Şimdi Ara

ddddddddddd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jentin -- 20 Temmuz 2011; 13:23:05 >

• son 1 saat kaldı beyler. lütfen yalvarıyorum birisi edebiyatını konuştursun.
  • Arkadaşım konuyu tam anlayamadım 30 saattir uykusuzum , şimdi sen kendi kitabının sayfasına güzel birşey yazıp kitabı arkadaşına mı hediye edeceksin ?
  • Çok kültürlü gözükmek istiyorsan aç birşeyler oku kendi bildiğini yaz, başkasının söylediğiyle kendini kandırırsın sadece.
  • Ayağını yakmak istermisin de sonunada senin o freak gülüşünün ss ini koy
  • Amacın aşkını ona duyurmak falan mı?
  • aşkımı tam olarak duyurmasamda anlamasını sağlamak. ve evet kitabı onun için aldım. ve 1 saat sonra vermem gerek. kendim yazmam imkansız. kafama tüküreyim ki 1 aydır kitap orda duruyor elimi sürmedim.
  • "Gözler, kalbin aynasıdır." yaz sonra da onu sürekli kes :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

aşkımı tam olarak duyurmasamda anlamasını sağlamak. ve evet kitabı onun için aldım. ve 1 saat sonra vermem gerek. kendim yazmam imkansız. kafama tüküreyim ki 1 aydır kitap orda duruyor elimi sürmedim.

Dua et kitabın içinde kötü sözcükler olmasın.Veya son sayfada aslında seni hiç sevmedim ve sevmeyeceğim gibi bir cümle olmasın o son sayfaya koyduğun gülücük sana çok pis patlar yoksa :D
  • yazılamak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucklord

quote:

aşkımı tam olarak duyurmasamda anlamasını sağlamak. ve evet kitabı onun için aldım. ve 1 saat sonra vermem gerek. kendim yazmam imkansız. kafama tüküreyim ki 1 aydır kitap orda duruyor elimi sürmedim.

Dua et kitabın içinde kötü sözcükler olmasın.Veya son sayfada aslında seni hiç sevmedim ve sevmeyeceğim gibi bir cümle olmasın o son sayfaya koyduğun gülücük sana çok pis patlar yoksa :D

of. çok doğru. :S:S:S:S
  • seni seviyom zaaa yaz xDxD ekle sonuna
  • quote:

quote:

quote:

güzel bir fikir düşünmüşün ama insan bir okur be birader

• ter döktüm öldüm yok 1 şey bile bulamadım boş veriyorum kitabı
  • quote:

quote:

quote:

Hatırladığım kadarıyla Franz Kafka'nın sevgilisine yazmış olduğu mektuplarda kötü sözcükler yok; bu konuda rahat olabilirsin. Genelde romanlarından ve öykülerinden bahseder mektuplarında sevgilisine. Kitabın tam hangi kitap olduğunu bilseydim mektuplardan birinde Dönüşüm adlı romanından bahsediyor sevgilisine. Bu mektuptan birşeyler çıkarabilirsin kendine belki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.