Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackPierre

Oyuna ara veriyorum 15 tatil boyunca girmiyorum (staj var) bakalım döndüğümde yeni neler gelecek.

Kolay gelsin :)
  • herhalde bu oyun malum şekillerde oynanmıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

suan icin cevremde oynayan insan yok.
    alsam tek oynamak skabilirmi acabA?
    illa ki grup bulunur fakat cogu zaman tek oynayacagim gibi geliyor.

Grup olmassa yaşama riskin %15 grup ile %80 (1)kan transferini kendi kendine yapamıyorsun (2)birde kantransferi için uygun kan bulman gerek (3)hastalık durumunda kendine serum takamıyorsun bunları başkası takması gerek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]
    DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]

10 kişi kalabalık olduğumuzdan Bravo ve Alpha olmak üzere ikiye ayrıldık. Sniper ile dağda airstripteki adamları vurduktan sonra çıkıp başka serverda arkamıza doğru gelip bizim servera girip öldürdüler. Dün toplamda 10 adam aldık sadece Bravo takımı olarak.... (3 kişi) Clanımıza katılmak isterseniz +15 ve mikrofon şart. DayZ standaloneda şart tabikide.. iletişim için bana ulaşın

Dostum şu mosin sniper silahını tam olarak haritanın neresinde çıkıyor bi yazarmısın sana zahmet..herkes farklı bişi sölüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

herhalde bu oyun malum şekillerde oynanmıyor değil mi?

Oynanıyor bir arkadaş pm attı anlattım istersen aynı pm yi atabilirim.

Tunngle dan oynayan yok mu arkadaşlar hala kansız kansız geziyorum bi adam bulamadım saline uygulayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

oyunda hayvan yok diyolar ama ben bugün tavşan gördüm baya oyunu very low'da oynuyorum grafik biraz kötü idare ediverin ^^

ayrıca tavşanı öldürmeye çalıştım ama ölmüyor
    DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]

test serverına falanmı girdin. onların versiyonu birazdaha ileri oluyomuş galiba. belki ondan görmüşsündür

tavşan var 3 kere denk geldi farklı yerlerde baltayla öldüremedim bi arkadaş da gördü ateş etti öldümü dedi ölmedimi dedi onu hatırlamıyorum

zahid sen tekmi takılıyosun?

• cankut_k kullanıcısına yanıt
    tek takılıyorum çünkü oynamıyorum pek. haftada 2 saat falan. oyun şuan benim istediğim bi tarzda değil çünkü. oyun nezaman zombiler etrafında döner ozaman başlıyacam. derdim adam öldürmek olsa gider bf alırdım yani

şuan 1 dolara aldığım natural selection 2 yi oynuyorum. dayzden 1000 kat daha fazla zevk veriyo bana
  • ALKIŞ İSTİYORUM
    DayZ [ANA KONU]
  • quote:

tek takılıyorum çünkü oynamıyorum pek. haftada 2 saat falan. oyun şuan benim istediğim bi tarzda değil çünkü. oyun nezaman zombiler etrafında döner ozaman başlıyacam. derdim adam öldürmek olsa gider bf alırdım yani

şuan 1 dolara aldığım natural selection 2 yi oynuyorum. dayzden 1000 kat daha fazla zevk veriyo bana

oyunun amacini anlamamissiniz sanirim.
    oyunun amaci adam oldurmek degil hayatta kalmak.

aclik , susuzluk,hastalik, zombi saldirisi vs.

daha alpha surumunde tamamen end game olarak acilmamis bile.

trolluk yapipta karsina cikan playeri oldurmek degil dayz'nin ana konusu.

• quote:

quote:

zahid ede bunu dedinya sende bu konuyu açan adamın zahid olduğunu anlamamışsın sanırım ben konuyu baştan okuyup geldim şu söylediğini defalarca söyleyen zaten zahid
    onun dışında sana katılıyorum aynen öyle

• quote:

quote:

oyunda heryer yiyecek dolu aç kalmıyorum, heryerde su var susuz kalmıyorum, 16 saat oynamışım hiç hasta olmadım. olsamda yanımda bi dünya ilaç var zaten. zombi saldırısıda hiç olmuyo. olsa bile zombiler yetişemiyo bile sana. ee geriye ne kaldı adam öldürmek :) bende bekliyorum işte nezaman açlık susuzluk hastalık zombiler önemli bi etken olacak ozaman başlayacam. oyunun amacını biliyorum yani :)

