Şimdi Ara

DEAD RISING 4 (PLAYSTATION 4) 2017'DE GELİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  DEAD RISING 4 (PLAYSTATION 4) 2017'DE GELİYOR

Microsoft'un E3 sunumu esnasında duyurulan Dead Rising 4 için özellikle PlayStation 4 kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi.

Capcom'un yaptığı açıklamaya göre açık dünya zombi oyunu Dead Rising 4, tamamen Xbox One ve Windows 10'a özel olarak kalmayacak. Oyun 90 gün boyunca Windows 10'a, 1 yıl boyunca da konsola süreli özel oyun olacak. Yani Rise of the Tomb Raider'da yapılan satış politikasına benzer bir durum bu oyun için de geçerli.

Dead Rising 4, ilk olarak 6 Aralık tarihinde Xbox One ve Windows 10 kullanıcılarına sunulacak.(BSC)

DEAD RISING 4 (PLAYSTATION 4) 2017'DE GELİYOR

Dead Rising 4 is set to release exclusively for Xbox One and Windows 10 PC in December, but Microsoft has confirmed to GameSpot that the upcoming zombie game is only a timed-exclusive and could eventually make its way to PS4 and Steam. You can read Microsoft's statement below.

"'Dead Rising 4' on Xbox One is developed by Capcom and will be published in partnership with Microsoft. Fans will be able to play 'Dead Rising 4' first on Xbox One and Windows 10 PC this December. It will remain a Windows 10 exclusive for the first 90 days and console exclusive on Xbox One for one year. We’ve had a close and longstanding relationship with Capcom including the launch of Dead Rising as an Xbox 360 exclusive and Dead Rising 3 as an Xbox One exclusive. We’re thrilled to partner with Capcom once again to help bring their ambitious vision for Dead Rising 4 to life."

http://www.gamespot.com/articles/dead-rising-4-is-a-timed-exclusive-for-xbox-one-an/1100-6440999/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 17 Haziran 2016; 15:13:12 >

• 2017 sonu diyebiliriz yani. Ben bu oyunu çok oynamak istiyordum. İyi oldu gelmesi, biraz bekletecek ama yapacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıra Gears Of War'da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayla kiralayıp iki platforma birden çıkan oyunu Exclusive diye göstermek yalan söylemenin farklı çeşidi. Bunu da anca Xbone a daha dokunmadan sırf sivrilik olsun diye pompalayan, bir defa Xbone a para kaptıran tipler yutuyor. Oyun kabak gibi Multiplatform.

Bir yıl içinde Capcom zilyon DLC çıkarır buna, hepsinin bir arada olduğu versiyon belli ki PS4 versiyonu olacak. Zaten bu oyundan trilyon kat büyük ve ciddiyette geçen Days Gone adlı büyük bir alternatifte var.
  • Gelmese de olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

Parayla kiralayıp iki platforma birden çıkan oyunu Exclusive diye göstermek yalan söylemenin farklı çeşidi. Bunu da anca Xbone a daha dokunmadan sırf sivrilik olsun diye pompalayan, bir defa Xbone a para kaptıran tipler yutuyor. Oyun kabak gibi Multiplatform.

Bir yıl içinde Capcom zilyon DLC çıkarır buna, hepsinin bir arada olduğu versiyon belli ki PS4 versiyonu olacak. Zaten bu oyundan trilyon kat büyük ve ciddiyette geçen Days Gone adlı büyük bir alternatifte var.

Microzort un kaçıncı yalanı oldu bu. Hala koyun gibi meeleyen fanboyları olduktan sonra az bile yapıyor bunlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicbir konsol fani degilim ve sadece konsol oyuncusuyum bastan belirterek sana bisey sormak istiyorum:Sony cokmu farkli sence? Birakin konsollari saga sola cekistirmeyide eskiden olduğu gibi sadece oyunlar hakkinda konusalim.Konsollarin durumu artik kabak gibi ortada zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdogan

Hicbir konsol fani degilim ve sadece konsol oyuncusuyum bastan belirterek sana bisey sormak istiyorum:Sony cokmu farkli sence? Birakin konsollari saga sola cekistirmeyide eskiden olduğu gibi sadece oyunlar hakkinda konusalim.Konsollarin durumu artik kabak gibi ortada zaten.

Sony ne yalan söyledi mesela? Killzone un mutisinin 1080p olmaması dışında ne örnek var? Pc de oynatıpta xbox one da oynuyoruz gibi bişeyi var mı? Oyuncuya dürüstlükse bu Sony de var, neslin başındaki microsoftun rezilliklerini hatırlamıyormusun?

• Sen adam gibi oyun studyosu kurma hatta olanları dağıt,toplasan 3 tane eli yüzü düzgün ex oyunun var onlarıda pc ye çıkart..daha sonrada parayla kendine süreli exclusive yaptırt. Ms hic akıllanmayacak hakikaten..

• oyunu geç çıkarınca ne oluyor onu anlamadım?

tomb raider oynayamadı diye konsolunu satıp başka konsola geçen var mıdır acaba

ne saçma sapan boş boş işler ya
  • Bir gün herkes PS'li olacak

• Ms yenilgiyi kabul etti zararın neresinden dönersem kardır diyor.Şirket yönetiyor sonuçta adamlar bizim gibi duygusal bakmıyorlar olaya.

• Güzel oldu oynamak istediğim çerezlik zombi oyunlarındandi. Pre Order için birde 3.oyunu hediye ederlerse şahane olur

• DAYSGONE varken bu çöpe dönüp bakmam bile
  • Plus verirse indirir bi bakarım
  •  DEAD RISING 4 (PLAYSTATION 4) 2017'DE GELİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Ekim 2017; 18:24:10 >
  • Dead Rising 4: Frank's Big Package Trailer

• Seri devamlı geriye gidiyor. Çıkış sırasına göre devamlı kalite düştü. Pc de oynadım, başlarda Hoşuma gitti ama önermiyorum. Beklediğimi bulamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.