Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Fiyat biraz daha uygun olsa alınır da

Oyunun uzun süre en ucuz fiyatı bu olcak. Betaya geçtikten sonra veya kesin olarak çıktıktan sonra uzunn bi zaman 59 dolardan aşağı alamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Oyuna ara veriyorum 15 tatil boyunca girmiyorum (staj var) bakalım döndüğümde yeni neler gelecek.

Kolay gelsin :)

Eyvallah tam da takım oyuna alışmıştım bakalım av sistemi ile çadır 1 ay sonra gelirse süper olur
  • Sistemim iyi ama low ayarlarda oynamama rağmen şehirlerde anlık fps düşüşleri oluyor biraz can sıkıyor ama alpha olduğu için hoş görmek lazım sanırım.
  • JackPierre kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda av olayını olmaması tamamen facia . Dediğiniz gibi av ve kampçılık olmalı . İsteyen balık tutmalı isteyen ördek tavşan geyik vurmalı ..Vurduğunu ateş yakıp pişirebilmeli..Buna göre silah çeşitleri artmalı saçma atan av tüfekleri gibi..ok ve yayıda unutmamak lazım ..veya vahşi hayvanlarda olmalı onların saldırılarınada maruz kalınırsa iyi olur sadece zombiyle olmaz bu işler..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 11 Ocak 2014; 11:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Bu oyunda av olayını olmaması tamamen facia . Dediğiniz gibi av ve kampçılık olmalı . İsteyen balık tutmalı isteyen ördek tavşan geyik vurmalı ..Vurduğunu ateş yakıp pişirebilmeli..Buna göre silah çeşitleri artmalı saçma atan av tüfekleri gibi..ok ve yayıda unutmamak lazım ..veya vahşi hayvanlarda olmalı onların saldırılarınada maruz kalınırsa iyi olur sadece zombiyle olmaz bu işler..:)

Oyun alphada hocam bundan önceki oyunda zaten vurup pişirebiliyoduk :S adam oyuna girmeden yazmış her açılışta uyarıyor anlıyormusun diyor oyun alpha diyor ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Fiyat biraz daha uygun olsa alınır da

aynen 20 dolar falan olsa alırdım da 30 dolar aşıyor beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

naparsaniz yapin sizde bir kac aya gordugunuz hersey iindirceksiniz )))))))))) bu arada oyunu alcaklarin dikkatine hackerlar oynuna yayilmis youtubeden yazinca bile cikiyorlar. hileciler fixlenmeden oyun alinmaz sonucta

Özgürlük sunupta pvpye dönmeyen bana bir tane oyun örnek ver. Ve en önemlisi hack olmayan bana bir tane oyun göster multiplayer. Bir tanecik. Ama gösteremezsin. Burada sadece boş konuşuyorsunuz. Her oyunda hack olur bu kadar net. Önemli olan ne kadar yaygınlaştığıdır.

Edit: Örnek vermek gerekirse koskocaman, para babası Activision'ın oyunlarında, EA'i arkasına almış Dice'ın oyunlarında, glitchlerden, hackerlardan geçilmeyen mmolarda ve daha bir çok oyunda zilyon tane hack ve benzeri şeyler kullanılırken, dayz standalone'da hack bulunmuş fixlenmeden oynanmaz demek çok komik gerçekten Gerçekliğe dönün lütfen.

vereyim tabi eve online . pvp konusunda hilesiz glichsiz oynunuda soyliyim eve online ve eve online da hayal edemicegin hersey duzgundur . usluba dikkat kaliteyi dusurmeyin

• arkadaşlar şu vurulan adamların oldugu fabrikaya nasıl çıkıcaz biri söyleyebilirmi denemedigim yer kalmadı nasıl çıkıyolar bir türlü anlamadım
  • Herakles. kullanıcısına yanıt
    Merdiven var alt tarafında dikkat etmemişsin.
  • quote:

bildigimiz apartman merdiveni mi yoksa tırmanılabilen merdiven mi tırmanılan merdiven var o binanın yarısına kadar çıkartıyor daha yukarı çıkartmıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

quote:

bildigimiz apartman merdiveni mi yoksa tırmanılabilen merdiven mi tırmanılan merdiven var o binanın yarısına kadar çıkartıyor daha yukarı çıkartmıyor ?

ortadaki uzun binaya denize bakan değilde kuzey tarafında arkasında merdiven var. 3 aşamalı. Arada 2 katta duruyorsun.
  • Merdivenden yukarı çıkarken hiçbir sniperın vuramayacağı bir binada birden you are dead yazısı görmek , bu ne saçma bi bug yahu alpha diye de bu kadar kepazelik olmaz ki , o kadar loot yap merdivenden çıkarken çat diye mermi sesi bile duymadan buga öl.

