Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korsandan orjinale geçince 50 kat daha sarmaya başladı.O server senin bu server benim hoplaya hoplaya istediğim ekipmanı topluyorum ölmek koymuyor artık.Saatlerce çatılarda milleti avladım en son hopladığım serverın çatısında adam giriş sesimi duydu baltayla kafamı yardı da öldüm sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray22486

arkadaşlar yorumlardan çok zevkli olduğu belli ancak tek alıcam oyunu ve benim için fiyatı biraz fazla ayrıca takılacak grup bulamam diye korkuyorum ama oyunun ömrü uzun gibi en az 4-5 sene daha alpha da çıkışı 2015 ne yapayım almalımıyım tavsiye edermisiniz hiç bilgim yok dayz mod olanını da hiç oynamadım.

Biraz bekliyebilirsin istersen buradan bi kaç kişi bulmaya calis bulunca alirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

arkadaşlar yorumlardan çok zevkli olduğu belli ancak tek alıcam oyunu ve benim için fiyatı biraz fazla ayrıca takılacak grup bulamam diye korkuyorum ama oyunun ömrü uzun gibi en az 4-5 sene daha alpha da çıkışı 2015 ne yapayım almalımıyım tavsiye edermisiniz hiç bilgim yok dayz mod olanını da hiç oynamadım.

Biraz bekliyebilirsin istersen buradan bi kaç kişi bulmaya calis bulunca alirsin.

millet öyle olaylar anlatıyor ki direk alasım geldi , beklerim biraz daha da fiyatı artmasın ? yapımcı en düşük fiyat bu demiş galiba bu fiyat alpha sonuna kadar mı geçerli ? yani 2014 ün sonuna kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

millet öyle olaylar anlatıyor ki direk alasım geldi , beklerim biraz daha da fiyatı artmasın ? yapımcı en düşük fiyat bu demiş galiba bu fiyat alpha sonuna kadar mı geçerli ? yani 2014 ün sonuna kadar

Fiyati 5-6 ay artmaz bence zaten fazla.Biraz daha patch gelmesini bekliyebilirsin istersen ama son karar senin elbet.

• İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DayZ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 13 Ocak 2014; 0:46:48 >
  • Beyler 2 sorum var ! Kan grubumuzu nerden bileceğiz ve başka bir adamdan nasıl kan çekicez ??
  • Oyunu almayı düşünüyorum ancak sıkılırım diye isteksizlik var içimde biraz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

Oyunu almayı düşünüyorum ancak sıkılırım diye isteksizlik var içimde biraz. :)

hocam ne sıkılması. üç buçuk atıyosun 7/24 al bence.
  • saat 17:00 da başladı bugün maceramız dün en son ölmüştüm 0 dan arkadaşlar cherno da beni bekliyordu 3 kişi chernoya gidene kadar yaklaşık 6-7 kere öldüm saat 19:30 gibi cherno da arkadaşlarla buluştum onlar bana long range scope getirmişti askeri üsten bende mosin buldum daha sonra çıktık chernonun en yüksek binasına geçtik 40 kişilik servera saat 19:30 dan 24:00 a kadar bir ton aksiyon yaşadık 1 arkadaş öldü hatta çatışmada gitti tekrar geldi eşyalarını aldı, en zevkli olay ise saat 00:30 da elektro tarafından gelen 2 adamla yaşadık yaklaşık olarak saat 02:00 a kadar chernoda çatıştık abartmıyorum tabi o 2 adam bir yana bu seferde military base tarafından gelen 2 kişi de olunca çapraz ateşte kaldık o sırada ben öldüm arkadaş da öldü ve bugün macera sonu ermişti 4 kişiden 3 ünü vurduk ama yaklaşık 15-16 kişi harcamışızdır chernoda bugün neyse işte 2:30 da girdim 3:40 a kadar tekrar fulledim üstümü 1200 civarı m4a1 mermisi full mod m4a1 bide full yiyecek içecek sağlık ekipmanları topladm yarın elektro dağlarındayız :D buda bugünden bir kare

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/486687429524752958/9838F468B68D959346AAE43958FD03A91C2F339E/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herakles. -- 13 Ocak 2014; 3:52:38 >

• bu battleye kickin çözümü yok mu ya ? geldiği update sonrası oyunumda hiç oynayamadım 30sn 1dk içinde atıyordu. ertesi gün oynadım bugün tekrar oynayamıyorum kick yüzünden. sinir etti.
  • http://imgur.com/a/PG47z
    Bu linkten oyuna yeni gelicek eşyaları görebilirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

bu battleye kickin çözümü yok mu ya ? geldiği update sonrası oyunumda hiç oynayamadım 30sn 1dk içinde atıyordu. ertesi gün oynadım bugün tekrar oynayamıyorum kick yüzünden. sinir etti.

battleye ya kurulu değildir. Yada kuruludur bilgisayardaki virüs programı etkisiz hale getirmiştir. Ben virüs programını kapatmadan giremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

bu battleye kickin çözümü yok mu ya ? geldiği update sonrası oyunumda hiç oynayamadım 30sn 1dk içinde atıyordu. ertesi gün oynadım bugün tekrar oynayamıyorum kick yüzünden. sinir etti.

battleye ya kurulu değildir. Yada kuruludur bilgisayardaki virüs programı etkisiz hale getirmiştir. Ben virüs programını kapatmadan giremiyorum.

battleye kurulu, etkisiz hale geleceğini sanmıyorum norton herhangi birşey demiyor. yine de nortondan ayrıcalık tanıyıp deneyeyim.

edit: norton firewallu 15dk etkisizleştirip oyuna girdim 15dk sonra atmadı 51dk sonra attı ama firewall tekrar çalışmaya başlayıp battleye ile çakışması 51dkyı bulmuş olabilir o yüzden firewallu kapasamda çalışmadı diyemem. bir dahaki sefere tümden kapatıp giricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 13 Ocak 2014; 17:00:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nopasstr

