Şimdi Ara

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
17
Favori
56.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • coretex design (eskiden ed partneriyken daha sonra iptal oldu) f-18 super hornet modunu ücretsiz olarak yayınlayacak. tüm göstergeler çalışır duruma geldiğinde ve birkaç silah eklendiğinde yayınlamayı düşünüyorlarmış.

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]
    Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 20 Haziran 2017; 21:24:59 >

• GUERRA kullanıcısına yanıt
    3 yil oncesine ait videolar var videolardan da oncesi oldugunu dusunursek cok ciddi bir gelistirme suresi

bi de ed f18 cikaracagi zaman bu modulun gelmesine engel olmaya kalkmazmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Haziran 2017; 21:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten engel oldu . Sözleşmesini iptal edip forumdaki bölümünü kapattı ve bu firma ile ilgili konu acarsan siliyorlar . Bu yüzden forumda resmi olmayan modlar kısmında bile konusu yok .

Firma uzun zaman önce faaliyetleri durdurdugu için bu sürede çok fazla gelistirmemis olabilirler

Vasat bir mod olacağını düşünüyorum

• ed adamlari baya kizdirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Haziran 2017; 23:5:50 >
  • Beter olsunlar :)

• beleş f18

• Steam %40

• bosa beklemisim

fc3 alicam
    nevada haritasida 25 dolara inerse onuda alirim tamamdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 22 Haziran 2017; 22:11:46 >
  • fc3 iade f15 e kadar geriledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 23 Haziran 2017; 21:6:16 >
  • %40 ne ya 3 yıllık 5 yıllık şeylere bi sürü fiyat biçmişler bide utanmadan 180 tl yaptılar ya ozaman hepten ümidi kestim sitesinde girseydi indirime alacaktım ama gneede o mi8 gel beni al diye yalvarıyor
  • indirim donemi diye bekledim o da olmadi

bari kendi sitelerindeki indirimde nevada haritasini yine 25 dolara verseler

f15 le geze geze dolanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 24 Haziran 2017; 9:9:11 >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    25 dolara eğer bundle olarak alırsan verirler 2 50 dolarlık şeyi 50 dolardan satarlar yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

25 dolara eğer bundle olarak alırsan verirler 2 50 dolarlık şeyi 50 dolardan satarlar yine

ben ed den bisey alamiycam galiba

• bakalim sitesindeki indirimler ne zaman baslayacak

• f15-su27 karşılaştirmasi

http://www.tayyareci.com/rus-ucaklari/f15su27.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 26 Haziran 2017; 9:22:22 >
  • sitesinde nevada haritasi 50 dolar

yeni cikan normandiya 45 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 29 Haziran 2017; 21:48:12 >
  • ücretsiz alphajet modu.
    gösteri uçağı olarak eklenmiş. silah olarak sadece gun var ve silah yok gibi düşünebilirsiniz.

https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=103799&page=10

http://www.jetesons.com/telechargement.html

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

ücretsiz alphajet modu.
    gösteri uçağı olarak eklenmiş. silah olarak sadece gun var ve silah yok gibi düşünebilirsiniz.

https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=103799&page=10
    http://www.jetesons.com/telechargement.html

çok teşekkürler hocam

modu kurdum denedim

fakat modu kurduktan sonra multiplayer kısmı hata verdi

o yüzden modu kaldırmak zorunda kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 1 Temmuz 2017; 15:12:44 >

• nasıl bir hata verdi integrity check mi?

edit: evet integrity check patlamış. demek ki sadece bu uçakla uçacakken jsgme den aktif edeceğiz sonra tekrar pasife çekeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 1 Temmuz 2017; 15:14:41 >
  • mesajı tam hatırlamıyorum ama plug gibi bi kelime vardı içinde
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.