Şimdi Ara

DDR4 ram ve DirectX12 arefesinde sistem toplanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ram'lerin DDR4'e çıkmaya başlaması ve gelecek olan DirectX12 teknolojisi nedeniyle şimdiden sistem toplasam hata mı etmiş olurum? Yoksa yazın, bu teknolojiler geldiğinde falan mı toplamalıyım?

• topla gitsin ya ne olcak ben 2.5 aydır bekliyordum indirim falan bişe olsun diye boşa bekledim. Heves ettiysen al.
  • ben x99 ve ddr4 aldım fiyatlar ucuzlar belki ama ötv ye zam yapmışlar gene ucuzlamaz birşey yani para varsa beklemeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

ben x99 ve ddr4 aldım fiyatlar ucuzlar belki ama ötv ye zam yapmışlar gene ucuzlamaz birşey yani para varsa beklemeye gerek yok

On gün kadar önce kingston 2800mhz DDR4 ve 5930k lı sistem topladım, ramler 950 TL den 1100 TL olmuş, işlemcide 110 TL kadar pahalanmış yani on günde bile 260 TL pahalanmış, ucuzluyacağına pahalanıyor, yeni yılda elektronik eşyaya yeni zamlarda gelecek. Neyse birşey demiyorum, memlekette ne kadar kurum var satar milyarları yancı şirketlere yedirirsen, saraylar yaparsan, sonuç böyle olur, 5-6 yıl şişirilmiş bir ekonomi ve pinpon topu baz alınmış enflasyon sistemi şimdi batıyor.
  • O arefe fiyatların düşmesi bakımından biraz uzun sürecek gibi...
  • ddr4'ün bir getirisi yok. dx12 nin çıkmasına da daha çok var. Daha windows 10 çıkacak da sonra dx12 oyunlar çıkacak da... O işlere en az 2 sene var.
  • KanKoKan kullanıcısına yanıt
    Tamamen katıldığım yorum.Türkiyede sistem toplanmaz artık
  • Bizde 4790k toplamadık yanlış mı yaptık bilmiyorum .Skylake bekliyorum artık sırf soket değişecek diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.