Şimdi Ara

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
17
Favori
56.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GUERRA

ben olsam a-10c aldığımda ka-50 almazdım.
    ayrıca yaz sonu gibi modüller düşmeye başlar.
    harrier ve f-14

a10c k50 ikilisinden sadece birini niye secerdin hocam ?

gerci bende ikisininde eski surumleri var sadece grafiksel gelisim icin almis olucam

yani elimde varken sadece grafik icin tekrar alsam yanlismi yapmis olurum bilemedim

sadece mi8 ve yenilerdenmi alsam acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 19 Nisan 2017; 19:43:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ka-50, hoverda bekleyip vikhr ile tank vurmaktan başka işe yaramıyor, bir süre sonra da sıkıyor. a-10c de kara hedeflerine saldırmak için. ikisi ile uğraşmak bana çok mantıklı gelmiyor ama tabi ki tercih meselesi.

eğer a-10c ve ka-50 korsanları varsa sırf grafik ve mp için orijinalini almana gerek yok. bunun yerine a-10c den 2 kat daha hızlı olan ve uçak gemisine dikey iniş yapabilen harrier ı alırsın. tabi o yeni olacağı için indirim olmayacaktır.
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    a10 u mutlaka al düşünmeden al
  • F-15C ile baş aşağı uçarken uçağın 2 motoru da duruyor. Yeniden başlatmam gerekiyor. Bu neden oluyor?
    Bir de uçağın iniş yapacağı havalimanını nasıl seçiyoruz? Hani göstergelerin istediğim havalimanını göstermesi için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

ka-50, hoverda bekleyip vikhr ile tank vurmaktan başka işe yaramıyor, bir süre sonra da sıkıyor. a-10c de kara hedeflerine saldırmak için. ikisi ile uğraşmak bana çok mantıklı gelmiyor ama tabi ki tercih meselesi.

eğer a-10c ve ka-50 korsanları varsa sırf grafik ve mp için orijinalini almana gerek yok. bunun yerine a-10c den 2 kat daha hızlı olan ve uçak gemisine dikey iniş yapabilen harrier ı alırsın. tabi o yeni olacağı için indirim olmayacaktır.

çok teşekkürler hocam

mi8 aklıma düştü inşallah sağlam bi indirim gelir

bu arada steam versiyonuna 74.8 mb güncelleme geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Nisan 2017; 7:11:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

a10 u mutlaka al düşünmeden al

çok teşekkürler hocam

sağlam bi indirim yakalarsam güncel sürümü takip etmek

en çokta daha sağlam bi görsellik için alıcam
  • DLC fiyatlarına bak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

F-15C ile baş aşağı uçarken uçağın 2 motoru da duruyor. Yeniden başlatmam gerekiyor. Bu neden oluyor?
    Bir de uçağın iniş yapacağı havalimanını nasıl seçiyoruz? Hani göstergelerin istediğim havalimanını göstermesi için...

fc3 ile pek uçmadığım için tam emin değilim ama motor durması problemi ile pek karşılaşmadım. full after burner'dayken oluyorsa gazı kökleme sonuna kadar

fc3 navigasyonu pek detaylı değil. fc3 için genel uygulama sol taraftaki 1 tuşuna her bastığında nav mod değişir. bir kere bastığında return mod yani ineceğin hava alanına yöneltir. 2 kere basınca landing mod, 3 kere basınca nav mod off. sonra tekrar enroute yani normal rota modu.

ineceğin hava alanı için önce 1 e basıp return moda girmen gerekir. sonra hava alanını değiştirmek için ctrl + " tuşlarına basman gerekir. her bastığında hava alanı değişir. bunu en iyi su-27 de gözlemleyebilirsin çünkü hud ta hangi nav modda olduğun yazar ayrıca mfd de hangi hava alanına ineceğin görülür.

fakat fc3 için dediğim gibi navigasyon çok detaysız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 20 Nisan 2017; 9:53:2 >

guerra hocam sadece yer hedeflerine saldırıyosun hover yapıp vikhr atıyosun demiş e iyide başka ne yapacaksın önemli olan senin uçuşta aldığın zevk uçağın sistemlerini öğrenmek uzayamı çıkıcaksın uçakla sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 20 Nisan 2017; 13:41:57 >
  • quote:

guerra hocam sadece yer hedeflerine saldırıyosun hover yapıp vikhr atıyosun demiş e iyide başka ne yapacaksın önemli olan senin uçuşta aldığın zevk uçağın sistemlerini öğrenmek uzayamı çıkıcaksın uçakla sanki

hocam mi8 e de niyetlendigim icin hepsi pahali olur diye dusundum

zaten korsan ka50 de var ama gorsellik fena tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Nisan 2017; 13:45:9 >
    mi8 in durumu bayağı iyi daha çok içerik var bence mi8 için durma uh1 de para bolsa alınabilir onda sistem çok yok ama uçuş zevkli ama mi8 de bayağı zor bi alet
  • quote:

valla ne diyim ben sıkıldım biraz kullandıktan sonra. yani uçuşu bir uh-1 veya mi-8 gibi değil.
    mi-24 çıktığında onu alırım. hem yük hem saldırı için kullanılır
  • fc3 te Türk olarak uçma şansim varmi acaba dostlar ?

fc2 de Türk ucaklariyla uculamiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Nisan 2017; 15:41:54 >
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    ka 50 için diyorsan haklısın kendisi bir süre sonra sıkıyor ama aynı şey kesinlikle a10c için söylenemez oynadıkça oynayası geliyor insanın

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uh-1 için yapılan argo campaign'i çıktı. hemen aldım ve ilk bölümü oynadım. ilk bölüm için yorumum, adam harika iş çıkarmış. ama label ve harita görünümü devre dışı. yani her şeyi uçuş aletleri ile yapmak şart. brifingi de baya iyi okumak gerekiyor. tek bir görevde gemiden iki kalkış ve iniş yaptım, bir kez hava alanına iniş kalkış ve ayrıca deniz üzerinde hover yaptım. görevin sonuna gelince düşmemek için dua ettim. yoksa o kadar şeyi bir daha yapmak gerekecekti.

bu arada, oyunda yunan askeri olup, yunan helikopteri uçurmak gerekiyor. tabi ben türk deniz kuv. kaplaması ekleyip onunla uçtum :D

birkaç resim:

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

eline saglik hocam su25t ye de bayragimizi ekleyebilirmiyim ?

fc2 de rus ucaklarini Türk ucagi yapip ruslara karsi savasabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 22 Nisan 2017; 8:32:56 >
  • hatırladığım kadarıyla fc2 ye de skin yükleniyor ama o işle uğraşan pek kimse kalmamıştır.

http://www.lockonfiles.com/files/category/521-lofc-2-only/

buraya bir bak istersen
  • argo campaign - 2.görev

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

oyunda denizaltımı vardı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.