Şimdi Ara

Dead Alive (1992) | Peter Jackson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evil Dead filmini sevdiyseniz, bu filme bayılacaksınız

Lionel ve sevgilisi Paquita,hayvanat bahçesine gezmeye giderlerken meraklı annesi de onları takip eder. Ancak kadını Sumatra'dan gelen bir tür fare-maymun ısırır ve bulaşıcı bir zombi salgını başlatır. Annesini korumaya çalışan Lionel, onun kurbanlarını evlerinin bodrumunda saklamaya çalışır ancak olaylar giderek kontrolden çıkar ve zombiler bir ordu halinde dışarı taşarlar.

Yüzüklerin Efendisi'ni yöneten Yeni Zelanda'lı yönetmen Peter Jackson'ın ülkesinde çektiği 3. uzun metrajlı filmi olan Braindead, komedi ve korku unsurlarını bir arada ve başarıyla barındırıyor.

http://www.imdb.com/title/tt0103873/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Korku, komedi, romantizm, vahşet, kan (istemediğiniz kadar), seks! Herşey bu filmde

Filmi baya keyifle izledim, DH'de açılmış konusu varmı diye arattım bu başlık denk geldi, kimse de ilgi göstermemiş. Bir yerlerden edininiz, izleyiniz.

Uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim bir film izlerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Korku, komedi, romantizm, vahşet, kan (istemediğiniz kadar), seks! Herşey bu filmde

Filmi baya keyifle izledim, DH'de açılmış konusu varmı diye arattım bu başlık denk geldi, kimse de ilgi göstermemiş. Bir yerlerden edininiz, izleyiniz.

naptın hocam o derece mi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Korku, komedi, romantizm, vahşet, kan (istemediğiniz kadar), seks! Herşey bu filmde

naptın hocam o derece mi yani

Shaun of the Dead filmini izleyip beğendiyseniz buna bayılacaksınız :)

• Sahurdan sonra ızlıyım bakım ınsın bı hayırlısıyla
  • Eleştirmenler çok orta şekerli karar kılmışlar.. Peter Jackson'un belli bir tarzı var ve onun yansımadığı dönem sanırım bu film.
    Benim için PJ LOTR ile doğdu :)
  • İsmini hiç duymamıştım hemen izleyeyim filmi sağ ol bilgi için.
  • O vakit hemen indirmeye başlayalım.Yapım yılından dolayı mesafeliydim bu filme karşı ama bu övgülere dayanarak izlememek olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: actionboy35

Eleştirmenler çok orta şekerli karar kılmışlar.. Peter Jackson'un belli bir tarzı var ve onun yansımadığı dönem sanırım bu film.

O seri ile de ölecek galiba
  • teşekkürler ben de bu filmi arıyordum iyi ki hatırlattın
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Eleştirmenler çok orta şekerli karar kılmışlar.. Peter Jackson'un belli bir tarzı var ve onun yansımadığı dönem sanırım bu film.

Takip edersen öyle birşey olmadığını görürsün

• quote:

quote:

Merak etme ölmez ;) daha Hobbit serisi var

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

quote:

quote:

Merak etme ölmez ;) daha Hobbit serisi var

O zaman o seri bitince ölsün seni mi kıracaz

• Abi iyi güzelde bu filmi internette bulamıyorum nasıl izlicez biz bunu ? İnterneti allak bullak ettim yaa. Sinir bastı bulamıyorum bir yardımcı olum :)
  • Evet bulunması biraz zor bir filmdir.Torrent kullanıyorsan çok rahat bulabilirsin.
  • vhs kuşağının son gore filmlerindedir bu orjinali değilde çekmesi vardı sanırım bende Braindead diye geçerdi

ayrıca onu seven bunuda kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 2 Eylül 2011; 17:35:57 >
  • Tamam ben Dead Alive İzledim hemde HD kalitesinde :) Yaa Şimdi sıra RE-ANIMATOR filmini izlemede .. Yaa aslında ben bir Zombi film listesi buldum. isimleri ingilizce olduğu için internette bulmaktan zorlanıyorum filmleri. Buyrun arkadaşlar sizlere Zombi film listesi. Bu filmlerin asıl ismi bulup izleyelim birbirimize yardımcı olaım lütfen.

http://www.listal.com/list/they-eat-living-great
    Bakın bu adreste birsürü Zombi film listesi var Bu Bu filmlerin Türkçe isimlerini bulalım internette buluruz filmleri yabancı olunca zor bulunuyor.
    Arkadaşlart dediğim gibi Listeyi inceleyin ve Filmleri internetten bulun ve film Adresini buraya yazın hep beraber izleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dayyyyy -- 2 Eylül 2011; 19:58:15 >
  • İşte Vermiş olduğum Listedeki Filmlerden birisi Arkadaşlar buyrun.

Braindead (Dead Alive) (1992)
    http://www.movshare.net/video/waspehh572j6t

İyi Seyirler.
  • güncelll
  • bluray çıkmış.

veya ben yeni gördüm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.