Şimdi Ara

Dead By Daylight (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
4.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda tek kalınca ya janerayörleri aç diyor ya da başka bir şey yap diyor. O başka bir şeyi çözemedim. Tüm takım arkadaşlarım ölünce ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorsan hala yazayım.Tüm herkez ölünce eger 3 jeneratör yapıldıysa birtane kapak açılıyor haritanın rastgele bir yerinde.Onun yanına gidip direk içine atlayıp kaçabiliyorsun.

• oyun indirime girince aldım bide hangi killeri alsam indirimdeyken bi tane alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

oyun indirime girince aldım bide hangi killeri alsam indirimdeyken bi tane alayım
    The Shape

Oynanışı zordur ama en çok ondan zevk alıyorum. Michael Myers

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Freddy ve myers arasında kalmıştım bende

• oyun güzel ama takımlar kanser, tek jenaratör kaldı katilden kaçamadım, diğer 3 kişi gelip beni kurtarmaya çalışınca kaybettik, umarım ücretsiz haftasonu diye böyledir.

freddy krueger dlc'sini aldım kimse kaçamıyor.

katil bazen önüne çıkınca insan irkiliyor.
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Myers tekliyor hocam nesi zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Myers tekliyor hocam nesi zor.
    Ben değil yapımcı söylüyor. Her karakterin oynama zorluğu yazıyor karakter yanında. Sanırım öncelikle takip edip izlemekten kaynaklı vakit kaybı ki oda iyi oynayan için problem değil. Bi freddy yanında elbet daha zor denebilir.

• beyler şimdi yeni başladiğim için yanliş harcamalar yapmak istemiyorum survivor oynuyroum ( meg 10 level yaptım ) killer zor olur diye.
    bloodweb harcamalarını nasıl yapmam lazım addon vs ne kullanmam lazım hiç bilmiyorum yardımcmı olcak varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 8 Nisan 2019; 9:49:11 >
  • quote:

beyler şimdi yeni başladiğim için yanliş harcamalar yapmak istemiyorum survivor oynuyroum ( meg 10 level yaptım ) killer zor olur diye.
    bloodweb harcamalarını nasıl yapmam lazım addon vs ne kullanmam lazım hiç bilmiyorum yardımcmı olcak varmı
    Build yapman lazım hocam. Meg'in skilleri fena değil. YouTube'da Monto diye bir adam var, onu izlemeni tavsiye ederim. Bu oyunun en iyilerinden biri, güzel buildler tavsiye ediyor.

Ayrıca blood puanları için endişe duymana gerek yok. Oynadıkça birikiyor rahatlıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 8 Nisan 2019; 12:1:4 >
  • katil olunca oyun sunucusu biz mi oluyoruz? bazı oyunlar çok laglı oluyor.

ayrıca katiller için bu oyunun amacı mümkün olduğunca adam asmak jenaratörlerin tamamlanmasını engellemek değil mi? kancadan kurtulan olunca bile katile puan gidiyor ama bazı katiller kancaların önünde bekliyor, oyunda kaybetmek kazanmak diye bir şey yok gibi gözüküyor oyunun amacını yanlış mı anladım? amaç eğlenmek değil mi? 3 kişi kaçınca bile 60k blood point geliyor.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Hocam her karakterin kendine özel skilleri ve tarzı var. O yüzden size kalmış. Ama dlcleriniz yoksa perkleri almak tabi ki daha mantıklı. Dlclere sahipseniz perkleri açmanız zor değil, o yüzden diğer karakterleri açmak daha mantıklı bu durumda

• freddy myers pig ve cannibal dlclerini aldim indirimdeyken

Mesela survivorların bi skilli var katil bizi taşıyorken kurtulabiliyoruz onu açmak için bi karakteri laurie olmasi lazim ) 45 lvl yapmamiz lazim anladiğim kadariyla onun yerine gidip direk 2000 shard karşiliği mağazadan almak daha iyi değil mi

oyunu Yeni yeni öğreniyorum o yüzden üstteki soru biraz anlatım bozukluğu yapmişim böyle daha iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 9 Nisan 2019; 2:16:10 >
  • Mağazadan daha kolay alırsın ama bana sorarsan onlara harcama çünkü karakterleri geliştirken de açabilirsin o perkleri. Shardlar ile karakter aç bence. Ama sabrım yok diyorsan perkleri al.

