Şimdi Ara

DEAŞ'lı'canlı bomba'Emniyete getirildikten sonra yanında bulunan bıçakla bir polisi bıçakladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'da gözaltına alınan bir DAEŞ şüphelisi, emniyetde yanında getirdiği bıçakla bir polisi yaralamış.Terörist öldürülmüş..Polisimiz şehit olmus :/

işe bak yav , canlı bomba şüphelısı oldugu gıbı getırılıyor

daeşli O.Ç nin leşihttps://i.hizliresim.com/BA5NyD.jpg
    https://twitter.com/Acemal71/status/896822874589327363

• Haber dogruysa rezillik, yillarca ne idüğü belirsiz ummet kardeslerinizi alirsaniz böyle olur. Allah rahmet eylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBus -- 13 Ağustos 2017; 23:25:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gün şehit vermeden geçmiyor artık Keşke üstü daha iyi aransaydı ama ne desek boş artık..Allah rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesin.

Yahu aklım almıyor. Türkiye'nin en güvenli yerlerinden Vatan Emniyet Binasına gözetim altındaki terörist nasıl bıçak sokabilir??? Gerekirse çırılçıplak girecek oraya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interneto07 -- 13 Ağustos 2017; 23:29:27 >
  • Bu herifleri öldürmek en hafif ceza. İşkence şart.
  • Şerefsize bak

• Emniyet'te de hain çok demekki, adam içeriye bıçak sokmuş. Biz bozuk para soksak suç olurdu
  • Emniyet'e nasıl bıçak sokabiliyor? Üstelik gözaltındayken. Tedbirsizlik mi içerden hain mi var? Rezil bir olay. Polisimizin ruhu şad olsun.

• "işid pkk'lılar temizliyor yaaaa" diyen ergenler nerde
  • Vay be arkadaş bu polisleri sokaktan direk emniyete mi alıyorlar hiç mi akademi, eğitim falan görmediler? Canlı bomba şübhelisinin üstü nasıl aranmaz lan ya cidden bba varsa, emniyete bomba sokup patlatsaydı ne olacaktı? Eğitimsizlik yüzünden bir can gitti işte Allah rahmet eylesin diyecek laf yok cidden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bu nasıl rezalet işidlide neden kelepçe yok aranmıyor mu hiç

• çok basit abi çok basit yani laf yok dilimde tüy bitti gözaltında emniyette bu adam ya
  • Üniversitede umduğunu bulamayan herkes polis oluyor ve sonuç ortada

• Gerçekten yazık olmuş yani ne diyeceğimi bilemedim ölen polisimize üzüldüm. O iblis uşağını niye ters kelepçe yapıp kafasından tutarak yürütmemişler anlamadım. Sonuçta canlı bomba şüphelisi, nasıl didik didik aranmaz nasıl üzerin de bıçak saklayabilir umarım tarayarak öldürmüşlerdir iti.
  • DHKP cili diyorlar twitterda

• Ya arkadaş ben komplo teorilerine pek inanmayan bir tipim. Okuduğum ya da duyduğum 50-60 komplo teorisi varsa taş çatlasa 1 bilemedin 2 tanesine inanırım. Ama bu olayın görüntüleri var mı acaba? Olay yazıldığı gibi ise aklım dimağım almıyor.

Öncelikle şahsı gözaltına alırken üzerini aramaları gerekiyordu. Hadi onu çok detaylı yapamadın diyelim, canlı bomba şüphesiyle gözaltına aldığın adama bir kelepçe vur bari.

İnşallah görüntüler vardır. Yok kameranın görüş alanı dışında olmuş, daha içeri girmeden arabada olmuş, kamera bozukmuş... Gibi bahaneler söylenirse aklıma bu arkadaşın birşeylere tanık olduğu için kasıtlı öldürüldüğü ve suçun teröriste atıldığı gibi saçma sapan bir komplo teorisi geliyor ve bence bu dediğim şey, olandan daha akla yakın.

İstanbul'un en rütbeli polisinin bulunduğu binaya gerekirse adam anadan doğma soyulup aranmadan sokulmaz. Ya girişte falan denk gelselerdi de onu öldürseydi ne olacaktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 14 Ağustos 2017; 5:41:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• iamburak kullanıcısına yanıt
    sana o tek göz az gelmiş ya onu aldır yada 2.sini monte ettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

sana o tek göz az gelmiş ya onu aldır yada 2.sini monte ettir.

Özür dilerim kardeşim yorumu siliyorum ve en yakın zamanda ikinci gözü ekliyorum saygılar

• Polisimiz Deaş'lıların dost olmadığını anlar belki böylece.
    Üzücü.
    Eylemde gözaltına aldığı kadıcağızın kolunu kırıp (Berkin Elvan'ın annesi) , ters kelepçe ile işlem yapanlar bu adamlara geldi mi kuzu oluyor ne hikmetse.

quote:

Gülmen ve Özakça için sonuna kadar mücadele edeceğini belirten Elvan, “Benim oğlum hastanede çırpındı. Onlar da şu anda hastanede ve hapishanede çırpınıyorlar. Benim için ikisi de aynıdır. İkisi de ekmeği için direniyor. Onlar hiçbir şey yapmadılar, sadece ekmeklerini istiyorlar. Hangi hakla onların işlerini ve ekmeklerini ellerinden alıyorlar. Onlar haklılar. Nuriye ve Semih için kimse beni susturamaz” şeklinde konuştu.
  • Olum böyle saçma iş mi olur lan? Polisimiz uyuyor mu abi? Bu nasıl dikkatsizlik?! Tutukladıkları sırada aramamışlar mı? Ya o IŞIDlı kıçında bomba taşısaydı?!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.