Şimdi Ara

DD almak için sabahlıyoruz resmen. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
9.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Mezun olunca genel not ortalamanın 2 nin üstünde olması lazım.Yani mezun olunca AGNO 2.00dan az olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 15 Ocak 2019; 23:51:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hangi ünidesin merak ettim pm atman mümkün mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben kabus olarak bazen üniversitede dersten kaldığımı görüyorum bazen ne günlerdi ya kişiliğimi değiştirdi

• Arkadaş ee öğrencisi büyük ihtimal serzenişe bakarsak

• kafa basmıyordur hocam.
    bizim bölümde de 3.98, 4 ortalama yapanlar varken 150 kişilik sınıfta 20 kişi cc alıyordu

aöf'e geçtim kurtuldum, kolay en azından. zaten tıp okumadıkça alacağın maaş en baba 3000 TL. bu ülke bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Ben artık profesyonel öğrenci oldum. Sınavlardan nasıl yüksek alınacağını çözdüm.
    Yazılım Mühendisliği okuyorum , beni en çok zorlayan ders Theory of Computation diye bela bi dersti.
    Turing machine vb tasarlayıp prooflarını yapıyorduk. Sınavda açık kaynak vardı, kitap defter full açık. istediğini getir.ortalama 19 du.
    Madem buldun söylesene arkadaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: mortalmahluk

ben kabus olarak bazen üniversitede dersten kaldığımı görüyorum bazen ne günlerdi ya kişiliğimi değiştirdi
    Biraz açar mısınız

• bilgisayarda da durum aynı,gerçekten inek değilsen ortalamayı yukarda tutmak imkansız.birbiriyle en ufak alakası olmayan bir ton derse eşek gibi çalışıyorsun.kesinlikle yanlış bölümde okuyorum,mantıken bir karar vermem gerekiyordu en mantıklısı da bilgisayardı.benim mf bile olmamam lazımdı anasını satayım,küçüklüğümden beri tarihe,evrim teorisine,basketbola deli gibi meraklıyım en az ilgi duyduğum ders mat fizik gittik mühendis olduk.güzel de yazarım,kalemim güçlüdür;şimdi 100 tane beyni hamur olmuş erkekle sinyal ve sistemler dersine falan giriyorum kitap çıkarmak yerine.

dünyaca ünlü olan başarılı insanlardan donanım olarak hiçbir farkımız yok ama hayatlarımızı yanlış seçimlerle heba ediyoruz anasını satayım.20yi geçtik ,30-35e kadar ne yaptıysak yaptık,sonrası prostat zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 16 Ocak 2019; 0:9:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hynx

sinavdan onceki gun calistim, derslere gitmedim butun notlar ccden yuksek. duzenli calissam aa ogrencisi olabilirdim
    1. sinif oldugundan boyle diyorlar ama bolum dersleri ilgimi cektigi icin ortalamayi yukseltebilirim herhalde.
    Hangi bölüm

• Verimsiz çalışıyorsundur

• hayatımda hiç bir zaman üniversitede okuduğum zaman kadar zorlanmadım. ailemin ekonomik durumu ve derslerin zorluğu ayrıca benim de çok başarılı öğrenci olmamam birleşince çaresiz kaldım ve çok zorlandım. kardeşim de üni yi kazanacaktı başarılıydı aynı anda ikimizi okutamazdı peder o da bastırdı bi yandan. şu an aşırı derecede kontrollü davranıyorum ve hızlı sinirleniyorum ve hataya tahammülüm yok kendiminki de dahil.

• O nasıl bölüm dd için sabahlamak wtf 1 gün çalışırım CC üstü alırım

• Hocam kesin Sakarya Universitesi'ndesindir. Aynilarini yasiyorum gercekten. Allah yardimcin olsun

• mimarlık okuyan adam kafede takılıp geçiyormuş nerede okuyorlar bilmiyorum ama bizim ünide haftalık düzenli sabahlıyoruz proje kritiklerine yapı derslerine haftada en az 1-2 gün uyumuyorum bu dönem bırak kafeye gitmeyi felan oturup 1 film izlemişliğim yok.

• Benim bölüm tıp,biz de aynı şekilde sürünüyoruz dostum.Geçme notu 60,okadar çalışıyoruz geçme notu anca alabiliyoruz. Bak inan ki geçen sene fakültede herkes ders çalışıyordu,yani herkes sorumluluk bilincinde olan insanlardan oluşuyor;zaten hepsi başarılı olmuş insanlar. Sonucunda ise 300kişiden 80i sınıfta kaldı.Çalışmak da kurtarmıyor,ortalama kasmak desen günlük 6-7 saat çalışanlar(her gün) belki 80 üstü ortalama yapabiliyor.

Ne diyim allah yardımcımız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramsarDoc -- 16 Ocak 2019; 0:44:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: narrator12

mimarlık okuyan adam kafede takılıp geçiyormuş nerede okuyorlar bilmiyorum ama bizim ünide haftalık düzenli sabahlıyoruz proje kritiklerine yapı derslerine haftada en az 1-2 gün uyumuyorum bu dönem bırak kafeye gitmeyi felan oturup 1 film izlemişliğim yok.
    Aynen ben de şaşırdım.Akdeniz Üniversitesi-Mimarlık okuyan arkadaşım ödevler yüzünden bizim bölüme Bilgisayar Mühendisliğine geçti.Baskıya dayanamadı.Mimarlar ve Mühendisler olarak işimiz zor.
  • 1.sınıf
    makina mühendisliği
    5 fd
  • Hocam üniversite not sistemleri hakkında pek bilgim yok ama anladığım kadarıyla sizde çan sistemi uygulanmıyor? Dersi geçmek için ortalamayı değil belli bir puanı geçmek gerekiyor öyle mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheStarBox kullanıcısına yanıt
    Biz de bir sınava girdik öyle, internet bile serbestti. Ortalama 50
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.