Şimdi Ara

Dead By Daylight (2016) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
4.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30 lira verip orjinalini alacaksın
  • oyun cok guzelde su lobide bekleme olayi cok can sikici ve arada oyun lobiye girerken donuyor alt f4 cekmek zorunda kaliyorsunuz baya buglu oyun :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun optimizasyonu nasıl arkadaşlar, oynayanlar cevaplayabilir mi?

Sistemim: i5 3230m 2.6ghz turbo 3.2 , gt 645m 2gb, 6gb ram.

Düşük ayarlarda 30-40 civarı fps alabilir miyim?
  • Arkadaşlar az önce Steam'den bu oyunu satın aldım indirdim oyunu başlat dedim ve bu hatayla karşılaştım yardımcı olursanız sevinirim.

Dead By Daylight (2016) [ANA KONU]
  • Alırsın uzun zamandır oynadığım bir oyun öyle çok şaşalı bir grafik görünümü yok açıkçası. Sadece geçenlerde biraz grafik arttırmak adına güncelleme getirdiler ama gene de oyunu düşük ayarlarda rahat oynayabilirsin
  • arkadaşlar 21 mart güncellemesi sonrası siz de sürekli lag sorunu yaşıyor musunuz?
    tüm oyunlarda lag var nerdeyse ve bazen oyun oynayamayacak seviye geliyor
  • Oyuna yeni başladım beyler. Trapper ile oynuyorum perkler itemler felan baya açtım lakin perkleri sadece pasif olarak mı kullanıyoruz, ve az önceki avımda herifi yere düşürdüğüm zaman öldürme seçeneği çıktı bunu sağlayan şey nedir?
  • oynayan var mı bilmiyorum ama hafta sonu triple blood point etkinliği varmış
  • triple blood point etkinliği başladı
  • bütün karakterlerim sıfırlandı bir anda bunun sebebini bilen veya çözümü bilen var mı acaba
  • WhoAml W kullanıcısına yanıt
    Oyuna giriş yaparken internet bağlantın koptuysa ve bu bir kaç defa sürekli tekrarlandıysa malesef hesap sıfırlanıyor bunun sebebi ise önceden hack kullanmak için bu işlemin bilerek yapılmasından dolayı böyle bi önlem aldılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007ByLee -- 16 Ağustos 2017; 8:29:31 >
  • Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    Offeringdir adı memento moridir bloodwebden elde edilir loadout ekranın perklerin üstünde sağda tek duran bölmeye yerleştirilir kafatası şeklindedir

• Arkadaşlar karakterin özelliklerini nasıl kullanıyoruz? Sağ altta gözüken renkli karelerdeki... İnsanlar için? Otomatik olarak mı açılıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SparrowJackCpt.

Arkadaşlar karakterin özelliklerini nasıl kullanıyoruz? Sağ altta gözüken renkli karelerdeki... İnsanlar için? Otomatik olarak mı açılıyor acaba?

Evet otomatik devreye giriyor

• http://pathtyplays.com/dbd/

beyler twitch üzerinden oyunun turnuvası yapılıyor bende katıldım varsa katılmak isteyenler başvuru yapabilirler
  • Arkadaşlar Dead By Daylight aldım ama bi sorunum var. Çözünürlük sorunu. 1024*768 gibi bulanık. her oyunu 1080p oynayabilecek bi sisteme sahibim. Oyun ayarlarında da çözüürlük seçeneği yok. illah ettim bide 60 fps'ye takıldı 60'tan yukarı çıkmıyor. Çözümü nedir bunun ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

Arkadaşlar Dead By Daylight aldım ama bi sorunum var. Çözünürlük sorunu. 1024*768 gibi bulanık. her oyunu 1080p oynayabilecek bi sisteme sahibim. Oyun ayarlarında da çözüürlük seçeneği yok. illah ettim bide 60 fps'ye takıldı 60'tan yukarı çıkmıyor. Çözümü nedir bunun ne yapabilirim?
    Oyun bende yok ama ayarların fotoğrafını atabilirseniz belki yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

Oyun bende yok ama ayarların fotoğrafını atabilirseniz belki yardımcı olabilirim

Alıntıları Göster
    ayarlarda işlem yapmalıl bi seçenek yol hocam. oyun dosyasından buldum 1366*768 ayarlamış 1080 yapmama rağmen bi şey değişmedi. cidden bunalıyor insan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrhb arkadaşlar oyunu oynamak için arkadaş arıyorsan aramıza katıl yenı dostluklar kurup oyunumuzu oynayalım

Dead by Daylight Türkiye Discord Sunucusu

https://discord.gg/kvgAbWw
  • Su dlc lerde oyuna yeni karakter mi ekleniyonsadece yoksa mekanda geliyor mu paketle birlikte?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.