Öldüğüm yere cesedi bulmaya gittim aynı merdivende bacağım kırıldı bu sefer, ceset de yok ortada.Valla boşuna oynuyoruz ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HonanımDaber -- 11 Ocak 2014; 17:48:35 >

• beyler bende alıyorum bu oyunu.bakalım hayatta kalabilecek miyiz?

noob olduğumdan çok soru soracağım şimdiden belirteyim.

hadi hayırlı olsun aldık. birlikte takılan falan var mı?

arma bile oynamışlığım yok benim.ama çok videolarını izlemiştim oyunun.

iniyor şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi touch_of_sleep -- 11 Ocak 2014; 17:41:05 >
  • beyler sistemim

gtx560 ti 2gb
    amd fx 6300 3.3 ghz
    ekran 1440x900
    ram 4 gb

işlemciyi intel i5 yapsam rahat oynarmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

quote:

ortadaki uzun binaya denize bakan değilde kuzey tarafında arkasında merdiven var. 3 aşamalı. Arada 2 katta duruyorsun.

abi bak şimdi o merdivenden çıkıyorum ilk kattta duruyor daha üstüne devam etiyor merdivenin? sadece aşağı inebiliyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

Merdivenden yukarı çıkarken hiçbir sniperın vuramayacağı bir binada birden you are dead yazısı görmek , bu ne saçma bi bug yahu alpha diye de bu kadar kepazelik olmaz ki , o kadar loot yap merdivenden çıkarken çat diye mermi sesi bile duymadan buga öl.

Öldüğüm yere cesedi bulmaya gittim aynı merdivende bacağım kırıldı bu sefer, ceset de yok ortada.Valla boşuna oynuyoruz ya.

Dostum oynadığın sürüm zaten korsan değil mi senin?Patch almıyan bir sürümü oynuyorsun.Şuan bende bu çeşit buglar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

Merdivenden yukarı çıkarken hiçbir sniperın vuramayacağı bir binada birden you are dead yazısı görmek , bu ne saçma bi bug yahu alpha diye de bu kadar kepazelik olmaz ki , o kadar loot yap merdivenden çıkarken çat diye mermi sesi bile duymadan buga öl.

Dostum oynadığın sürüm zaten korsan değil mi senin?Patch almıyan bir sürümü oynuyorsun.Şuan bende bu çeşit buglar yok.

3 sene öncenin versiyonu değil şuan güncel 0.30 ve ben 0.28 de oynuyorum.Ayrıca merdivenden çıkarken durup dururken ölmek ,bacak kırılması vs. güncel sürümde de var.Ayrıca bunu belirtmem için oyunu almış olmam mı gerekiyor ?Betaya geçtiğinde birşeye benzerse zaten alacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

3 sene öncenin versiyonu değil şuan güncel 0.30 ve ben 0.28 de oynuyorum.Ayrıca merdivenden çıkarken durup dururken ölmek ,bacak kırılması vs. güncel sürümde de var.Ayrıca bunu belirtmem için oyunu almış olmam mı gerekiyor ?Betaya geçtiğinde birşeye benzerse zaten alacağım.

Korsan oynuyorsun bide oyunu laf atiyorsun o da iyimis tam Turk isi....

• quote:

Orijinalden alıntı: olumsuz adam

beyler sistemim

gtx560 ti 2gb
    amd fx 6300 3.3 ghz
    ekran 1440x900
    ram 4 gb

işlemciyi intel i5 yapsam rahat oynarmıyım ?

şu anda bu oyun için sistem toplamak çok gereksiz zaten işlemci desteğini tam olarak kullanamayan bir oyun .
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.