Şimdi Ara

DCP TEKNOLOJI

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
6
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Er
  1 Mesaj
  DCP Teknoloji yükselen başarısını yüzlerce tamamlanmış anahtar teslim projelerinden, 10 yılı aşan bilgi birikiminden, bütçesinin önemli bir kısmını personel eğitimlerine ayırmasından ve müşterilerine 7 gün 24 saat ulaşılabilir hizmet verebilmesinden alıyor. Uygun fiyat politikası ile müşterilerine her türlü bilişim ürününü ve yazılımını en hızlı şekilde tedarik etmektedir.
  Teknik kadrosunu Bilgi işlem Danışmanlığı alanındaki uzmanlıklarına göre oluşturmuştur. Bu konuda uzun yıllardır en iyi hizmet seviyesinde destek vermeyi amaçlamaktadır. Mutlu müşteriler yaratabilmek için tüm enerjisini kullanmaktadır. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek yeniliklerden müşterilerini haberdar eder. Teknik personel kadrosunun da danışmanlık verdikleri konularda sertifikalarını güncel tutmalarını zorunlu kılar.
  Uluslararası standartlara uygun olarak Penetrasyon Testi hizmeti vermektedir. Müşterilerinin bu testler ile birlikte sistemlerindeki güvenlik açıklarını tespit etmelerine ve açıklıkları nasıl kapatacaklarına kılavuz oluşturur. Amacı, uygulamalarınızın veya bir bütün olarak kurumun güvenliğini artırmak için kaynağı en iyi şekilde nasıl tahsis edebileceğinizi belirlemek için sistemlerinizdeki ve uygulamalarınızdaki temel zayıflıkları belirlemektir.Bu işlemler firmaların sistem güvenliği için çok büyük önem arz etmektedir. Örneğin; bilgisayar sistemlerine sızan fidye yazılımının bir hastane sistemini durdurduğunu düşünün.Hastaların kayıtlarına ulaşılamaz, tedaviler ilerleyemez, ameliyathaneler kullanım dışı kalır, vs.
  Yukarıdaki gibi felaket senaryolarına hazırlıklı olmak için alınması gereken birçok önlem vardır. Sunucu Yedekleme, tüm önlemler arasında ilk sıralarda yer almalıdır. Günlük olarak sistemlerin yedeğinin alınması olası bir kriz durumunda sistemleri yeniden çalışır hale getirmek için kurtarıcınız olacaktır. Yedeklerin birden çok kopyasının olması büyük fayda sağlar, örneğin bir deprem ya da yangın felaketi sonrasında yıkılan ya da yanan binanın içinde kalan yedeklere ulaşılamaz. Böyle durumlarda yedeklerin bir kopyasının daha olması hayat kurtarır.  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.