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Ben değil yapımcı söylüyor. Her karakterin oynama zorluğu yazıyor karakter yanında. Sanırım öncelikle takip edip izlemekten kaynaklı vakit kaybı ki oda iyi oynayan için problem değil. Bi freddy yanında elbet daha zor denebilir.

Alıntıları Göster
    Add-on'lara bağlı aslında. Add-on koymadan oynarsan dediğin gibi stalk biraz uzun sürüyor. İsmini hatırlamıyorum ama yeşil bir add-on ile çok kısa sürede level atlıyordum.
    -

Evet sunucu, katil arkadaş oluyor şu an. Ancak yaz sonu dedicated serverlar gelecek geciktirmezlerse.
    Katilde amaç herkesi öldürmek. Kancadan adam kurtarınca katile puan gitme diye bir şey hatırlamıyorum.
    Kanca önünde beklemeleri kill'i garantiye almak. (Belki günlük görev, belki o survivora sinir olmuştur, belki kötü oynuyor anca öyle kill alıyordur.)
    Dediğin gibi önemli olan eğlenebilmek.
    @White Devil

• quote:

freddy myers pig ve cannibal dlclerini aldim indirimdeyken

Mesela survivorların bi skilli var katil bizi taşıyorken kurtulabiliyoruz onu açmak için bi karakteri laurie olmasi lazim ) 45 lvl yapmamiz lazim anladiğim kadariyla onun yerine gidip direk 2000 shard karşiliği mağazadan almak daha iyi değil mi

oyunu Yeni yeni öğreniyorum o yüzden üstteki soru biraz anlatım bozukluğu yapmişim böyle daha iyi oldu
    Bahsettiğin perk "decisive strike". Ama sağlam nerf yedi son yamada. Kancadan kurtulduktan 60 saniye içinde katil seni düşürüp sırtına alırsa kullanabiliyorsun artık.
    Shardlar ile oyun içi kozmetik veya yeni katil, survivor gelince onları almayı tercih ediyorum ben.
    Karakterleri level atlatmak istiyorsan BBQ perki ile bol bol katil oynamanı öneririm. Katiller survivorlara nazaran daha fazla puan kazanıyorlar.
    BBQ perki her astığın adam başına +25% puan bonusu veriyor o maç için.

• Reaktans kullanıcısına yanıt
    survivor ile daha hızlı xp kasılıyor anladığım kadarıyla kısa sürdüğü için
  • kitlesi çok berbat, saklanıyorum adamlar sırf katil bana sarsın diye üstüme koşuyor, jenleri patlatıp geriye sardıran totem var millet inadına jen yapmaya çalıyor totem'i aramaya teşebbüs eden yok, adama can basıcam durmuyor, katili beğenmeyince dc olanlar dolu.

teknik sorunları da var, yükleme ekranında takılıyor, eğer siz tam lobiye girerken katil lobiden çıkarsa gene takılıyor oyun dc olduğunu anlayamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 26 Nisan 2019; 5:0:45 >
  • hocam injure adama yardım etmiyorsan gelip katili sana baitlemesi normal en azından 1 hit ye adam yere düşmesin

swfler çok toxic haklısın killer oynamak gerçekten sıkıntı aslında oynaması çok kolay ama karşına swf gelince düşen arkadaşına insta heal atan mı dersin flashlight ile blind eden mi dersin ya da adam taşırken body block yapan mı dersin o yüzden survivor oynuyorum genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 27 Nisan 2019; 23:39:7 >
  • Survivor iyi oynuyorum, özellikle palyaço ve dabbe gibi olanla.

yeni beta testi başlamış, kendi sunucularını nihayet getirmişler, en önemli özellik ise artık jeneratörler yapılınca 2dk süre içinde kaçman lazım yoksa yer altından canavar çıkıp öldürüyor.

sw oynarken kendimi parçalıyorum katil bile fark edip öldürmüyor karşılıklı puan kasıp salıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.