Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde oyun suan bile bu kadar detaylı iken 2015 de çıkacak denilen betayi düşünemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

O değilde oyun suan bile bu kadar detaylı iken 2015 de çıkacak denilen betayi düşünemiyorum.

Şimdi bazı arkadaşlar şok olmuşlar betanın 1 sene sonra çıkıcağını duyduklarında ama araştırırlarsa göreceklerdir ki oyunların alphadan betaya geçişi min 1 yılı almaktadır zaten. Birçok örnekleri mevcut. Betadan tam sürüme geçiş ise yine 1 yılı bulucaktır. Örnek olarak dota 2 bir sene betada kalmışdır. Adamlar makina değil ki hop diye 3 ayda beta 3 aydada tam sürümü getirsinler. Ki dota dahil dayz çok detaylı oyunlardır aynı tür olmasalarda. Hatta dayz daha detaylı ve daha zorlayıcı bi sürece sahip gibi gözüküyor.

Sabırsızlanmalarını anlıyorum ama maalesef bu işler bu kadar hızlı yürümüyor. Bu işin hack kısmı var açıkları kapama kısmı düşünülen sürelerden daha uzun bile sürebilir. Şahsi tavsiyem oyundan alabildiğiniz zevki almaya çalışın.

• oyunda tek harita var sanırım. oyun tamamlandığında umarım yeni haritalar yeni olaylar eklerler o zamana kadar sıkılır millet çünkü. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

oyunda tek harita var sanırım. oyun tamamlandığında umarım yeni haritalar yeni olaylar eklerler o zamana kadar sıkılır millet çünkü. . .

Harita yeterince büyük ama her yer orman çiçek böcek tarla. heryerde kuş civiltilari var insanın içini acıyo. Çeyreği kadar bi haritaya im legend filmindeki gibi bi şehir yapılsa daha fazla zevk verir. Çünkü harita Suan hiç o atmosferi veremiyo. Nether oynamadım ama orda galiba dediğim gibi bi şehir var. Daha basık bi havası var ve hava sisli karanlık. Neyse zaten ben bu oyuna artık zombi oyunu olarak bakmıyorum. İnsan avlama simulasyonu olarak oynuyorum.

• dün mod dayz î tekrar kurdum standalone ile arasında performans farkı nasıl di diye ama performans tan önce atmosfer ve kullanılabilirlik dikkatimi çekti.En uşak olarak balta kullanımını söyleyeyim, modda ne kadar zormus zombiye vurmak, standalone da çok akıcı.karakter animasyonları bile standalone û oynamak için başlıca sebep olabilir.ha bu arada dayz commander kullanmama rağmen dayz e 3.server da anca girdim ilk ikisi hata verdi. dayz epoch denedim ondada battle eye hata verdi. standalone bu sıkıntıları yaşat miyor ve steam server özellikleri ve vac desteği de başka artıları

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: Creav

oyunda tek harita var sanırım. oyun tamamlandığında umarım yeni haritalar yeni olaylar eklerler o zamana kadar sıkılır millet çünkü. . .

Harita yeterince büyük ama her yer orman çiçek böcek tarla. heryerde kuş civiltilari var insanın içini acıyo. Çeyreği kadar bi haritaya im legend filmindeki gibi bi şehir yapılsa daha fazla zevk verir. Çünkü harita Suan hiç o atmosferi veremiyo. Nether oynamadım ama orda galiba dediğim gibi bi şehir var. Daha basık bi havası var ve hava sisli karanlık. Neyse zaten ben bu oyuna artık zombi oyunu olarak bakmıyorum. İnsan avlama simulasyonu olarak oynuyorum.

ben zaten zombi çıkacak diye korkmuyorum insan çıkacak diye çekinerek ilerliyorum hep. harita büyük güzel ama zombi atmosferi yok fazla daha şehirimsi bir harita olsaymış iyi olurmuş ama eklerler heralde değişik mekanlar.

