unholy şuanda da zevk vermiyor. Frost hem daha hızlı hemde daha zevkli. Ama tabi kişiden kişiye değişir belki sen çok fazla hayatta kalıp uzaktan uzaktan dalmayı seviyorsundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IllidanStormrage

Uzun Zamandır dk oynuyorum, gelecek expansionuda dikkata alarak diyorum ki. Melee seviyorsan frost, ranged seviosan unholy. Çünkü unholy yeni patchde neredeyse iyice locka dönmüş. Sürekli bir dot atmakla, büyü atıp, peti saldırmakla geçiyor fightların. Ki bana kalırsada unholy şuanda da zevk vermiyor. Frost hem daha hızlı hemde daha zevkli. Ama tabi kişiden kişiye değişir belki sen çok fazla hayatta kalıp uzaktan uzaktan dalmayı seviyorsundur.

valla frostta uzaktan vurmada var yakından vurup hp çalmada var beğendim frostu oynamaya alışmaya çalışıyorum herloom çift sword yaptım buna devam etcem 50 ticket'a aldım herloomları sence güzel mi ticket ile alınan itemler 120 ticket'a uprage yapmayı düşünüyorum silahları

• Heirloom kullandığına göre son levela daha ulaşmadığını çıkarıyorum o yüzden sıkıntı olmaz şuanlık ne kullandığın. Ama bende one hand oynuyorum daha zevkli daha çevik daha güçlü oluyor bence. Ama şöyle uyarırımki dkyı şu expansionda iyi oynayan birisi arenada 2v1 kazandığı çok maç olmuştur. Yada bglerde sürekli ayakta kaldığı olmuştur. Çünkü Death Siphon diye bir talent var bunu death runelerle kombo yaparak neredeyse sürekli self heal basabiliyorduk, baya bir güçlüyüz şu sıralar yani ama ne yazıkki legionda bu skill kalkıyor tek can doldurucağımız skill Death Strike olucak (bazı talentlar dışında). Sen karakterine alıştığın zaman karakterin değişmiş olucak bilmiyorum nasıl alışırsın ama bence şuan dk başlama. Çok sevdiysen tabi devam et ben pvpler açısından diyorum yine ayakta kalır tabi ama eskisi gibi değil diyorum. Ama bana kalırsa warrior dön, hem bu patchde iyi hep iyidi aslında, legiondada çok güzel bufflar geliyor tavsiye ederim. Ama yine dediğim gibi sevdiysen her türlü gider ister en güçsüzü olsun ister en güçlüsü ben yeni başladığını varsayarak tavsiye verdim sadece yanlış anlama. İyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: IllidanStormrage

Heirloom kullandığına göre son levela daha ulaşmadığını çıkarıyorum o yüzden sıkıntı olmaz şuanlık ne kullandığın. Ama bende one hand oynuyorum daha zevkli daha çevik daha güçlü oluyor bence. Ama şöyle uyarırımki dkyı şu expansionda iyi oynayan birisi arenada 2v1 kazandığı çok maç olmuştur. Yada bglerde sürekli ayakta kaldığı olmuştur. Çünkü Death Siphon diye bir talent var bunu death runelerle kombo yaparak neredeyse sürekli self heal basabiliyorduk, baya bir güçlüyüz şu sıralar yani ama ne yazıkki legionda bu skill kalkıyor tek can doldurucağımız skill Death Strike olucak (bazı talentlar dışında). Sen karakterine alıştığın zaman karakterin değişmiş olucak bilmiyorum nasıl alışırsın ama bence şuan dk başlama. Çok sevdiysen tabi devam et ben pvpler açısından diyorum yine ayakta kalır tabi ama eskisi gibi değil diyorum. Ama bana kalırsa warrior dön, hem bu patchde iyi hep iyidi aslında, legiondada çok güzel bufflar geliyor tavsiye ederim. Ama yine dediğim gibi sevdiysen her türlü gider ister en güçsüzü olsun ister en güçlüsü ben yeni başladığını varsayarak tavsiye verdim sadece yanlış anlama. İyi oyunlar

Sanirim warrior döneceğim dediğin gibi execute skilli çok güzel warriorda

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.