Şimdi Ara

Deadpool [12 Şubat 2016] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.796
Cevap
30
Favori
47.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben altyazıyı beğendim şahsen,filmde adam "go get her tiger" dediğinde altyazı hadi aslanim diyorsa çeviri güzeldir.yakala kaplan mı desin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapboy3one

quote:

Orijinalden alıntı: Ben Affleck

bildiğin cıvıklık üzerine kurulmuş karakter yav, sevmedim. 10/1

deadpool dan ne bekliyordun ben onu anlamadım?

Batman vs Superman ci o

Gittigini bile zannetmiyorum

Burda oylesine yaziyor,tabi Batman filmi cok ciddi ya

Superman dizi ile(bildigin diz)ustune drift atarak gelen Batmobile i parcaliyor,o derece ciddi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• relling R kullanıcısına yanıt
    hacıosman-yenikapı metrosunadan itü durağında ineceksiniz ama ordan yürüme mesafesi var biraz
  • Dublaj gayet iyiydi. Tam olarak çevirdiklerini sanmıyorum ama %95 oranında çevirmişler.
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
  • Filmi begenmedim.
    Absurtluk derecesi asiri olmus,bazi seyler asiri olunca yarardan cok zarar getirir.%50 daha az olaysaydi tam kivaminda olurdu.

Ayrica Dublajdaki ses karaktere uymamis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red01 -- 12 Şubat 2016; 22:25:34 >

• Sam Jackson
  • Hikaye çöp, espriler mükemmel.

Şiddetle tavsiye ediyorum.

Not: Dublaj izlerseniz çok üzer, esprilerin tadını alamazsınız. Okuma yazma bilen insanın dublaj film izlemesi saçmalıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UstaUser -- 12 Şubat 2016; 22:36:31 >
  • Biraz yanli olacak ama Deadpool en sevdigim cizgi roman karakterlerinden oldugu icin veriyorum puani. 10/10 Filmde hersey vardi. Tam istenilen Deadpool filmi olmus. Göndermeleri de anlayinca zevkden 4 kose ( 16 kose ) oluyorsunuz. After credits de uzun surdu fakat Deadpool'un dedigi gibi " worth " Altyazinin bazi yerleri sikintili olsada sorun etmedim. Kendime yeticek kadar ingilizcem oldugu icin sorun etmedim fakat elbet sorun edenler olucaktir. Negasonic Teenage Warhead de ayri bi uyuz olmus, baslarda olmamis diyordum fakat olmus bu hatun. Gidin, gitmek isteyeni de kolundan tutup goturun. Kanyon da izledigim icin bilet fiyati normalin ustundeydi fakat helali hos olsun.

• dublaj mı izleyeyim, altyazılı mı
  • beyler türkçe alt yazı sinema avrupa yakası nerde var bilen var mı?
  • Samsun cinemax da suan makine bozuldu calismiyor. 30dkdir bekliyoruz snsa bak

• Dublajın geri dönüşleri altyazıdan çok daha iyi şuan. Altyazıyı beğenen 1-2 kişi var sadece
  • İstinye park imax
  • yarın dublaja gideyim bari, haftaya da altyazılı izlerim. pişman olmam umarım bu sıralamadan
  • senaryo tırt , işleyiş iyi , diyaloglar bazen çok iyi bazen çok zorlama
  • Dublaj izleme hocam çöp olur o espriler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: rapboy3one

quote:

Orijinalden alıntı: Ben Affleck

bildiğin cıvıklık üzerine kurulmuş karakter yav, sevmedim. 10/1

deadpool dan ne bekliyordun ben onu anlamadım?

Batman vs Superman ci o

Gittigini bile zannetmiyorum

Burda oylesine yaziyor,tabi Batman filmi cok ciddi ya

Superman dizi ile(bildigin diz)ustune drift atarak gelen Batmobile i parcaliyor,o derece ciddi

Bunca yıldır kaç tane çizgi romandan uyarlanmış film izlemişsindir Allah bilir ama supermanin batmobile'ı savurmasımı ilginç geldi bundan daha abartı olaylar varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Biraz yanli olacak ama Deadpool en sevdigim cizgi roman karakterlerinden oldugu icin veriyorum puani. 10/10 Filmde hersey vardi. Tam istenilen Deadpool filmi olmus. Göndermeleri de anlayinca zevkden 4 kose ( 16 kose ) oluyorsunuz. After credits de uzun surdu fakat Deadpool'un dedigi gibi " worth " Altyazinin bazi yerleri sikintili olsada sorun etmedim. Kendime yeticek kadar ingilizcem oldugu icin sorun etmedim fakat elbet sorun edenler olucaktir. Negasonic Teenage Warhead de ayri bi uyuz olmus, baslarda olmamis diyordum fakat olmus bu hatun. Gidin, gitmek isteyeni de kolundan tutup goturun. Kanyon da izledigim icin bilet fiyati normalin ustundeydi fakat helali hos olsun.

Hocam after credits de noldu ya biz yazıları beklemeden çıktık spoiler içinde bi yazar mısın veya ö.m. dan atsan

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.