Şimdi Ara

Deadpool [12 Şubat 2016] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.796
Cevap
30
Favori
47.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam altyazıyı bilmiyorumda türkçe dublaj da öyle kısıtlama filan yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Harika bir filmdi açıkcası bu kadarını beklemiyordum. Komedi, romantizm, aksiyon, dram... resmen herşey vardı. Üstüne 100'den fazla göndermeyi de ekleyince ortaya harika bir film çıkmış.
    Film jeneriğinden, after-credits sahnesine kadar resmen tam bir Deadpool filmiydi, ilk seferinde ağzını diken şirketi tebrik etmek lazım.
    Puanım 9/10

1 puanı filmin başlarda çizgisel değil de ileri geri atlamasından dolayı kopukluk yaşattı oradan kırdım.
    Onun haricinde puan kırmak için düşündüm ama hiç kötü bir sahne gelmedi aklıma.
    Deadpool'un hikayesi kadar Wade Wilson'ın hikayesi de güzel işlenmiş. Dönüşümdeki acısı, sonraki hayatındaki uyum sorunu, şizofrenliği... Deadpool ismini alışı bile harikaydı.
    Green Lantern, Hugh Jackman göndermeleri sonra 4. hatta 16.duvarın kırılması harikaydı.

Ek olarak çeviri cidden kötüydü. Ucuza bilet bulursam bir kez de dublaj gitmek istiyorum

9'mu ?Yok artık
    Güzel filmdi ama abartmamak lazım :)

• Rem0te kullanıcısına yanıt
    Kaç vermemi bekliyordunuz? Her film kendi türü içinde değerlendirilir bu filmi hangi filme göre kıyaslayıp düşük puan verebilirim? Çizgi roman filmleri içinde karakteri en iyi yansıtmış bir filmdi.
  • cinemaximumda dublajlı olarak izledim sansür yoktu sanırım ana bacı küfür ediyordu. bence dublajı başarılıydı.
  • Dublaj mi altyazı mi arkadaslar?

Spoiler olabilir diye mesajlara bakmıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    dublaj gercekteb basariliydi. sanirim altyazida sansur varmis. dublajda yardidiyordu baya Ha ama ingilizceniz varsa orjinali tabii ki iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Sıkıldık beklemedik ne vardı sonda

Siz hala gitmedinizmi deadpool 2 hakkinda konusmami bekliyosunuz ama butcemiz yetmiyor diyip gidiyor sonra tekrar gelip 2. Filmin cikacagini ve Cable karakterinin olcagini ve kim oynar diye tahmin ediyordu

• Filmi izleyenlerden yardim

Arkadaşlar bir göndermeyi anlamadim yardim eden olursa sevinirim.Xmen evinde Teenager warhead ile konusmasin bir seylerden bahsediyorlar onu anlamadim. Sanirim buna karsilikta sonra sahnede nothing compares to you diyor. Aciklayan olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çerkes -- 12 Şubat 2016; 21:08:34 >
  • Dublajı beğendim Harun Can başarılı seslendirmiş. Film de gayet güzel, ayrıca film bitince çıkmayın cast sanırım o son yönetmenin falan yazdığı sahne sonra bir söz daha söylüyor dead pool :)

• Super kahraman filmleri hic ilgimi cekmemesine ragmen bu filmi ilginc bir sekilde baya begendim , gondermeler tek kelimeyle muhtesemdi kesinlikle gidip izleyin , izletin.
    8.5/10

Puanida filmin kisaligindan kirdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firefall -- 12 Şubat 2016; 21:14:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Konu Deadpool'dan Morenna'ya kaymış Morenna görmek isteyen Firefly izlesin. (Morenna için değil harika bir dizi olduğu için izlesin tabi)

Bu arada bence filmin sürprizi
    Bob oldu. Filmdeki rolü çok az olsa da Hydra ajanı Bob ve Deadpool aslında birbirlerine yakın karakterlerdir.

bob kimdi hocam? Su hastanedeki wade diyen arkadas mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben Affleck

bildiğin cıvıklık üzerine kurulmuş karakter yav, sevmedim. 10/1

deadpool dan ne bekliyordun ben onu anlamadım?

• Deve Katili kullanıcısına yanıt

Ajax'ın adamlarıyla olan son savaşında bir tane adamı öldürmüyordu hatta onunla ailen nasıl falan muhabbet yapıyordu o adam.
  • beyler istinyepark imax te izleyeceğim. M2 metrosundan en kolay nasıl ulaşabilirim anlatabilcek var mı
  • quote:

Ajax'ın adamlarıyla olan son savaşında bir tane adamı öldürmüyordu hatta onunla ailen nasıl falan muhabbet yapıyordu o adam.

hmm, teşekkürler, o adam süper kahraman mı oluyor yani sonradan?

• quote:

Orijinalden alıntı: rapboy3one

quote:

Orijinalden alıntı: Ben Affleck

bildiğin cıvıklık üzerine kurulmuş karakter yav, sevmedim. 10/1

deadpool dan ne bekliyordun ben onu anlamadım?

Ne sacmaliyorsun birader. Tabiki de Deadpool'dan bi SE7EN, Fight Club, Interstellar vb etkisi bekliyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 12 Şubat 2016; 21:51:24 >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Altyazıda birçok arkadaş sıkıntı yaşadı ben dahil. Ryan reynolds sesi karaktere tam uyuyor ama hem adamın dediği hemde altyazı aynı olmayınca sıkıntı oluyor , kopabiliyorsun.
    Dublaja gidenler hep olumlu dönüş yapmış. Fırsat yaratabilirsem birini bulup dublaja gidicem .

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Kopmak için altyazıya mi gitsek

• Altyazı gidecektim ama yorumlara bakılırsa dublaj iyiymiş zaten bir kere Harun Can var bu adam efsane dublajcıdır seans uyarsa dublaj giderim yarın.

• Film çok güzel.Yalnız ailenizle kesinlikle gitmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.