Şimdi Ara

DEAD MAN'S SHOES (2004) İzleyen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Filmi izlemekte biraz geç kaldım ve geçenlerde izledim. Gerçekten etkileyici bir film. Oyunculuklar harikaydı Paddy Considine bu filmden sonra hayran oldum hele Spastik hasta çocuğu oynayan Toby Kebbell'i gerçekten spastik sandım sonradan öğrendim ki oyuncuymuş bu adam . Hele filmin müzikleri gerçekten çok güzel ve uyumlu bu müzikler birde İngiltere'nin doğal güzellikleri ile birleşmesi çok güzel olmuş. Filmin fragmanları belki itici veya basit gelebilir banada öyle gelmişti fakat film oldukça etkileyici ve güzel bir işleyişi var izleyiciyi sıkmıyor. Tek anlamadığım şey filmin İsmi? .

http://www.imdb.com/title/tt0419677/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juna1986 -- 18 Eylül 2008; 18:41:46 >

• bana biraz psikopat filmi gibi geldi ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

bana biraz psikopat filmi gibi geldi ama

değil bir intikam filmi.
  • inmeye başladı bile :)
  • korku filmi diyo imdb de. yaratıklı , hayaletli falan mı yoksa normal mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

korku filmi diyo imdb de. yaratıklı , hayaletli falan mı yoksa normal mi ?

intikam filmiymiş hocam normalmiş
  • bahsettiğin spastik adamı gerçekten çok merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

korku filmi diyo imdb de. yaratıklı , hayaletli falan mı yoksa normal mi ?

Yok kardeşim ne korku filmi konusunu veriyimde okuyun bari çünkü türk sinem sitelerinde bulmak zor.

Günün birisinde hayatı askerlikle geçen Richard yaşadığı kasabaya geri döner..Filmde Richard'ın kasabaya gelmesinden sonra ki 5 gününü anlatmaktadır..Richard , spastik kardeşi Anthony' e son derece bağlıdır.. Kasabaya gelmesinin tek bir nedeni vardır.. Kardeşi Anthony'e yapılan kötülüklerin hesabını sormaktır..Çünkü Anthony'nin spastik olmasından dolayı , sürekli onunla uğraşan , onunla dalga geçen , ona kötü davranan insanlar vardır..Richard'ın kafasında ki tek şey intikam duygusudur.. Yapılanları hiç kimsenin yanına kar bırakmayacaktır.. bu yüzden ilk olarak kardeşine kötü davranan kişilere uyarı niteliğinde mesajlar bırakır.. Daha sonra hepsini tehdit ederek yapılan her şeyin hesabını soracağını söyler.. Hatta kaldığı yerin adresini bile vererek istedikleri zaman ona hesap sormak için gelebileceklerini söyler..Kişiler bunu en başta umursamazlar.. Ama Richard ne kadar ciddi olduğunu göstermek için ilk cinayetini işler.. Cesedin yanına da "One Down"yazısını yazar.. Böylece geriye kalanlardan da intikamını alacağını gösterir.

• Çok sağlam bir filmdir, ilk yarım saatlik bölümü temposuz olduğundan sıkabilir. Aldanmamak lazım 10 üzerinden 8 puan verebilirim
  • Çok kaliteli bir filmdir, mutlaka izleyin. Özellikle Toby Kebbell yardırıyor, film bittikten sonra bu adam cidden spastik mi diye araştırmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.