Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şunu kesinlikle izleyin Bu arada benim 120 saat oldu artık bu videodaki gbibi bıçakla adam kovalıyorum yada müzik açıp elektroda koşuyorum.Oyunda yapılabilcek hiç bişey kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcan0123 -- 12 Ocak 2014; 0:17:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

Arkadaşlar oyunu satın aldım %75 şuan yükleniyor.Ama başına gelen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum , server değiştirince herşeyin gitmesi gibi bir sorun varmış , bu çok sık mı oluyor yani sürekli aynı serverda mı oynamam gerekecek ?

Amerika serverı-Avrupa serverı farkından kaynaklanıyo sanırım.Serverları seçerken Amerika seçmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

Arkadaşlar oyunu satın aldım %75 şuan yükleniyor.Ama başına gelen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum , server değiştirince herşeyin gitmesi gibi bir sorun varmış , bu çok sık mı oluyor yani sürekli aynı serverda mı oynamam gerekecek ?

Amerika serverı-Avrupa serverı farkından kaynaklanıyo sanırım.Serverları seçerken Amerika seçmeyin.

Sadece uk nl de görebildim hiç us yok eu yazmıyor hangisi eu serverı hangisi değil nerden bilebilirim , ya üstüm başımda eşya varken yanlışlıkla us servera girersem ? uk nl de filan üçü de eu içinde mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan0123

Şunu kesinlikle izleyin Bu arada benim 120 saat oldu artık bu videodaki gbibi bıçakla adam kovalıyorum yada müzik açıp elektroda koşuyorum.Oyunda yapılabilcek hiç bişey kalmadı.

Bi benzerini dün yumrukla yaptım kamyshovoda adamlar çıldırdı

Bu arada balota-cherno da nadir adam oluyor ve hepsi dolu. az önce 2 arkadaşımı kaybettim 4 kişi vurduk ama (3ünü ben aldım)
    Çok nadir aksiyonlar oluyor

• beyler şu an oynayan var mı. beraber oynayalım. demin gayet iyi gidiyodum küreğim bile vardı. koşarken vurdu şerefsizler durup dururken. gitti bütün eşyalar.
  • Arkadaş habire uçsuz bucaksız yerlerde doğup duruyorum uzun zamandır ne bi zombi be bi haydut görebildim sonunda isyan ettirdi oyun !

• quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

Merdiven var alt tarafında dikkat etmemişsin.

bildigimiz apartman merdiveni mi yoksa tırmanılabilen merdiven mi tırmanılan merdiven var o binanın yarısına kadar çıkartıyor daha yukarı çıkartmıyor ?

arkadaşın dediği gibi 3 aşamalı. ilk yeri çıktıktan sonra merdivenin üstüne geldiğinde işaret çıkar o işaret çıktığında mouse tekerleğini çevir ladder up de yukarı doğru çıkmaya başlar.
  • silah falan bulamıyorum hiç girdiğim evler hep önceden lootlanmış oluyor. siz nerden buluyorsunuz silahları? ayrıca forumda klan falan var mı tek başına oynanmaz bu oyun.
  • Kambiwobo'da yeni doğan oyuncuları öldürmek için yer arayan banditlere denk geldik. Suya ihtiyacı olan birine de önce kelepçeleyip etkisiz hale getirdikten sonra yardım ettik. Neyse ki kelepçeler DayZ dünyasında çok rahat kırılıyor. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdomOfH3aven -- 12 Ocak 2014; 4:23:56 >
  • quote:

quote:

quote:

Sadece uk nl de görebildim hiç us yok eu yazmıyor hangisi eu serverı hangisi değil nerden bilebilirim , ya üstüm başımda eşya varken yanlışlıkla us servera girersem ? uk nl de filan üçü de eu içinde mi acaba ?

O saydıkların zaten avrupa serverı onlar arasında rahatça değişebilirsin.Aslında bende tam bilmiyorum.İtem kaybetme olayını sadece bi kere yaşadım ben onun haricinde loot yaparken 2 dk da 2 server değiştiriyorum.Hiç ülkesine bakmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PsiKoman -- 12 Ocak 2014; 9:31:34 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

O saydıkların zaten avrupa serverı onlar arasında rahatça değişebilirsin.Aslında bende tam bilmiyorum.İtem kaybetme olayını sadece bi kere yaşadım ben onun haricinde loot yaparken 2 dk da 2 server değiştiriyorum.Hiç ülkesine bakmadan.

Anladım saolasın.