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DayZ [ANA KONU]

Bu bölüm harika olmuş, 34 dakika olduğunu görünce tamamını izlemem diye açtım ama bölüm ne ara bitti anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

battleye kurulu, etkisiz hale geleceğini sanmıyorum norton herhangi birşey demiyor. yine de nortondan ayrıcalık tanıyıp deneyeyim.

edit: norton firewallu 15dk etkisizleştirip oyuna girdim 15dk sonra atmadı 51dk sonra attı ama firewall tekrar çalışmaya başlayıp battleye ile çakışması 51dkyı bulmuş olabilir o yüzden firewallu kapasamda çalışmadı diyemem. bir dahaki sefere tümden kapatıp giricem.

firewall dan izin verebilirsin battleye a. Virüs programınada ayar çekersen sorunsuz oynarsın gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

firewall dan izin verebilirsin battleye a. Virüs programınada ayar çekersen sorunsuz oynarsın gibi.

dll olduğu için izin versende yemiyor, ilk onu denedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Alirsan oyuncu arama donanimhaber olarak dtrsf klani var takiliyoruz genelde 20 25 yas arasi ben degilim tabi . Eger oyunda en zevkli yerde full ekipman full yiyecek gezerken sniperin tekinin 500m den tek kursun atmasi ve you are dead yazisini kaldiramazsan alma derim. Karekterine bagimli kalmayacaksin cunku bol bol oluyorsun.

eğer grupla dolaşıcaksam ölsem sorun olmaz fazla ya arada fakir modda gezmek lazım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

Orijinalden alıntı: possedion

quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

10 kişi kalabalık olduğumuzdan Bravo ve Alpha olmak üzere ikiye ayrıldık. Sniper ile dağda airstripteki adamları vurduktan sonra çıkıp başka serverda arkamıza doğru gelip bizim servera girip öldürdüler. Dün toplamda 10 adam aldık sadece Bravo takımı olarak.... (3 kişi) Clanımıza katılmak isterseniz +15 ve mikrofon şart. DayZ standaloneda şart tabikide.. iletişim için bana ulaşın

Dostum şu mosin sniper silahını tam olarak haritanın neresinde çıkıyor bi yazarmısın sana zahmet..herkes farklı bişi sölüyor...

Buyur sana kesin nokta , ilk gördükten sonra 2 kere daha gittim 2 kere daha buldum , hatta aynı odada m4a1 ile yanyana spawn oluyor.Burası , sol altta görüldüğü gibi balota havaalanının üstünde tepedeki bir şehir , haritada adı yok da oyunda tabelada bişey yazıyodu o önemsiz.Kırmızı okla gösterdiğim binayı çok kolay bulursun, şehrin merkezinde hastanenin karşısında çok kolay görülüyor.Bu binanın 3. katında merdivenden çıkınca soldaki odada mosin ve m4a1 ne zaman gitsem buldum.Bu binayı komple araştırırsan senden önce birileri toplamamışsa yani spawn sonrası taze sana denk gelirse mermisinden yiyeceğine giysisine bulabilirsin.Karşısı da hastane zaten ordan da loot yapabilirsin.

Tavsiyem online ı yüksek olan serverda iken buraya uğrayacaksan dikkatli ol , balotada m4 yada mermi bulan çoğu adam eksikleri tamamlamak için buraya çıkıyorlar.Üstün başın çok doluysa hep tetikte ol etrafa bakarak git.Bi de gösterdiğim binanın sol üst çaprazındaki küme halindeki kareler de dipdibe duran garajlar , burası biraz açıkta ama içinde hertürlü malzeme spawn oluyor oraya da bakabilirsin.

DayZ [ANA KONU]

Eyvalla kardeş cumartesi gunu dağlara safariye çıktım vaybor da mosin buldum gayet başarılı yeni eklenecek silahlarıda görünce baya heycanlandım nartık beklicez..

• ulan dün bıraktığımda magnum ve mosinim vardı.bugun başka servera girdim.bütün itemlerim gitmiş.

şansa bak ya

kim uğraşacak şimdi o kadar itemi geri almaya.

başına gelen var mı başka?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alirsan oyuncu arama donanimhaber olarak dtrsf klani var takiliyoruz genelde 20 25 yas arasi ben degilim tabi . Eger oyunda en zevkli yerde full ekipman full yiyecek gezerken sniperin tekinin 500m den tek kursun atmasi ve you are dead yazisini kaldiramazsan alma derim. Karekterine bagimli kalmayacaksin cunku bol bol oluyorsun.

eğer grupla dolaşıcaksam ölsem sorun olmaz fazla ya arada fakir modda gezmek lazım :D

Ornegin ortak nokta belirledik oraya gelirken silahin cantan muhimmatin tam 2 dakika sonra bulusma noktasina gelirken cat diye haydutlar oldurdu. Bunu kabullenmen lazim. Yoksa oyuna kizip oyunu oynamazsin olan parana olur. Yok ben ani yasicam hem olucem hem oldurecem. Olsem de harcadigim vakitte doya doya eglendim dersen sikinti cikmaz. Ama sunu soyliyim. Alali 10 gun kadar oldu ve yaklasik 35 saat oynadim. Hala o ilk gunku heyecan var. Her karakter ayri bir heyecan. Her seferinde hic olmuycem Healty durumuna ulasicam diyorum hep oluyorum hayda en basa yine bi gayret yine Healty olmak icin uzun surr yasamaya calisiyorum. Su an icin oyundaki amacim o

güzelmiş :D ilk başta direk su fln bulman gerekiyo dimi

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.