Şimdi Ara

silindi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1172F340B -- 11 Temmuz 2021; 0:31:48 >

• up
  • Ellerinde yok anladığım kadarıyla onlarda tedarikçiden sipariş edecek.
  • Backorder = Waiting for supplier
    Tahminim kargon şubatın başında yola çıkacak
  • Waiting for supplier. ürünler tamamlanana kadar her siparişte yazmıyomu?
  • Siparişindeki bir ürün henüz temin edilememiş.Temin edilenleri gönderecekler, henüz temin edilmeyeni sonra gönderecekler sanırım.
  • daha önce böyle birşeyle karşılaşan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50.cal

Waiting for supplier. ürünler tamamlanana kadar her siparişte yazmıyomu?

Yeni sistemde payment confirmed, ardında prepare shipment aşamasına geçiyor. Benimde bir siparişim 6 gün backorder'da beklemede. Malum Çin'liler 21-28 Ocak arası tatil yaptıkları için Şubat'a sarkma ihtimali var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot™

quote:

Waiting for supplier. ürünler tamamlanana kadar her siparişte yazmıyomu?

Yeni sistemde payment confirmed, ardında prepare shipment aşamasına geçiyor. Benimde bir siparişim 6 gün backorder'da beklemede. Malum Çin'liler 21-28 Ocak arası tatil yaptıkları için Şubat'a sarkma ihtimali var gibi

saçma sapan bi sistem olmus hiç bişi anlamıyorum şubata sarkmasında başka bişi istemiyorum. cevap için teşekkürler
  • quote:

daha önce böyle birşeyle karşılaşan varmı

Tam böyle bir durum olmasada 2009'un aralığında kısa dönem askerlik için teslim olum. askere gitmeden kasım sonu focalprice.com'dan bir anahtarlık sipariş ettim. Hemen açıklama kısmında elimizde yok gibi bişey yazıyordu tedarik edecekler diye düşündüm. Daha sonra şubat sonu gibi bizimkiler beni askerdeyken arıyor kargo geldi yurtdısından.. Ben ne aldığımı bile unutmuştum halbuki
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt

quote:

daha önce böyle birşeyle karşılaşan varmı

Tam böyle bir durum olmasada 2009'un aralığında kısa dönem askerlik için teslim olum. askere gitmeden kasım sonu focalprice.com'dan bir anahtarlık sipariş ettim. Hemen açıklama kısmında elimizde yok gibi bişey yazıyordu tedarik edecekler diye düşündüm. Daha sonra şubat sonu gibi bizimkiler beni askerdeyken arıyor kargo geldi yurtdısından.. Ben ne aldığımı bile unutmuştum halbuki

Cevap icin tesekkurler. Subata kalmaz insallah

• postaya verildikten 2,5 hafta sonra elinde oluyor, istanbula 2 hafta yada daha erken de gelebiliyor. Dealextreme ama 1 hafta da zar zor gönderiyor çok yavaş
  • Bende dün sipariş verdim. Beklemedeyim,
    silindi.
  • Arkadaşlar ben Edirne Keşan'da oturuyorum. dealextreme'den 60-70 dolar civarı bir telefon almak istiyorum. Buradan hiç alışveriş yapmadım. Telefon alabiliyor muyuz? Bazı şeyler alınmıyormuş galiba. Yanında Free shipping yazıyor. Ücretsiz kargo demek tamam ama bunun dışında başka bir masraf çıkıyor mu? Paypal hesabına ona göre para aktaralım. Bir de iki sorum daha var : Bana İstanbul falan gibi büyükşehirlere gönderiyorlar ama Keşana göndermezler falan dediler. Doğru mu bu? Artı bir de Türkiye'den alışveriş yapanlara bi üst sınır varmış. 100 dolar mı 100 euro mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alameti_farika -- 14 Ocak 2012; 1:27:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alameti_farika

Arkadaşlar ben Edirne Keşan'da oturuyorum. dealextreme'den 60-70 dolar civarı bir telefon almak istiyorum. Buradan hiç alışveriş yapmadım. Telefon alabiliyor muyuz? Bazı şeyler alınmıyormuş galiba. Yanında Free shipping yazıyor. Ücretsiz kargo demek tamam ama bunun dışında başka bir masraf çıkıyor mu? Paypal hesabına ona göre para aktaralım. Bir de iki sorum daha var : Bana İstanbul falan gibi büyükşehirlere gönderiyorlar ama Keşana göndermezler falan dediler. Doğru mu bu? Artı bir de Türkiye'den alışveriş yapanlara bi üst sınır varmış. 100 dolar mı 100 euro mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

Gümrükte farkedilirse giriş yapamaz telefon. Ha eğer geçti diyelim bu seferde pasaport'a kayıt ettirmek gerekir. Yoksa 1 hafta içinde telefona mesaj gelir ve daha sonra kullanım dışı kalır. Sınırda 100$.

• Anladım teşekkür ederim. Ya zaten telefoncular kayıt işini hallediyolar o mesele değil de.Bi de hani hediyedir falan yazdırınca açmıyolarmış doğru mu acaba? Bunla ilgili bi bilginiz var mı?
  • Hediye yani gift ürünlerde kontrol olmuyor bildiğim kadarıyla,aynı zamanda Türkiye'ye girmesi yasak olan(Şuan aklıma gelen yeşil lazerler 5 mW nin üstü yasaktı sanırsam-millet 100-200 mw sipariş ediyor-) Ve fiyat sınırıda 70 euro muydu neydi tam emin değilim.

Ama tedarikçiyle konuşursanız hem etiketin üstüne eğer yasaklı bir ürünse başka bir ürünün adını yazarlar,hemde eğer fiyatı fazlaysa düşük fiyat yazarlar.Birde gift yazdırırsan hiçbir şekilde gümrüğe takılma riski olmaz.İstersen 10.000 euroluk eşya getirt yinede geçer gümrükten
  • quote:

Orijinalden alıntı: alameti_farika

Anladım teşekkür ederim. Ya zaten telefoncular kayıt işini hallediyolar o mesele değil de.Bi de hani hediyedir falan yazdırınca açmıyolarmış doğru mu acaba? Bunla ilgili bi bilginiz var mı?

Kontrol olmuyor diye bişey yok. Benim Gift işaretli paketim açılmış, tekrar paketlenmiş halde gelmişti. Muhtemelen gümrükte kontrol etmişlerdi yani. Ee tabi biraz daha fazla tolerans gösteriyorlardır muhtemelen. Lazer konusunda ise detaylı inceleme yapmadan kaç mw olduğunu anlayamazlar zaten. Sonuçta 5 mw'ninde 200 mw'ninde kutusu aynı. Ancak lazeri paketinde çıkarıp üstündeki yazıları filan okuyarak anlayabilirler. O kadarda uğraşacaklarını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.