• DayZ [ANA KONU]

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DayZ [ANA KONU]

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DayZ [ANA KONU]

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 12 Ocak 2014; 15:00:40 >

• quote:

benim başıma bir kaç kere geldi. tahmin ettiğim kadarıyla, oyunu kapatıp açtığında "play" yazan yere tıkladığında en son ayrılmış olduğun serverden devam ediyorsun. (bir kaç kere denediğimde aynı servere girmişti) ama bugün yine play seçeneğinden oyunu başlatmama rağmen karakterin sıfırlandığını gördüm. günlerdir hayattaydık haritayı baştan başa dolaşmış düzinelerce zombi öldürmüş iyi de cephane yapmıştık. sinirlerim bozuldu ama yapacak bir şey yok. oyunu alırken üstüne basa basa söylüyor adamlar, oyun alpha her şeye hazırlıklı olun diye.

kısaca sabırlı değilseniz oyunun şuan ki haline para vermeyin derim.

• Korsan versiyonda en adam çıkmaz dediğim yerlerde adam çıkıyordu şimdi oyunu aldım adam göremiyorum ? 40 kişiye yakın doluluktakilerde cherno balota elektro geziyorum yok bi tane adam göremedim yanlız hissediyorum korsanda böyle olmazdı heyecan olurdu hep kafama sıkarlardı.
  • Şu oyunda bir hayatta kalamayan bir ben varım heralde. Sahilde doğuyorum hemen karşıdaki binalara gidip eşya aramaya başlıyorum. Bu arada ya bir zombi geliyor yaralıyor kan kaybından ölüyorum yada lavuğun teki gelip vurup geçiyor. Demin ne güzel balta bulmuştum zombilere tek atıyordum elemanın teki geldi sıktı geçti tavsiyeleriniz var mı ne yapmam lazım
  • Arkadaslar dayz grubumuz var oyunu ilk çıktığından beri oynuyoruz
    prof oyunculari bekliyoruz gruba 2 3 kisi alinacak gelmek isteyen pm atsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkajj -- 12 Ocak 2014; 22:08:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Şu oyunda bir hayatta kalamayan bir ben varım heralde. Sahilde doğuyorum hemen karşıdaki binalara gidip eşya aramaya başlıyorum. Bu arada ya bir zombi geliyor yaralıyor kan kaybından ölüyorum yada lavuğun teki gelip vurup geçiyor. Demin ne güzel balta bulmuştum zombilere tek atıyordum elemanın teki geldi sıktı geçti tavsiyeleriniz var mı ne yapmam lazım

Sahilde hiç oyalanmadan haritanın iç kesimlerine doğru gidin. Sahil kısmı sürekli yeni spawn olan oyuncularla ve onları öldürmek isteyen banditlerle doludur.
  • quote:

Şu oyunda bir hayatta kalamayan bir ben varım heralde. Sahilde doğuyorum hemen karşıdaki binalara gidip eşya aramaya başlıyorum. Bu arada ya bir zombi geliyor yaralıyor kan kaybından ölüyorum yada lavuğun teki gelip vurup geçiyor. Demin ne güzel balta bulmuştum zombilere tek atıyordum elemanın teki geldi sıktı geçti tavsiyeleriniz var mı ne yapmam lazım

Bandaj yoksa üstündeki t-shirt'ü yere at daha sonra sağ tıkla "tear into rags" de 2 adet paçavra olucak bunla kanamanı durdurabilirsin.
  • quote:

quote:

Bandaj yoksa üstündeki t-shirt'ü yere at daha sonra sağ tıkla "tear into rags" de 2 adet paçavra olucak bunla kanamanı durdurabilirsin.

Bunu öğrendiğim çok iyi oldu teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Sahilde hiç oyalanmadan haritanın iç kesimlerine doğru gidin. Sahil kısmı sürekli yeni spawn olan oyuncularla ve onları öldürmek isteyen banditlerle doludur.

en son doğduğumda öyle yaptım iç kesimlere doğru kaçtım bir yerden balta ve çanta buldum sonra meydanında bir tank olan bir şehir gibi bir yere geldim hastaneden baya ilaç bandaj filan topladım takılıyorum şimdi silah arıyorum

• arkadaşlar yorumlardan çok zevkli olduğu belli ancak tek alıcam oyunu ve benim için fiyatı biraz fazla ayrıca takılacak grup bulamam diye korkuyorum ama oyunun ömrü uzun gibi en az 4-5 sene daha alpha da çıkışı 2015 ne yapayım almalımıyım tavsiye edermisiniz hiç bilgim yok dayz mod olanını da hiç oynamadım.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.