Şimdi Ara

Deadpool şimdiden bütçesinin 8 katı hasılat yaptı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • güldük eğlendik sondaki seyirciyle konuşmaları çok güzeldi tavsiye ederim ama ailenizle ve kız arkadaşınızla asla gitmeyin
  • Marvel iyi pazarladı ama başarı mevcut bütçeyle bu pazarlamayı gerçekleştirmekti bence hasılat 10 katını geçer

• Film kısaydı ama eğlendirdi yine de ben çizgi romanı daha çok seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok guzeldi

• fragmanı görende bişey sanır filmin dörtte üçü geyik ,saçma sapan bi ergen filmi ,geçiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarun

fragmanı görende bişey sanır filmin dörtte üçü geyik ,saçma sapan bi ergen filmi ,geçiniz

karakteri bilmeden filme gidersen verdigin tepki normal , ama geyik argo ve absurdlukler deadpool un dogasinda var o yuzden filmi genelleme yaparak elestirmemelisin

• quote:

Orijinalden alıntı: rapboy3one

quote:

fragmanı görende bişey sanır filmin dörtte üçü geyik ,saçma sapan bi ergen filmi ,geçiniz

karakteri bilmeden filme gidersen verdigin tepki normal , ama geyik argo ve absurdlukler deadpool un dogasinda var o yuzden filmi genelleme yaparak elestirmemelisin

Cahil adam işte dostum naparsın artist artist bide yorum yapıyorlar ya bitiyorum.
  • Filmdeki kızlar taş gibi diyolar izlemek lazım.
  • quote:

Deadpool dan ciddiyet mi bekliyordun sen ? Karakteri bilmiyorsun sadece bende biliyorum konuşcam diyen ergensin ha bilmiyorsun bu deadpool kimdir necidir bir bakar irdelerona göre yorum yaparsın oda yok...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.