Şimdi Ara

dead space çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apptrackr da çıkmış.indirdim görüntüler bence baya güzel.bakalım oyun nasıl?

• hemen indiragandi, cikinca da app store'dan satin almaca...
    http://www.youtube.com/watch?v=wQJjPVSW2T0

oynanisi cok begendim..
  • İndirdim beleşe guzel oyun
  • Grafiklere şaşırdım baya, iphone gün geçtikce oyun konusunda baya şaşırtacak gibi, bu oyunun grafikleri nerdeyse ps2 kadar kaliteli.
  • gelll JB geelll
  • Deniyeceğim.
  • EA bu sefer cuzdanlari hedef aldi galiba..
    iPad versiyonu $9.99 , iPhone versiyonu $6.99

tamam iPhone'dan alan iPad'de kullanmasa da olurdu belki de... ama iPad versiyonunu alan ayni zamanda iPhone'da da kullanabilseydi..
  • dead space türkiye versiyonunda yok mu. diyecektim ki varmış.

nasil grafikler oynanış... almaya değer mi. kendini tekrarlayan sıradan bır oyun olmasin. yorum yaparsanız sevinirim. özellikle bizim gibi jb siz kullananlar için çok daha önemli. secerek alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Font_Drakula -- 25 Ocak 2011; 15:05:49 >
  • Bitirdim gayet guzel olmuş 9.5 puan veriyorum. Para vermedim ama 7 doları hak ediyor.
  • su anda sadece US app store'da var sanirim
  • tr versiyonu var dün baktim yoktu simdi gelmis. almaya deger mi onu merak ettim.
  • Oyun güzel, tavsiye ederim arkadaşlar...
  • evet ben de grafikleri özellikle merak etmiştim... ama atmosfer falan özellikle korku severler için harika bir oyun. tavsiye ederim. satın aldım almaya da değer.
  • Grafiklere inanamadım çok ilginç böyle bir cihaz nasıl oluyor da bu grafikleri verebiliyor. Yemin ediyorum anti aliasing eksikliği yok oyunda en ufak, herşey net, en küçük kırık yok görüntüde.. PS3 te bile hayvanlar gibi anti aliasing eksikliği vardır oyunlarda.

Ulen apple sen napmışsın ya böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 26 Ocak 2011; 13:22:31 >
  • Iphone ne oldugunu en azından oyun açısından- insanlara göstermek için çok önemli bir oyun. Bu kadar iyi bir grafik calışması beklemiyordum. bravo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Grafiklere inanamadım çok ilginç böyle bir cihaz nasıl oluyor da bu grafikleri verebiliyor. Yemin ediyorum anti aliasing eksikliği yok oyunda en ufak, herşey net, en küçük kırık yok görüntüde.. PS3 te bile hayvanlar gibi anti aliasing eksikliği vardır oyunlarda.

apple degil, electronic arts'daki grafikerler ve yazilimcilar yapti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: flayzeraynx

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Grafiklere inanamadım çok ilginç böyle bir cihaz nasıl oluyor da bu grafikleri verebiliyor. Yemin ediyorum anti aliasing eksikliği yok oyunda en ufak, herşey net, en küçük kırık yok görüntüde.. PS3 te bile hayvanlar gibi anti aliasing eksikliği vardır oyunlarda.

apple degil, electronic arts'daki grafikerler ve yazilimcilar yapti :)

http://www.swfcabin.com/swf-files/1295302480.swf

• Tabi ki electronic arts yazilimcilar yapti ama platformu olusturuan sistemi saglanyan da apple...

Bu oyunu mutlaka kulaklıkla oynayin hatta normal oynayip bitirdiyseniz kulaklikla tekrar oynayin. inanilmaz degisiyor ambians... korku filmindeki bir karaktere gibi hissettiriyor oynayani. Müthiş
  • yükleyelim bakalım
  • güzel oyuna benziyo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.