Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

Merdivenden yukarı çıkarken hiçbir sniperın vuramayacağı bir binada birden you are dead yazısı görmek , bu ne saçma bi bug yahu alpha diye de bu kadar kepazelik olmaz ki , o kadar loot yap merdivenden çıkarken çat diye mermi sesi bile duymadan buga öl.

Öldüğüm yere cesedi bulmaya gittim aynı merdivende bacağım kırıldı bu sefer, ceset de yok ortada.Valla boşuna oynuyoruz ya.

Dostum oynadığın sürüm zaten korsan değil mi senin?Patch almıyan bir sürümü oynuyorsun.Şuan bende bu çeşit buglar yok.

3 sene öncenin versiyonu değil şuan güncel 0.30 ve ben 0.28 de oynuyorum.Ayrıca merdivenden çıkarken durup dururken ölmek ,bacak kırılması vs. güncel sürümde de var.Ayrıca bunu belirtmem için oyunu almış olmam mı gerekiyor ?Betaya geçtiğinde birşeye benzerse zaten alacağım.

Doğru diyorsun fakat hatalar en güncel versiyonda en aza indirgenmiş bir halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

quote:

Orijinalden alıntı: olumsuz adam

beyler sistemim

gtx560 ti 2gb
    amd fx 6300 3.3 ghz
    ekran 1440x900
    ram 4 gb

işlemciyi intel i5 yapsam rahat oynarmıyım ?

şu anda bu oyun için sistem toplamak çok gereksiz zaten işlemci desteğini tam olarak kullanamayan bir oyun .

millet çok rahat oynuyor ama galiba ben işlemci yüzünden 20 fps de oynuyorum very low da ?

bazılarıda diyor ki optimizasyon sorunları alpha bitse bile aynı kalacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

quote:

beyler sistemim

gtx560 ti 2gb
    amd fx 6300 3.3 ghz
    ekran 1440x900
    ram 4 gb

işlemciyi intel i5 yapsam rahat oynarmıyım ?

şu anda bu oyun için sistem toplamak çok gereksiz zaten işlemci desteğini tam olarak kullanamayan bir oyun .

millet çok rahat oynuyor ama galiba ben işlemci yüzünden 20 fps de oynuyorum very low da ?

bazılarıda diyor ki optimizasyon sorunları alpha bitse bile aynı kalacak

4770k ve gtx 770 ile sadece ormanda stabil şehir içinde fps düştüğü için yine sıkıntı yaratıyor , ayrıca optimizasyon sorunun çözüleceğini bende beklemiyorum , işlemciyi değiştirirsen 20 - 25 lik fps artışı olacağını tahmin ediyorum ,

yerinde olsam oyunun bu hali için upgrade yapmazdım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 11 Ocak 2014; 18:56:54 >

• Beyler oyuna indirim gelme ihtimali var mı? Varsa ne zaman olur?
  • valla ben direk aldım 30 dolardan ilerde daha pahalı olacak diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qleid

Beyler oyuna indirim gelme ihtimali var mı? Varsa ne zaman olur?

1.5 yıldan önce indirim beklemeyin bence. Oyunun çıkış tarihini 2015 içi demişler zaten. Şu an ki fiyatta 2015 ortalarına kadar görebileceğiniz en düşük fiyat olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

Merdiven var alt tarafında dikkat etmemişsin.

bildigimiz apartman merdiveni mi yoksa tırmanılabilen merdiven mi tırmanılan merdiven var o binanın yarısına kadar çıkartıyor daha yukarı çıkartmıyor ?

ortadaki uzun binaya denize bakan değilde kuzey tarafında arkasında merdiven var. 3 aşamalı. Arada 2 katta duruyorsun.

abi bak şimdi o merdivenden çıkıyorum ilk kattta duruyor daha üstüne devam etiyor merdivenin? sadece aşağı inebiliyosun

Orada çok detaylı bir durum var. Yukarı ok tuşu çok zor çıkıyor. Merdiveni sağına alıp yukarı ok tuşu çıkana kadar mouse la arayacaksın. Biraz zorlasada çıkılıyor. Merdivene doğru değilde zemine bakarak yukarı ok tuşunu ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 11 Ocak 2014; 19:04:20 >

