Şimdi Ara

De Jong ve Algı Yönetimi (kırmızı kart meselesi) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

bir önceki sezon, yani 2014 2015 de de beşiktaş aynı şekilde hücum futbolu oynuyordu ve 10 kırmızı kart gördü.
    demek ki hücum oynayınca da görülüyormuş.
    demek ki 10 kırmızı kart da bir anda 2 ye düşebiliyormuş.
    demek ki 2 ye düşünce beşiktaş bir anda şampiyon olabiliyormuş.

ha ben burada hakemler beşiktaşı kolladı demiyorum. hakemler benim umurumda değil. hakmeler beşiktaşı kollarsa galatasaray hakemleri de yenip şampiyon olmalı. hakem beşiktaşa 3 penaltı verirse galatasaray 5 gol atmalı. benim görüşüm her zaman budur.
    ben sadece sizin argümanlarınızı size satıyorum. ne kadar saçma düşündüğünüzü gösteriyorum.
    boş konuşmamak lazım. istatistikler ortada.

2014 15 te 1 gol atınca defansa kapaniyorduk alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Constantine kullanıcısına yanıt
    İşte sonunda futbolsever bir Galatasaraylı şaşkınlık içinde.Kan seven diğer Gslıları görünce senin gibi yazmayacak biri sandım.
  • Memlekette o kadar salak hakem varki bu adam 3 macta bir atilir 😂 vursa vurmasa yine atarlar. Harekete degil isme bakiyor bixim hakemler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çirkef futbolculuğun da bir sınırı var. Kimsenin kariyeriyle oynamaz umarım.

• kimse algi yoneterek bi sey yapamaz. melo herkesi sakatliyordu 1 kirmizi mi ne gordu. interde ilk yaridan 2 kirmizi gormustu. de jonga da hakemler kirmizi veremez diledigince kasaplik yapar. kisacasi iyi transfer

• impact_24 kullanıcısına yanıt
    ligin en golcü 3 takımından biri o sezon.
  • De Jong dostum ilk hedefin OĞUZHAN ÖZYAKUP VE CENK TOSUN'DUR ileri
  • Macabre kullanıcısına yanıt
    De <jong yüzünden ben arfanın azdağa bacağını kesceklerdi

De jonf yüzünden xabi alonso dünya kupası finalinde hayata gözlerini yumacaktı

sen daha ne anlatıyorsun de jongun yanında melo melek kalır
  • Bu herif futbolcu olmasa magandanın teki olur. O potansiyel var. İnşallah Xabi ye yaptığı gibi bir hareket yapmaz burda. Yaparsa işi yaş.

• Adama görmesi gereken kartların gösterilmemiş olması bir şeyi ispatlamaz. Bir şeyi de kabul edin zor değil. Ben Arfa'nın bacağını kırdığında kart görmemişti. Xabi'ye attığı tekmede ise sarı görmüştü. Amerikalılar bayram ediyor artık futbolcularımızın bilekleri kırılacak korkusuyla maç izlemeyeceğiz diye. He siz bu özelliğiyle övüneceksiniz övünün tabii iyi bir şeymiş gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

nokta atışı transfer bize tam olarak lazım olan oyuncu stili buydu

Kırmızı kartı çıkar. Sarı kart pozisyonları her oyuncunun yaptığı fauller. Kalanları da çok kaliteli tacklelar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

nokta atışı transfer bize tam olarak lazım olan oyuncu stili buydu

Melo dans ettiğinde Bjk yönetim kurulu program program gezmişti Melo ceza almalı diye, bakalım bunda ne yapacaklar.Adamlara iş çıkardık yine.
  • Kimse istemez rakip futbolcunun bacağının kırılması burada söylenenler sadece birilerini kızdırmak içindir.

Şöyle de bir şey var eğer bu adam sert futbol oynar fakat faulleri aşırıya kaçmasa bile kırmızı kart görecektir.Bizim hakemlerimiz s*lak olduğu için medyadan etkilenip her pozisyonda, ellerini bir kere kırmızıya götüreceklerdir.Umarım ne De Jong yabanileşir ne de hakemler etkilenir.

Bildiğim tek bir şey var o da her derbi de net kırmızı görecektir...
  • nerden saldıracağını şaşırmış gs liler XD
  • Gs kart gösterilmeyince kayrılıyor oluyor, Bjk ye kart gösterilmeyince biz atak oynuyoruz mu oluyor

İyi bakalım eğlenin ŞL maçlarınızı şimdiden çok merak ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• buadam sarı bile görmemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

De <jong yüzünden ben arfanın azdağa bacağını kesceklerdi

De jonf yüzünden xabi alonso dünya kupası finalinde hayata gözlerini yumacaktı

sen daha ne anlatıyorsun de jongun yanında melo melek kalır

Fb-İstanbulspor maçında bu gözler katil Mustafa Doğan'ın nasıl istsporlu topçunun ayağını nasıl bilerek kırdığını gördü. Sen anlat dinliyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Kramers Lawyer

De Jong dostum ilk hedefin OĞUZHAN ÖZYAKUP VE CENK TOSUN'DUR ileri

Seviyeye bak.....

• Dejong Yusuf Namoglu kontenjanindan yapilmis bir transferdir..

• quote:

Orijinalden alıntı: sublebaaa

quote:

Orijinalden alıntı: Kramers Lawyer

De Jong dostum ilk hedefin OĞUZHAN ÖZYAKUP VE CENK TOSUN'DUR ileri

Seviyeye bak.....

her türlü pisliği sinsice yapmayı kendine görev edinen oğuzhan özyakup'un olayların içinden yağdan kıl çeker gibi çıkmasının cezasını verecek insan süper lige giriş yapmış bulunmaktadır.
    galatasaray'ın tamamen hakkıyla kazandığı süper kupa'dan sonra ,kupa'yı biz hakettik galatasaray aldı açıklamasından sonra cenk tosun'a da yapılacak her türlü hareket caizdir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.