• DAYZ'YE İNDİRİM GELİYOR
    Detaylar için:www.dayzfan.net/forum

DayZ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 8 Ocak 2014; 13:55:14 >
  • ne şanssız adamım ben ya 3.keredir merdivene tırmanırken öldürülüp bi dünya eşya kaybediyorum. sweetfx grafik modu için 6 kişilik bi servera girdim. neolur neolmaz dedim yüksek bi binaya çıkayımda ölmeyeyim gitmesin onca eşya dedim. ilk karşıma çıkan binaya tırmandım merdivenden ve evet tam karşımda bi adam, ben daha merdivendeyken bikere ateş etti öldüm direk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

dün mod dayz î tekrar kurdum standalone ile arasında performans farkı nasıl di diye ama performans tan önce atmosfer ve kullanılabilirlik dikkatimi çekti.En uşak olarak balta kullanımını söyleyeyim, modda ne kadar zormus zombiye vurmak, standalone da çok akıcı.karakter animasyonları bile standalone û oynamak için başlıca sebep olabilir.ha bu arada dayz commander kullanmama rağmen dayz e 3.server da anca girdim ilk ikisi hata verdi. dayz epoch denedim ondada battle eye hata verdi. standalone bu sıkıntıları yaşat miyor ve steam server özellikleri ve vac desteği de başka artıları

aynen. dayz sa yi almadan önce dayz mod u aldım steamden, nedir ne değildir aşinalık kazanayım diye. 5 saat kadar oynadım. Servera girmek ayrı bi olay zaten. Servera girdik backpack kullanımı sa ya göre çok ilkel. Kontrollere değinmiyorum bile. Dayz mod oynayıp dayz sa ya çamur atan adam yoktur burada diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar balotada üstümde bi dünya m4 mermisi buldum ama m4 silahı bulamıyorum , 10-15 dk da bir giriş yapıp binayı arıyorum ama çıkmaya korkuyorum m4 bulamadan ölürsem diye.Balota havaalanı dışında kesin m4a1 bulabileceğim yerleri bilen var mı acaba , tüfek bulamadan bu kadar mermiyle ölmek istemiyorum.
  • HonanımDaber kullanıcısına yanıt
    Balota havalannında 2 katlı askeri binalarda kesin M4 çıkıyor. Durmadan gir, çık yap kesin bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Balota havalannında 2 katlı askeri binalarda kesin M4 çıkıyor. Durmadan gir, çık yap kesin bulursun.

Bayadır gir çık yapıyorum yok.

Dün de m4a1 vardı mermi bulamadım boş silahla öldüm.Bugün de mermi fışkırıyor m4a1 yok hep aynısı oluyor.Mosin mermim de var ama mosin bulmak m4 den de zor nerden çıkacağı belli olmuyor.
  • Arkadaşlar dayz mı infestation mu kafam karıştı
  • ben de magnum buldum kaptırmamak için g*tüm g*tüm ilerliyorum oyunda şu havaalanına gideyim dedim yürü allah yürü varamadım bir türlü bu gece gideceğim oraya ama sakat yer bakalım başımıza bir şey gelmez inşallah

bir de ben yeni aldığım için oyunu yeni farkettim farklı bir server a girince önceki oynadığımız server daki şekilde devam ediyormuşuz aynı eşyalar ve aynı yerden kaldığı yerden devam ediyormuşuz onu bilmiyordum iyiymiş o beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 8 Ocak 2014; 18:09:54 >
  • infestation

• Dayz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

Dün de m4a1 vardı mermi bulamadım boş silahla öldüm.Bugün de mermi fışkırıyor m4a1 yok hep aynısı oluyor.Mosin mermim de var ama mosin bulmak m4 den de zor nerden çıkacağı belli olmuyor.

balotaya en yakın pavlovanın altındaki military base de bulursun.
  • Arkadaşlar Dayz diyorsunuz da, yani neye göre Emek vereceğiz arkadaş grubuyla girip güzel bir seçim olsun. Yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Arkadaşlar Dayz diyorsunuz da, yani neye göre Emek vereceğiz arkadaş grubuyla girip güzel bir seçim olsun. Yardımcı olun

streamlerini açın arkadaşlarınızla izleyin almadan önce. Oyun nasıl, millet ne yapıyor izleyip alın derim. Sonra 3-5 arkadaş alıp lanet etmeyin oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

balotaya en yakın pavlovanın altındaki military base de bulursun.

Saolasın burayı görmemiştim iyi oldu.

Arkadaşlar bir de üstünde vest filan olmayan adamı mosin ile göğsünden vuruyorum ve ölmüyor bu nasıl bişey ? Kafasından mı vurmam lazım adam az kalsın baltayla öldürecekti beni son saniyede çıktım da kurtuldum , kanım hala düzelmedi adam iyi baltaladı.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.