Şimdi Ara

Deadpool II | Mayıs, 18 2018 | David Leitch | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
11
Favori
23.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha uzun süreli olmasını bekliyorum bu sefer. Aksiyonunu da biraz bol tutsalar fena olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle. Çünkü kendisi 1-2 hafta önce verdiği bi söyleşide "Deadpool'u ölene kadar oynayabilirim" demiş.
  • Bekleyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzak bir tarihe atmazlar umarım.
  • İlk filmde wolverine de olacakmış aslında cameo olarak galiba ama sonradan vazgeçmişler.Umarım 2.film de olur wolverine o zaman daha da ilgi çekici bir hal alır film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 20 Şubat 2016; 19:03:56 >
  • fox filmin resmi duyurusunu cinemacon'da yapmış. büyük ihtimal 6 ekim 2017 veya 12 ocak 2018'de geliyor.
  • en geç 2017 yılı içerisinde izleyebiliriz umarım.
  • 2017'de çıkarsa çok iyi olur.

• haydaa
  • Her şey güllük gülistanlık gidiyordu oysa ki. Üzdü bu haber açıkçası.
  • İlk filmde çok başarılı bir iş çıkartmıştı yönetmen, kötü oldu.
  • Salak Reynolds Kyle Chandler'ı istememiş. Stüdyo da seçim yapmak zorunda kalmış. Tim Miller'ı göndermişler.

• Deadpool bitti o zaman. İyi devam filmleri de gelebilirdi aslında

Atlamayın hemen, kalite düşecek diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 23 Ekim 2016; 1:55:05 >
  • Ryan Reynolds'a bak hele. Kendini yapımcı sanıyor diyecektim ki ismi Deadpool'un yapımcıları arasında yer alıyor. Neyse umarım güzelim proje çöp olmaz.

• Ryan Kyle Chandler'ı istemeyerek haklı bence Cable oynayabilecek kat kat daha iyi ve ünlü oyuncular var ona bişey demiyorum ama Tim Miller kaybetmek çok çok çok kötü olmuş.Deadpool'u Deadpool yapan Ryan Reynolds ve Tim Miller idi sadece Ryan Reynolds değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Ryan Kyle Chandler'ı istemeyerek haklı bence Cable oynayabilecek kat kat daha iyi ve ünlü oyuncular var ona bişey demiyorum ama Tim Miller kaybetmek çok çok çok kötü olmuş.Deadpool'u Deadpool yapan Ryan Reynolds ve Tim Miller idi sadece Ryan Reynolds değil

+1 2. film bambaşka tarzda olacak parayı bulunca içine etmeseler olmaz

• Cable için Thomas Jane(Eski Punisher)'ın adı geçiyordu ama söylentiden ibaretmiş demek.

2. film büyük soru işareti oldu şimdi ilkini aratmasa bari.
  • Tim Miller Deadpool 2'yi aynı ilk film gibi düşük bütçeyle, gerilla tarzında çekmek istemiş ancak Ryan Reynolds buna karşı çıkmış. Ayrılığın sebebinin bu olduğu söyleniyor.

Bir de Cable karakteri için başka adam bulamadılar mı?
  • David Leitch (John Wick) #Deadpool2'yi yönetecek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Vengeful -- 28 Ekim 2016; 19:23:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.