Şimdi Ara

DC Universe Online 30 Günlük Premimumu Aktif Hesap Satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.... Fotoğraflarla özetleyeceğim hesap satılık detaylı bilgiler için 0505 123 38 12 numarasından ulaşabilirsiniz. Öncelikle hesap Hero - speedsterdir - earth yetenek setine sahiptir bunu belirtmek isterim ayriyeten US serverindedir. Hesapta en az 1.5 trilyon en fazla 2 trilyon para edecek kadar (21 bin adet) Exo-Material bulunmaktadır piyasaya göre fiyat değişmektedir ama aşağı yukarı budur fiyatlar. Ne tür stil isterseniz yapabilirsiniz çok fazla sayıda stil bulunmaktadır ek olarak aura ve material bulunmaktadır (blue spark, shadow, gold time torn, phoenix, blue phoenix.... uzar). Oyun içi piyasası değeri 4 trilyon edecek kadar stil açık durumdadır. Skill points olarak 215'dedir zor olan featlerin çoğu yapılmıştır 1 aylık bir sürede rahatlıkla 300 310 lara çıkartılabilir ( Hesap direkt 255 CR'den başlatıldığı için 255 cr öncesi raid featlarının zorları yapıldı sadece bazı featler sadece raide girmeyle bile gelecek bu yüzden çok kolay bir şekilde yükselebilir bir hayli fazla kolay feat var). 2 Adet base inventory vardır biri tank için biri dps için tank CR 324 DPS CR 323'tür. Augments ve implementler kasılmıştır tank olan augmentslerin seviyesi düşük ama dps olanların seviyesi yüksektir. Hesaba bugün 30 günlük premium aldım 1 Şubata kadar aktif. Fiyatta anlaşabiliriz çok ucuza bırakacağım (oyundan hevesimi aldım premium fiyatına bırakmayı düşünüyorum telefonda detaylıca fiyatta kesinlikle anlaşacağımızı düşünüyorum) iletişim için telefon numaramdan ulaşabilirsiniz teşekkürler iyi forumlar.. ( Premiumun aktifliğini ayrıyeten SS almadım envanterden ve keza marketten anlaşılabilir süre açısından ise ulaştığınız taktirde WhatsApp gibi uygulamalardan güncel süresini iletirim daha fazla görüntü kirliliği oluşturmamak adına)

• up+

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.