Şimdi Ara

Dead By Daylight (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
4.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/app/381210/

Dead By Daylight (2016) [ANA KONU]

Başlık: Dead by Daylight
    Tür: Aksiyon
    Geliştirici: Behaviour Digital Inc.
    Yayımcı: Starbreeze Studios
    Çıkış Tarihi: 14 Haz 2016

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Özellikle gece vakti twitch izleyici sayısı 2. sıraya kadar çıkıyor. 13. cuma filminden esindiklerine eminim. Oynamadım ama izlediklerimden anladığım kadarıyla güzel bir kahramanı geliştirme sistemi oturtmuşlar. baya çeşitli şeyler yapan gördüm.
  • Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    aynen, sanırım henüz beta, çok fazla gelişir zamanla, fiyatıda çok uygun zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

aynen, sanırım henüz beta, çok fazla gelişir zamanla, fiyatıda çok uygun zaten.

beta değil hocam. tam sürümde. betası çok kısa sürdü. o esnada biraz daha ucuza satıyorlardı.
  • Ben aldım, Steam'de yaklaşık 24 saatlik oynanış süresi var ama 10 saati lobilerde geçmiş olabilir. Arkadaşla birbirimizi bulalım diye gir çık yapmak zorunda kalıyoruz... Lobi kurup katılma gibi bir durum yok. Oyun güzel ama eksikleri çok şimdilik maalesef. Çeşitli buglar, sıkıntılı rank sistemi, az içerik... 4 karakter, 3 katil, 3 harita var. Oyun hala betada gibi duruyor yani.

@Y Ddraig Goch: Aynı fiyattan satılıyor hala.
  • Likeaboss1905 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlarla oynayanların videolarını görmüştüm. o şekilde giriyorlarsa çok kötüymüş. geliştirilmesinin zor olacağını düşünmüyorum. bu kadar ilgi varken hızlı çalışırlar bence. %10 indirim hala devam mı ediyor. bilmiyordum.
  • Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    Maalesef o şekilde giriliyor anca... Evet %10 hatta Payday 2'si olanlara %20.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Ben aldım, Steam'de yaklaşık 24 saatlik oynanış süresi var ama 10 saati lobilerde geçmiş olabilir. Arkadaşla birbirimizi bulalım diye gir çık yapmak zorunda kalıyoruz... Lobi kurup katılma gibi bir durum yok. Oyun güzel ama eksikleri çok şimdilik maalesef. Çeşitli buglar, sıkıntılı rank sistemi, az içerik... 4 karakter, 3 katil, 3 harita var. Oyun hala betada gibi duruyor yani.

@Y Ddraig Goch: Aynı fiyattan satılıyor hala.
    quote:

Orijinalden alynty: Likeaboss1905

Ben aldym, Steam'de yakla?yk 24 saatlik oynany? süresi var ama 10 saati lobilerde geçmi? olabilir. Arkada?la birbirimizi bulalym diye gir çyk yapmak zorunda kalyyoruz... Lobi kurup katylma gibi bir durum yok. Oyun güzel ama eksikleri çok ?imdilik maalesef. Çe?itli buglar, sykyntyly rank sistemi, az içerik... 4 karakter, 3 katil, 3 harita var. Oyun hala betada gibi duruyor yani.

@Y Ddraig Goch: Ayny fiyattan satylyyor hala.

hocam bu oynanyis süresi dedigin nedir senin tam anlayamadim? ust limit falan mi var?
    bu arada ben de oyunu steam'den aldym ve gayet e?lenceli. di?er oynayanlar varsa toplanalym burada, sohbetimizi de yapalym. ?imdi 1.0.2 versiyonu gelmi? onu günvelliyor steam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman6kelimeler -- 29 Haziran 2016; 23:05:49 >
  • duman6kelimeler D kullanıcısına yanıt
    Sen çok yanlış anlamışın hocam. Oynanış süresi var derken, benim kayıtlarımda anlamında diyorum... Yoksa oyunu şu kadar saat oynayabilirsin diye bir şey yok.
  • :))) yani bana da saçma geldi zaten :)) steamde yeni oldğm içn soraym dedm :))
  • yaratık kovalamaya baslayınca kacmak cok zor yaw %10-15 winrate ile oynuyorum saka gibi.
  • Dün survival moda lobi kurma geldi. Arkadaşla 1 oyun attıktan sonra saçma bi şekilde güncellemeyi geri çektiler.
  • beyler birlikte oynamak isteyen varsa beni eklesin, baya bir kötü oyuncuyum yalnız basta söyliyim. teamspeak yada skype felan kullanan olursa daha iyi.

steam: krolav
  • neyin oyununu yapmışlar yahu
  • Eksikleri çok +'sı hiç olmayan bir oyun her oyunda boosters çekenler dolup taştı adamlar ufacık bir report sistemi bile getirmiyor.
    işte size sivri zekalı oyuncu örnekleri.
  • Oynamak ısteyen ekleyebılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynamak isteyen ekleyebilir

kafamraat steam adım
  • bu perklerin ne işe yaradığını falan bulabileceğim bir site var mı yabancı dahi olsa yani hangi perkin hangi işe yaradaığını falan
  • Oyunu iyi bilenlere bişey sorucağım ^^ Korsan indirdim oyunu ve odaya girmeye çalıştığımda no matches found diyor napabiliriim *-*
  • Ana konu oldu, başlık güncelleşti, steam linki eklendi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.