Şimdi Ara

DC Universe Online (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.438
Cevap
10
Favori
168.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maalesef oyun ingilizce. ama ben 1 aydır falan oynuyorum oyunun büyük bölümünü çözdüm sayılır dil pek sorun olmuyor. tabii oyunda Türk'ler az sayıda oldukları için dil yoksa diğer adamlarla konuşmalarda vs zorluk çekebilirsin
  • Oyunlarda PvE kısmına önem veren birisi olarak oynarsam pişman olur muyum? Normalde oyun tercihim P2P olmuştur (F2P leri bolca deney) ama bu oyunda dikkatimi çekti
  • Oyunlarda PvE kısmına önem veren birisi olarak oynarsam pişman olur muyum? Normalde oyun tercihim P2P olmuştur (F2P leri bolca deney) ama bu oyunda dikkatimi çekti
  • Lütfen yardım edinnnn !! :( arkadaşlar oyunda centrela arkham şehirleri varmış ben şehiri nasıl değiştiricem geceden bıktımmm lütfenn
  • t4 pve seti dizeceğim ama para ve o kanatlardan yeterince olmasına rağmen itemler hala kilitli sebebi nedir bunun ?
  • satılık karakterler
    vHesapta 4 adet karakter bulunmakta;

1. Gadget Controller - Martial Arts - Skill Point: 64 Full Tier 2 Set ve takılar. Tier 3 PVP setinden parçalar ve Tier 2 den
    2. Nature Healer - Bow - Skill Point: 54 Neredeyse Full Tier 2 bir kaç epic raid parçası var ve takılar. Full Tier 2 PVP seti
    3. Ice Tank - One Handed - Skill Point: 40 Komple Raid set ve raid takılar bir kaç tier 2 parça
    4. Sorcery DPS - Bow - Skill Point :41 Tier 2 ve Epic set parçaları

Hesapta iki DLC de mevcut ekstra olarak storedan kostümler var, ayrıca Legends PVP içinde Future Batman açık.
    FİYAT SİZ BELİRLEYİN ANLAŞALIM
  • Arkadaşlar oyunu ilk indirmede nasıl indiriyor 16 gb sanırım oyun. indirmemi 16 yoksa kurulummu? AKK biter büyük ihtimalde :D Torrent te falan varsa arkadaşa çektireyim.
  • Oyunu 1 aydır oynamıyordum gireyim dedim karakterim yok silinmiş bende o sinirle oyunu sildim.
  • Ben oyunu indirdim bu akşam nasılsa haftasonu Akk sıfırlanıyor. Süper oyun. Oynamak isteyen olursa haber etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Ben oyunu indirdim bu akşam nasılsa haftasonu Akk sıfırlanıyor. Süper oyun. Oynamak isteyen olursa haber etsin

Oyun baya güzel oynanış efektler epey sağlam karakterim silnmese bende oynardım.
  • Merhabalar, ben arkadaşımla beraber bu oyuna başlamayı düşünüyorum da, bu 20 gb ı ikimizde indirmek zorundamıyız ? Hali hazırda 20 gb lık bir setup varmıdır acaba ? 1 imiz indirsekte diğerine aktarsak olur mu ?
  • Ps4 e gelin nick:DoctorDogan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DragonDogan D kullanıcısına yanıt
    ps4 konusu mevcut burası pc için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

ps4 konusu mevcut burası pc için.

PS4 konusunun linkinide koysaydın bari sırf post kasmak için yazmasaydın.
  • Sırf post kasmak için cevap vermeseydin keşke.PS4 konusu var ama oynayanı yok ps3 için eski konusu var.Konsolda mmorpg ve fps oynamak bana göre çin yemeği gibi 2 tane çubukla yemek yiyememek gibi bir şey.

Ha bu arada benim toplam 13551 mesajım var demekki post kasma peşinde değilmişim dimi koçum hadi yol al şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Sırf post kasmak için cevap vermeseydin keşke.PS4 konusu var ama oynayanı yok ps3 için eski konusu var.Konsolda mmorpg ve fps oynamak bana göre çin yemeği gibi 2 tane çubukla yemek yiyememek gibi bir şey.

Ha bu arada benim toplam 13551 mesajım var demekki post kasma peşinde değilmişim dimi koçum hadi yol al şimdi.

Sadece dualshockla değil klavye desteği de var. Pcyle farkı yok hatta oyun hiç kasmıyor bile çok akıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala oynayan kaldı mı ? varsa bi iki sorum orucak cevaplarsa
  • forumda bir sorun oluştu galiba son mesajlar yok :(

yedekten bir gün öncesine falan mı döndüler ne!..
  • ben oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

ben oynuyorum

hocam nickinizi verin Hazirandan sonra beraber oynayalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.