Şimdi Ara

Deadpool II | Mayıs, 18 2018 | David Leitch | (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
11
Favori
23.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmde göndermeler ve espriler haricinde hiçbirşey yok

Filme çalışılmamış cgi çok kötüydü

Bazı karakterleri görmek ise çok güzeldi :) umarım bu film çok daha farklı ve güzel filmlere zemin hazırlar

Film kesinlikle yönetmen farklılığını hissettiriyor ancak kötü yönde 10/6

• Filmin after crediti filmden daha güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 20 Mayıs 2018; 3:50:15 >
  • Ek sahne harikaydı filmin kalan kısminin toplamında güldüğüm kadar sadece o sahnede güldüm

Filmin genelinde de göndermeler espriler güzeldi, ama bişeyler eksik hissettirdi. Hikaye çok basitti, cgi lar kötüydü. Ben ilk filmi daha çok sevmiştim.

• After Credit efsane olmuş filmden daha iyiydi.
  • Kız arkadaşım istemeyerek gitti. Bittiğinde benden çok beğendi filmi

1. filminden daha güzel olmuş. Espriler çok iyiydi. Ellerinde Deadpool gibi duvarı aşabilen karakter malzemesi varken bunu da iyi kullanmışlar. Güncel hayattan espriler de iyiydi.

8/10
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Stan Lee nin olmadigi bir marvel filmi gorurseniz bilin ki kiyamet kopmustur.
    Stan Lee mefta olsa da yine bu filmdeki gibi ya resmini koyarlar ya da dublor gibi bir sey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimisi ilk filmdaha iyi diyor kimisi bu daha iyi diyor. Demek ki cok fark yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Filmin enlerini aşağıda yazayım, film bildiğin göndermelerin efendisi filmi olmuş ayrıca after credits'i niyeyse pek abartıldığı kadar komik bulmadım öyle güldüm geçtim yani millet altıma mıçtım gibilerinden filan konuşuyorlar ama bende o etkiyi yaratmadı.

Anal doğum muhabbeti

I'm batman sahnesi

Bir türlü ölemediği sahne çok güzeldi
  • Uzun bir aradan sonra 2D film izledim Sinemada gozler bayram etti.
  • After Credits izlemeden çıkanlardanım.Nasıl bu hatayı yaptım bilmiyorum.
    Bu arada film malum ortamlara da düşmüş oradan indirip izlemeyi düşünüyorum.
  • Marvel tüm evreni komiklikler yapmaya çalışan cıvık süper kahramanlarla doldurduğu için bir tek deadpool hoşuma gidiyor artık. Bu kafada devam edeceklerse deadpool dan başka bişey çekmeseler keşke en azından filme giderken gülmek için gidiyoruz.
  • Ryan Reynolds sen muhteşem bir detaysın cidden
  • Filmi dün izledim. Bana göre ilk filmden katkat daha iyi ve komik olmuş. Aşırı beğendim filmi.

Göndermeler harikaydı hatta film gönderme kaynıyor diyebilirim. Film o kadar hızlı ki muhtemelen bir çok şeyi kaçırmak mümkün. Birden fazla izlemek şart.

Çizgi romandaki orjinal hallerine uymadiklari için karakterlere biraz mesafeliydim fakat sırıtmadilar kesinlikle. Gerçi orjinal hali olsaydı oda sırıtmazdi.

Kisaca sinemadaki herkesin bol bol güldüğü harika harika bir film olmuş.

Puani neden düşük bilmiyorum ama 10/10 veriyorum ben.

