Şimdi Ara

De Jong ve Algı Yönetimi (kırmızı kart meselesi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FiveSeveN

quote:

Orijinalden alıntı: JesseBitchman

quote:

Bir elin parmaklarini geçmediyse kesin 9dur abi o da fazla yani

Uzaylısın herhalde bir elde kaç parmak var ulan

Alıntılicagina ustteki mesaji oku be iki elin parmaklarıni gecmez diye okumusum laf sokmaya yer ariyo su forumda adamlar ac maci izle

Tamam kızma görmemişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Alıntılicagina ustteki mesaji oku be iki elin parmaklarıni gecmez diye okumusum laf sokmaya yer ariyo su forumda adamlar ac maci izle

Okurken öyle okudun da yazarken niye bi elin parmakları yazdın nerden tutsan elinde kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

quote:

quote:

Okurken öyle okudun da yazarken niye bi elin parmakları yazdın nerden tutsan elinde kalıyor

Bilincalti refleks ne biliyim farkında değilim iste ne kastiniz la bi fail olmusum altustu

• Algı yönetimi ya da karalama kampanyası yapıldığı falan yok. Kendi kendinize komplolar uydurmayın. De Jong'un ne kadar sert ve gaddar bir oyuncu olduğunu bütün dünya biliyor. Google'a Nigel de Jong yazarsan görebilirsin. Tüm zamanların en gaddar 10 oyuncusu arasında seçildi. Garip olan şey kariyeri boyunca sadece 3 kırmızı kart görmüş olması. Ama şöyle de bir gerçek var. Uzun süreli sakatladığı oyuncu sayısı gördüğü kırmızı kart sayısından çok daha fazla. Körü körüne savunmaya gerek yok.

Gaddarlığını sertliğini bir kenara bırakırsak, bu sezon Türkiye'de yapılan en iyi transfer. Belki gelen en iyi oyuncu değil ama tam nokta transfer. Galatasaray en çok ihtiyaç duyduğu bölgeye, en çok ihtiyaç duyduğu tipte bir oyuncu aldı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

quote:

quote:

Bilincalti refleks ne biliyim farkında değilim iste ne kastiniz la bi fail olmusum altustu

• Arkadaş ben burada bu adamı ya da Meloyu savunanların futbolsever olarak görmüyorum onların gözü başarıdan başka bir şey görmeyen fanatikler.Arkadaş bu adam kasap ve siz bu adam gelse atıyorum Q7'nin ayağını kırsa keyiften dört köşe olacak gibi davranıyorsunuz.Futbol bu değil.Sertlik elbet olacak omuz omuza mücadele hırs,itişmeler falan ama bu adam kaç kişiyi sakatlamış bir bakın.

Sert futbolcuyla pislik futbolcuyu ayırmayı başarırsınız umarım ve futbolun sadece kazanmaktan başka şeyler ifade ettiğini öğrenirsiniz umarım.Ben nasıl Muslera'nın,Sjneider'in sakatlanmasını istemezsem sizden de bu duyarlılığı beklemek hayal olmamalı.Gelmez biliyorum ama Pepe'yi almaya çalıştığını yazdılar altında yorumum şuydu

"Pepe isterse bize şampiyonlar ligi kupasını getirecek olsun yine de bu takımın kapısından girsin istemem.Nasıl sevinirsiniz bu habere anlamam.Pepe gördüğüm en pislik futbolcu Melo,Emre,Volkan yanında melek kalır o derece pisliktir.Pepe bu takıma gelsin diyenler ağızlarına bir daha Beşiktaşlılık duruşu lafını almasınlar"

• Merak etmeyin beyler bu sene de Jong kimseyi sakatlamaz çünkü tr liginde de Jong üstüne üstüne gidecek adam tanımıyorum ha olduki geldi cezasını çeker

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melo gibi bir adam lazımdı belki onun ayarında belki bir tık üstünde bir adam geldi.

Umarım performansı beklediğimizden kötü çıkmazda bizde kevgire dönen savunma orta-saha kısmında rahatlarız biraz.
  • Renkleriniz sarı kırmızı diye sanırım size kart işlemediği için sorun teşkil etmez.

• Sertlikle kırmızı kartın alakası yok.
    Futbolda görülen kartların çoğu itiraz, kavga, itme çekme, elle oynama vs. Şiddetli hareketten görülen kart istatistiği tutulsa eminim %15 i bulmaz.
    Yani sert oynayan oyuncu sürekli kırmızı kart görecek diye bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

Renkleriniz sarı kırmızı diye sanırım size kart işlemediği için sorun teşkil etmez.

Yine mi mağdur oldunuz?
  • Dean. kullanıcısına yanıt
    2015-2016 sezonu.
    beşiktaş- 63 sarı 2 kırmızı
    galatasaray-86 sarı 5 kırmızı

ligin en az kırmızı kart gören 3 takımından birisi beşiktaş.
    ve en az sarı kart gören takım.

başka sözüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 1 Eylül 2016; 15:49:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Siz emreye kasap kasap diyordunuz adam kariyerinde toplam 2 3 tane kırmızı görmüş

Emre'ye kasap diyen çok az insan vardır. Onun problemi başkaydı.

• Tuttuğum takıma transfer olması hiçbir şey değiştirmez, nefret ediyorum bu ve bunun gibilerden.

Son yaptıklarından biri;

Ve bu pozisyonda sarı görüyor, kırmızısı azmış çokmuş beni alakadar etmez, hepimiz nasıl bi oyuncu olduğunu biliyoruz gereksiz yere safa yatmayalım. Dostluk maçında ayak kırmış birinden bahsediyoruz, bu herif karaktersiz bir kasaptır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

2015-2016 sezonu.

başka sözüm yok.

Carpitma. Gecen sene besiktas ligin en az faul yapan takimiydi. Melonun koca sezonu kirmizi gormeden tamamladigi takimin taraftari iste.

• Bestanden kullanıcısına yanıt
    fauller çalınmazsa az faul yapıp kart görmez normaldir.
  • ne algısı ne yönetimi
    bu adam melodan bile beter.
  • quote:

2015-2016 sezonu.

başka sözüm yok.

Biz ortalama %60 65 topla oynuyoruz zaten o da orta saha ve ileride sizin gibi ortasaha defans ta top cevirmiyoruz . Atak yapan takım ne zaman fazla kart görmüş

• impact_24 kullanıcısına yanıt
    bir önceki sezon, yani 2014 2015 de de beşiktaş aynı şekilde hücum futbolu oynuyordu ve 10 kırmızı kart gördü.
    demek ki hücum oynayınca da görülüyormuş.
    demek ki 10 kırmızı kart da bir anda 2 ye düşebiliyormuş.
    demek ki 2 ye düşünce beşiktaş bir anda şampiyon olabiliyormuş.

ha ben burada hakemler beşiktaşı kolladı demiyorum. hakemler benim umurumda değil. hakmeler beşiktaşı kollarsa galatasaray hakemleri de yenip şampiyon olmalı. hakem beşiktaşa 3 penaltı verirse galatasaray 5 gol atmalı. benim görüşüm her zaman budur.
    ben sadece sizin argümanlarınızı size satıyorum. ne kadar saçma düşündüğünüzü gösteriyorum.
    boş konuşmamak lazım. istatistikler ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 1 Eylül 2016; 20:48:46 >
  • quote:

fauller çalınmazsa az faul yapıp kart görmez normaldir.

Bu dedigine kendin inaniyor musun simdi ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.