Şimdi Ara

DEAD SPACE 3 (PS3 ANA KONU) 'Bizden Beklenilmeyeni Bekleyin' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
7.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hightlander

arkadaşlar ben konuda açtım ama cevap gelmedi multiplayer hala duruyormu dead space 2 deki gibi 4v4 ?

Hayır sadece coop var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond Warrior

Dun oyunu spotlarda gormustum. Halbuki resmi cikis tarihi 5-8 subat degil miydi? Ben mi yanlis biliyorum yoksa. Onlarin eline nasil geciyor?

Multiplayer belki bir kac kere oynarim. Nasil? Network pass gerektiriyo mu? Ve alayim mi?

Bende alırken şasrırdım ama bazı oyunlar çıkış tarihinden önce girebiliyor piyasaya. Oyunda sadece coop var eski multiplayer yok, ve maalesef network pass gerektiriyor.
  • Chapter 5 deyim oyun olmuş diyorum alın oynayın, eğer zamanında bu tür oyunlar oynadıysanız hard da başlamanızı tavsiye ediyorum.
  • Bende dijital olarak alacağım Store'a gelmesini bekliyorum.
  • quote:

Do you still have your Dead Space 2 save file? If you do, you're in luck. People that have played Dead Space 2 will unlock and receive the Planet Cracker Plasma Cutter upon reaching the first bench in Dead Space 3.

link

• quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Bende dijital olarak alacağım Store'a gelmesini bekliyorum.

ben de bekliyorum ortak bulmadiysan beraber alabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çizgi filmide çıktımı acaba çıktıysa bi link bi şey atında izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

çizgi filmide çıktımı acaba çıktıysa bi link bi şey atında izleyelim.

EA bu sefer animasyon yapmadı maalesef bu oyun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

çizgi filmide çıktımı acaba çıktıysa bi link bi şey atında izleyelim.

EA bu sefer animasyon yapmadı maalesef bu oyun için

kötü oldu.
  • Daha kimse almadı mı ya Alanlar bir şeyler yazsın konu ölü gibi.
  • iyi oyun beyler tavsiyelik
  • ben aldım bugün.Chapter 2deyim şimdiye kadar korkuya dair hiç bir şey yok aksiyon oyunu olmuş,ama oynatıyor kerata
  • online co-op nasıl oluyor? arkadaş listemizden biriyle yapabiliyor muyuz?
  • Oyunu çok oyanayamadım. Sınavlarım nedeniyle, ama oyun akıyor beyler herkes alıp oynasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond Warrior

online co-op nasıl oluyor? arkadaş listemizden biriyle yapabiliyor muyuz?

Oyuna arkadaşınızı davet edebiliyorsunuz.
  • ben pek sevmedim oyunu 2 daha iyiydi gibi chapter 5deyim ve sıkılmaya başladım
  • Oyun herzamanki gibi mükemmel olmuş.. öyle aksiyon maksiyonda yok oyunda tırsıtıyo hala.
  • Haftasonu oyunu alıp oynama fırsatı buldum, chapter 12'ye kadar gelebildim. Oyun dış mekanlarda geçiyor, eski tadı yok diyen arkadaşların galiba oyun ile yakından uzaktan alakaları yok ve bu oyunu seven arkadaşlarıda yanıltıyorlar.
    Silah geliştirme olayı başlarda karışık gelsede çözdükten sonra çok keyif vermeye başladı. Oyuna impossible başladığım için paralar genelde cephane ve sağlığa gidiyor yalnız save sistemi saçmalıyor gibi, chapter geçip autosave yaptıktan sonra oyundan çıkıp tekrar girdiğimde önceki chapter dan başlıyorum ve bu biraz sinir bozuyor.
  • ilk oyundan başladım oynamaya fena sardı kıyamıyorum çabuk bitmesin çok sık oynamıyorum :) 9. Chapter2dayım şimdilik :)
  • Oyunun notları konunun başlığıyla örtüştü, beklemediğimiz bir oyun geldi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.