Şimdi Ara

DC Comics Fan Club (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
29
Favori
29.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkürler Takibi bırakalı çok oldu aslında

Aklımda kalan bir iki animasyon var yine de, onları yazayım.

*Justice League War
    *Flashpoint Paradox
    *Superman vs The Elite
    *Batman: Assault On Arkham
    *Superman/Batman: Kıyamet

İlk aklıma gelenler bunlar oldu açıkçası.
    @bLackMumbLe hocamız benden daha çok yardımcı olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 1 Eylül 2017; 22:36:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Justice league War bitti şimdi. Ben az önce bu sene çıkacak olan Justice League'i seyrettim öyle değil mi?

Gal Gadot'u Henry'e yedirtmeyiz.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Bir bakıma öyle denebilir Darkseid yerine kumandanı olacak tabii filmde

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Aşağıda çok geniş kapsamlı bir konu var o konu çok yararlı olur. Bütün çıkmış ve çıkacak DC animasyonları yazıyor.

https://forum.donanimhaber.com/dc-comics-animasyon-filmleri-ana-konusu--110088117
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.

Böyle bir konu olacağından aklımın ucundan geçmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 14 Ocak 2020; 1:21:6 >
  • Arkadaşlar bu yıl tam olarak ne ya? mesela cilt 1 birinci yıl ile cilt 1 üçüncü yıl arasında ne fark var?
    1. ciltin sırası ile tüm yıllarını okuyup öyle mi 2.cilte geçmeliyim? yoksa 1.yılların tüm ciltlerini okuyup sonra 2.yıla mı geçmeliyim?
    Biraz karışık oldu ama yardımcı olursanız sevinirim kafam karıştı :D

örnek:bunun ile http://paralelevrencr.com/injustice-tanrilar-aramizda-1-yil-cilt-1
    bunun arasında http://paralelevrencr.com/injustice-tanrilar-aramizda-2-yil-cilt-1

ne fark var?

• Smile of Joker kullanıcısına yanıt
    Seri 5 yıllık bir öyküyü anlatıyor. O nedenle 1.yıl, 2.yıl diye ayrılmış durumda.

Önce birinci yılın ciltlerini sırayla, sonra ikinci yılın, sonra 3-4-5 diye ciltleri sırayla okuyacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Seri 5 yıllık bir öyküyü anlatıyor. O nedenle 1.yıl, 2.yıl diye ayrılmış durumda.

Önce birinci yılın ciltlerini sırayla, sonra ikinci yılın, sonra 3-4-5 diye ciltleri sırayla okuyacaksın.

Teşekkürler hocam.
    Bir de zahmet olmazsa new 52 okuma sırası nasıl? Türkçe olanlar için soruyorum sadece.
    Özellikle Batman'i ayrıntılı bir şekilde söylerseniz çok makbule geçer.(ailenin ölümü,baykuşlar divanı falan nasıl olmalı?)

Edit:şöyle bir şey buldum ama anlamadım http://www.readingorders.com/Collections/TheNew52?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile of Joker -- 30 Aralık 2017; 23:15:40 >

• Smile of Joker kullanıcısına yanıt
    New 52 hakkında net bir bilgim yok. Bir süre sonra çok karışmaya başlayınca takibi bıraktım ama burada takip eden arkadaşlar vardır yardımcı olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler herkese Batman yeni 52 baykuşlar divanı cilt 1 2 den sonra hangi cilt geliyor ve 3. Cilt var mı varsa acaba başka bir sayı olarak mı geçiyor acaba

Green Arrow tavsiye eder misiniz acaba aldım ama güzele benziyor bir kaç sayfa baktım ilk sayfalarına gayet güzel di ama bir türlü okuma imkanı bulamadım bir türlü

Son olarak ise Batman ve Flash'ın Eventi olan Button Şubatta Türkçe olarak basılıyor Jbc tarafından İnstagram da gördüm sabah

• Batman Cilt 3 Ailenin Ölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

İyi geceler herkese Batman yeni 52 baykuşlar divanı cilt 1 2 den sonra hangi cilt geliyor ve 3. Cilt var mı varsa acaba başka bir sayı olarak mı geçiyor acaba

Green Arrow tavsiye eder misiniz acaba aldım ama güzele benziyor bir kaç sayfa baktım ilk sayfalarına gayet güzel di ama bir türlü okuma imkanı bulamadım bir türlü

Son olarak ise Batman ve Flash'ın Eventi olan Button Şubatta Türkçe olarak basılıyor Jbc tarafından İnstagram da gördüm sabah
    The Night of the Owls geliyor fakat Türkçe basılmadı. Cilt 3 ile devam edebilirsin.
    Green Arrow tavsiye ederim fakat ilk önce year one (ilk yıl) ile başla.
    Evet Button 25 Martta satışa çıkacak hardcover çok iyi.

• merhaba, küçük yaşta batman çizgi romanlarını karışık olarak okurdum. şimdi sırasıyla okumak istiyorum ama internette çok karışık listeler mevcut.

elinde sade ve güzel bir liste olan var mı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

merhaba, küçük yaşta batman çizgi romanlarını karışık olarak okurdum. şimdi sırasıyla okumak istiyorum ama internette çok karışık listeler mevcut.

elinde sade ve güzel bir liste olan var mı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler
    Türkçe istediğinizi farz ederek yazıyorum.
    Batman İlk Yıl - Bitmeyen Cadılar Bayramı - Öldüren Şaka - Hush - Kara Ayna - Flashpoint - Yeni 52 cilt 1-2-3-4-5 ve 7 - Rebirth ve All Star.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ingilizce de alabilir miyim zahmet olmazsa ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

Teşekkürler, ingilizce de alabilir miyim zahmet olmazsa ?
    Batman year one - the long halloween - dark victory - the killing joke - knightfall - hush - batman&son - final crisis - batman&robin: batman reborn - the black mirror - flashpoint - zero year - the war of jokes and riddles - the court of owls - night of the owls - a death in the family - endgame - rebirth - metal
  • güzel çizgiroman varmı, alan moore tarzı
  • marvel unlimited tarzı dc için bir kaynak var mı? okumak istediğim bir çok seri var ama her yerde cilt ve dijital ateş pahası. comixology ise keşke unlimited versiyonunu tüm dünyaya açsa süper olurdu
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.