• eh işte bir film olmuş o kadar güldürmedi göndermeler dışında da bir şey yoktu bazı sahneleri de çok uzun tutmuşlar
  • Filmin Amerika da ilk gün hasılatı 53 milyon dolar olmuş.
  • Cable'ın yaptığı
    saçmalık değil miydi? Tasmayı cıkarsalar Deadpool kurtulurdu zaten. Çıkaracaklardı hatta ama onları durdurdu Deadpool ölmek istiyorum diye. Boşu boşuna kullandı hakkını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 20 Mayıs 2018; 0:10:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Filmin after crediti filmden daha güzeldi
    Yine izlemeden çıktım internetten izlerim diye pişmanım.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Evet bende saçma buldum o sahneyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat kadar önce filmi izledik. İlk başlarda sıksa da bu nedir arkadaş dedirtse de sonradan film canlanmaya başladı. Filmin başı ve özellikle sonlarına doğru olan şu Deadpool'un
    ölüm kalım hallerinde beyninde canlanan
    görüler, drama katılmış sahneler sıkıcıydı. Filmin ve Deadpool'un doğasına aykırıydı. Bunlar olmasa daha iyi olurdu. Hele o görüleri fazla uzatmışlar gibi geldi.

Dövüş ve aksiyon sahneleri doyurucuydu. Mizah doyurucuydu. Hatta ilk filmden çok daha komik ve eğlenceliydi diyebilirim. Bir de şu
    Deadpool'un ölmek üzere olduğu sahneyi çok gereksiz yere uzatmasalardı daha iyiydi. Tamam anladık ölmedin filan ama 4 kere öldüm öldüm dirildim durumu sıkıyor ve oradaki mizahı da öldürüyor. Zaten bir de orada drama da eklemişsin. Seyirci dram mı yaşasın mizah mı kafası karışıyor. Dramı serbest bıraksan daha etkileyici olur mesela ama troll'lük durumuyla o ambiyans tam oluşacakken kayboluyor ve etkileyiciliğin içine ediliyor.

Bu filmde cinsellikle ilgili şakalar, espriler, diyaloglar, küfürler bu filmde de vardı ama tüm bunlar ilk filme göre sanki daha az gibi geldi. Ben şahsen kendimi daha büyük durumlara hazırlayıp gitmiştim. Neyse ki o durumlar gerçekleşmedi.

Filmdeki şu senaryoyu sevmedim. Neyin ne olduğunu, olacakları az buçuk ama isabetli bir şekilde tahmin edebiliyorsunuz. Mesela kötü adamın asıl amacı veya hedefteki karakterin neye ya da nelere sebep olduğunu-olacağını tahmin edebiliyorsunuz.
    Bir de şu zamanda yolculuk muhabbeti var tabi: Back To The Future ile Terminator karışımı bir şey olmuş. Bu tip şeylerden bıktık, bunlara doyduk.
    Ama neyseki ve tabi ki de filme bu yüzden gitmedik ve aradığımız bu değildi. Zibilyon tane göndermesiyle biz bu filmi önce Deadpool karakteri sonra da aksiyon ve vahşeti izlemek için bu filme gittik. Evet epey gönderme mevcut.

Hatta After Credits sahnelerinde de var. 2 After Credits mevcut bildiğim kadarıyla. İkisini de film bitince çok fazla bekletmeden veriyor. Tabi aralarında yine bir zaman farkı var ama izlemek için çok beklemiyorsunuz. Mesela biz kardeşimle izlerken bekleyelim mi kalkalım mı demeye gelmeden ilk kesit geldi, izledik. Sonraki için bekelyemeyiz deyip ayaklandık. Tam çıkaacakkenken yine bir kesit gösterildi. Onu da ayağa kalkmışken ayakta izledik. Başka sahne var mı bilmiyorum ama biz ikisini izledik.

Yukarıdaki arkadaş After Credit'i filmden daha güzel diyerek olayı abartmış gibi geldi, yok öyle bir şey. İzlemeseniz de olur buralarını ama izlerseniz daha iyi olur tabi.

Neyse güzel filmdi. Eğer muhafazakar biri değilseniz film gittiğinize pişman etmiyor. 3. filmin tez zamanda gelmesi dileğiyle. Herkese iyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Mayıs 2018; 10:41:4 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.