• arkadaşlar şöyle bişey deneyen varmı hiç;

mesela ölüceksin bütün eşyaları biyere saklayıp öldün sonra oyundan çıktın komple kapattın day z yi tekrar aynı server a girdiğinde o eşyalar orada dururmu?
  • Aşağıdaki videoda 4. dakikadan itibaren zombilerin ne kadar agresif oldukları görülüyor, adamı yere deviriyorlar, bu agresif zombiler biran önce eklense güzel olur.

http://youtu.be/4j0cPwIbwsM?t=4m
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut_k

arkadaşlar şöyle bişey deneyen varmı hiç;

mesela ölüceksin bütün eşyaları biyere saklayıp öldün sonra oyundan çıktın komple kapattın day z yi tekrar aynı server a girdiğinde o eşyalar orada dururmu?

eşya saklama olayı yok sanırım ama ona gerek yok tenha bir yerde ölüp sonra tekrar girip cesedini bulursun toplarsın eşyalarını geri üzerindeki eşyalar kaybolmaz. . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 10 Ocak 2014; 16:19:12 >
  • Keşke DayZ oyuncuları böyle olsa. Kesinlikle alırdım oyunu. İnşallah tam sürümde erişilir bu duruma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Creav

quote:

Orijinalden alıntı: cankut_k

arkadaşlar şöyle bişey deneyen varmı hiç;

eşya saklama olayı yok sanırım ama ona gerek yok tenha bir yerde ölüp sonra tekrar girip cesedini bulursun toplarsın eşyalarını geri üzerindeki eşyalar kaybolmaz. . .

aynen arkadaş öldü cesetinin yanında 2 saat bekledim canlandığı yerden geldi ceset hala oradaydı demekki ekran çok bulandığı zaman saklanıp ölmekte bi taktik şu an için
  • Arkadaşlar bugün oyunda dolanırken map buldum chernarus mapi yazıyo aynı gps gibi işaret falan koyabiliyosun yolları kiliseleri falan herşeyi gösteriyo ilk defa gördüm bu yeni eklenen bişeymi sizde gördünüzmü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: possedion
    Dostum şu mosin sniper silahını tam olarak haritanın neresinde çıkıyor bi yazarmısın sana zahmet..herkes farklı bişi sölüyor...

Mosin normal tüfek, ona Long Range Scope bulup takınca snipera dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _katalitiksoba_

Arkadaşlar bugün oyunda dolanırken map buldum chernarus mapi yazıyo aynı gps gibi işaret falan koyabiliyosun yolları kiliseleri falan herşeyi gösteriyo ilk defa gördüm bu yeni eklenen bişeymi sizde gördünüzmü?

vardı zaten genellikle benzinliklerde ve arabaların içinde çıkıyor. . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 11 Ocak 2014; 0:05:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: possedion

quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

10 kişi kalabalık olduğumuzdan Bravo ve Alpha olmak üzere ikiye ayrıldık. Sniper ile dağda airstripteki adamları vurduktan sonra çıkıp başka serverda arkamıza doğru gelip bizim servera girip öldürdüler. Dün toplamda 10 adam aldık sadece Bravo takımı olarak.... (3 kişi) Clanımıza katılmak isterseniz +15 ve mikrofon şart. DayZ standaloneda şart tabikide.. iletişim için bana ulaşın

Buyur sana kesin nokta , ilk gördükten sonra 2 kere daha gittim 2 kere daha buldum , hatta aynı odada m4a1 ile yanyana spawn oluyor.Burası , sol altta görüldüğü gibi balota havaalanının üstünde tepedeki bir şehir , haritada adı yok da oyunda tabelada bişey yazıyodu o önemsiz.Kırmızı okla gösterdiğim binayı çok kolay bulursun, şehrin merkezinde hastanenin karşısında çok kolay görülüyor.Bu binanın 3. katında merdivenden çıkınca soldaki odada mosin ve m4a1 ne zaman gitsem buldum.Bu binayı komple araştırırsan senden önce birileri toplamamışsa yani spawn sonrası taze sana denk gelirse mermisinden yiyeceğine giysisine bulabilirsin.Karşısı da hastane zaten ordan da loot yapabilirsin.

Tavsiyem online ı yüksek olan serverda iken buraya uğrayacaksan dikkatli ol , balotada m4 yada mermi bulan çoğu adam eksikleri tamamlamak için buraya çıkıyorlar.Üstün başın çok doluysa hep tetikte ol etrafa bakarak git.Bi de gösterdiğim binanın sol üst çaprazındaki küme halindeki kareler de dipdibe duran garajlar , burası biraz açıkta ama içinde hertürlü malzeme spawn oluyor oraya da bakabilirsin.

DayZ [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.