Şimdi Ara

Ddr2/ddr3 ramler ramler bitiriyoz son parcalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
13.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2x2 800mhz kingston ramler kit garantili===120tl==satıldı

http://www.vatanbilgisayar.com/ram/kingston-pc26400_2gb_cl6-2gb-ddr2-800mhz-cl6-pc-ram/productdetails.aspx?I_ID=35957

2x1gb corsair dominatör xms gri soğutuculu==45tl==satıldı

Ddr2/ddr3 ramler ramler bitiriyoz son parcalar

• hocam neden ilk mesajını editlemiyorsun hiçbirşey anlamadım açıkçası ne satılıyor ne satıldı ne satılmadı...
  • Ddr2 20 tl.anlasirmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi-Level 4GB 1333MHz 1 adet lazım.
  • 2x1gb ddr2 533mhz kingston ram===50tl==satıldı

crucal balisctic marka ledli 1gb ddr2 800ram = 30tl==satıldı

• dual ddr2 bulmak mümkün mü?
  • KVR533D2N4/1G Ram lazım.

Uygun fiyat verirseniz 2 adet alabilirim.
  • Abiyle yüz yüze görüşüp hyperx ramler alındı. İyi birisi, alışveriş için şüpheye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelebek Avcısı

Abiyle yüz yüze görüşüp hyperx ramler alındı. İyi birisi, alışveriş için şüpheye gerek yok

2x2gb ddr3 1600mhz kingston hyperx kutulu 5yıl garantili...fiyat ===90tl 85 tl oldu..

• Hocam hyperx 1333mhz KHX1333C7AD3  bu kodlu 2 veya 4gblik elinizde varsa satin alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gskill-f3-16000cl9t-6gbrhd-ripjawsfan-ddr3-2000mhz-cl9-6gb-3x2gb-triple-9-9-9-27
    fiyat:satıldı

• demircibu kullanıcısına yanıt
    değerli burhan kardeşimden 32 gb gskill ramleri aldım taktım şu an kullanıyorum (sorunsuz stabil) : kendisi çok iyi dost çok iyi satıcı ve alıcıdır.
    aklı başında herkesin alışverişi güven ile yapabileceği ender bir insandır . kendisine çok teşekkürler ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-mens

değerli burhan kardeşimden 32 gb gskill ramleri aldım taktım şu an kullanıyorum (sorunsuz stabil) : kendisi çok iyi dost çok iyi satıcı ve alıcıdır.
    aklı başında herkesin alışverişi güven ile yapabileceği ender bir insandır . kendisine çok teşekkürler ederim.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    satılık ramler vatandan faturalı faturayıda yeni çıkarttım 11 aylık 4x 8 gb 1866mhz gskıll 32 gb kit kırmızı renk cl 10 temiz sorunsuz garantili fiyat===499tl=== satıldı hocama
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• 2gb ddr2 kvr667d2n5/2g ince slot tasarım garantisi devam ediyor fiyat === satıldı

• Corsair 2x4 gb 1600 mhz garantili kutulu fiyat===150tl satıldı kachus

• 1gb ddr3 ram elixir marka ==25tl satıldı
  • bu kadar parçayı nereden buluyorsun ?
  • 2x8gb corsair 1600mhz sıfırkutusunda 2yıl burdan 3yıl yurt dışından garantili fiyat==satıldı tari34
  • kardeş çok hızlısın :) Ben de forumdan 5 dakika ayrılsam aradığım parçalar ile ilgili ilan açılıp hemen satılıyor.. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer1 -- 7 Temmuz 2014; 4:13:44 >
  • 2x4gb 2000 mhz cl9 ram corsair Fiyat==satıldı levent arkadaşımıza

sıfır 4gb 1600 mhz ram kingston hyperx faturası yanında. Fiyat==satıldı anıl arkadaşımıza
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.