• Arkadaşlar bu oyun için f710 game pad alsam gamepadle oynanırmı acaba bu oyun .Lütfen görüşlerinize göre alıcam saygılar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar bu oyun için f710 game pad alsam gamepadle oynanırmı acaba bu oyun .Lütfen görüşlerinize göre alıcam saygılar..

hiç sanmıyorum rahat oynanabileceğini. kontroller klavye mouse ile bile çok hantal
  • HonanımDaber kullanıcısına yanıt
    0.28 - 0.30 deyip geçme. arada gerçekten bariz fark var. oyunu ilk aldığımda isyan bayrağını çekmiştim oynamak imkansız gibiydi işlemcim amd olduğundan. ama en son bi 5 mb lık patch geldi şimdi yağ gibi akıyor oyun. iki gündür gözüme çarpan bi bug da olmadı.
  • veri hatası alıyorum sebebi nedir ?
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Saolun ozaman almaya gerek yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanpasa78

0.28 - 0.30 deyip geçme. arada gerçekten bariz fark var. oyunu ilk aldığımda isyan bayrağını çekmiştim oynamak imkansız gibiydi işlemcim amd olduğundan. ama en son bi 5 mb lık patch geldi şimdi yağ gibi akıyor oyun. iki gündür gözüme çarpan bi bug da olmadı.

Benim işlemci amd değil acaba ben de alsam bende de fpsde yükselme olur mu ?Şuan 0.28 de biraz kasıyor da.
  • Arkadaşlar oyunu almayı düşünürken aklımada şöyle bişey geldi .yeni yasa çıkıyormuş mahkeme kararı olmadan istedikleri siteleri kapatıcaklarmış ve zararlı diye niteledikleri oyunlara ulaşımıda kapatıcaklarmış .. mahkeme kararıyla bile birsürü siteyi kapattıklarına göre bu iş keyiflerine kalırsa ne var ne yok kapatırlar.bizim oyunda güme gider..sonuçta grup yapıp çete kurma felan var oyunda. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 11 Ocak 2014; 21:19:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar oyunu almayı düşünürken aklımada şöyle bişey geldi .yeni yasa çıkıyormuş mahkeme kararı olmadan istedikleri siteleri kapatıcaklarmış ve zararlı diye niteledikleri oyunlara ulaşımıda kapatıcaklarmış .. mahkeme kararıyla bile birsürü siteyi kapattıklarına göre bu iş keyiflerine kalırsa ne var ne yok kapatırlar.bizim oyunda güme gider..sonuçta grup yapıp çete kurma felan var oyunda. Geçmiş olsun.

Yok daha neler
  • Arkadaşlar oyunda son 1-2 gündür ilginç bir şey başıma geliyor. Karakter bir anda boş bir alana ışınlanıp, kendi etrafında dönmeye başlıyor. Bu esnada hiç bir tuş çalışmıyor. Sorun bende mi yoksa oyunda ki bir bug mudur? Varmı bilgisi olan?
  • UnmaskYourDesire kullanıcısına yanıt
    bana da oluyor bazen,kişisel bir sorun değil yani
  • PsiKoman kullanıcısına yanıt
    Öle deme usta oyunda gurup halinde çete kurma olayı var. darbeye teşebbüsten içeri bile alırlar ...operasyonun adınada mitralyoz koyarlar uğraş dur.

• Arkadaşlar oyunu satın aldım %75 şuan yükleniyor.Ama başına gelen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum , server değiştirince herşeyin gitmesi gibi bir sorun varmış , bu çok sık mı oluyor yani sürekli aynı serverda mı oynamam gerekecek ?
  • quote:

Arkadaşlar oyunu satın aldım %75 şuan yükleniyor.Ama başına gelen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum , server değiştirince herşeyin gitmesi gibi bir sorun varmış , bu çok sık mı oluyor yani sürekli aynı serverda mı oynamam gerekecek ?

20 saat oynadım toplam hiç olmadı bana. süreklide server değiştiriyorum
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.