Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

DayZ [ANA KONU]

http://www.dayzturkiye.com/forum/duyurular/dayz-turkiye-cnn-turk'de!

dayzdenmi bahsediceksiniz programda.

cidden garibime gidiyo oyunu bukadar ciddiye almak. sırf siz değil, aşırı ciddiye alan birsürü insan var. altıüstü kıytırık buglı bi oyun şuan. arkadaşlarım bile bana soruyo çıktımı senin beklediğin oyun diyolar, hee çıktı diyorum. ee nasıl diyolar, bende salla ya şuan oyun oynanmıyo zaten doğru düzgün 1 yıl sonra konuşuruz oyunu diyorum

evet dayz den bahsedilecek.

Oyunun ne aşamada olduğu zaten her giriş yapıldığında giriş ekranında çıkıyor. O yüzden ekstra bir beklenti içerisinde olmamak gerekiyor.

• Arkadaş parayı vermeden önce okumadınız mı tabelayı? Boşuna streamleri izleyin bugları görün öyle karar verin demiyor millet. Özeniyorsunuz, araştırmadan etmeden alıyorsunuz sonra doğan sonuç bu oluyor. Bu oyunu almadan önce 3 saat streamleri izledim 1 saat yorumlarını okudum beklentiyi düşük tutarak aldım. Bazı arkadaşların dili yanmış bari diğer arkadaşları uyarayım.

Oyunun streamlerini izlemeden TIKLA

Yorumlarını okumadan TIKLA

Bu oyunu ALMAYIN!!! Hele hele tek başına oynayacaksınız HİÇ ALMAYIN!!! Sonra üzülürsünüz.

• Lyrazed kullanıcısına yanıt
    yazının başında bize giydirmişsin sonlara doğru bizle aynı şeyi söylemişsin. sende bi alemsin valla.
  • quote:

quote:

quote:

DayZ [ANA KONU]

cidden garibime gidiyo oyunu bukadar ciddiye almak. sırf siz değil, aşırı ciddiye alan birsürü insan var. altıüstü kıytırık buglı bi oyun şuan. arkadaşlarım bile bana soruyo çıktımı senin beklediğin oyun diyolar, hee çıktı diyorum. ee nasıl diyolar, bende salla ya şuan oyun oynanmıyo zaten doğru düzgün 1 yıl sonra konuşuruz oyunu diyorum

Oyunun ne aşamada olduğu zaten her giriş yapıldığında giriş ekranında çıkıyor. O yüzden ekstra bir beklenti içerisinde olmamak gerekiyor.

Benim kastettigim sey programda dayzden bahsediceksiniz ya, suan alfa olup bugda yuzen bi oyundan nasil bahsediceksiniz onu anlamadim. Garip olmayacakmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

DayZ [ANA KONU]

Benim kastettigim sey programda dayzden bahsediceksiniz ya, suan alfa olup bugda yuzen bi oyundan nasil bahsediceksiniz onu anlamadim. Garip olmayacakmi.

oyunun bir mod geçmişi var ve standalonedaki yol haritası belli. konuşacak tonla konu çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanpasa78

yazının başında bize giydirmişsin sonlara doğru bizle aynı şeyi söylemişsin. sende bi alemsin valla.

Ben şahsen oyundan memnunum. Hatalarını bile bile aldım. Bayağıda kritiğini yaptım yani ölçtüm biçtim tarttım.

Benim uyarıda bulunma sebebim sizin gibileri engellemek. Topik topiklikten çıktı ağlama duvarına döndü. Daha fazla beklentiyi yüksek tutup alacakları engelleme amaçlı bir yazı benimkisi. İzlesinler streamleri, steamdeki ve buradaki olumsuz yazıları okusunlar alacaklarsada öyle alsınlar.

Yani bunlar her zaman belliydi. Steam de oyun sayfasındaki linkte en altta yorumlar mevcut. Alacaklar açsınlar olumsuz yorumları okusunlar kararlarını versinler. Benim uyarım bu yüzdendi. Tek oynayacaksanız almayın uyarı sebebim ise iki veya daha fazla kişi olduğunuzda daha çok keyif alıyorsunuz oyunun olumsuzları bi kenarda kalabiliyor.

Topiğin ilk mesajına kocaman harflerle uyarılarda bulunmak gerekiyor. Çünkü kimse ingilizce yapılmış uyarılar takmıyor sanırım. Sağlam kritik yapın almadan önce sonra üzülmeyin. Buradaki çoğu kişi beklentilerini yanlış belirlediği için üzüldü. Fiyatı 30 dolar az da değil yani.

• Arkadaşlar gece gündüz döngüsü yok şu anda tam gece olucakken resetleniyo dimi? bide ateş edilebilen bi silah varmı mermi buluyorum silah buluyorum ama birbirine uymuyo

[__Zahid__] kardeşim saol ya bu arada bu konuyu en baştan okudum oyunu aldım ayrıca konuya katkıda bulunan tüm arkadaşlarada teşekkür ederim hele bi ara birisi bi espri patlatmış tam oyunun çıkmasını beklerken ''bugünde çıkmadı anne'' aklıma geldikce gülüyorum birde the forest diye bi oyun var yine burada birisi bahsetmiş onuda beklemeye aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankut_k -- 6 Ocak 2014; 12:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut_k

Arkadaşlar gece gündüz döngüsü yok şu anda tam gece olucakken resetleniyo dimi? bide ateş edilebilen bi silah varmı mermi buluyorum silah buluyorum ama birbirine uymuyo

zahit kardeşim saol ya bu arada bu konuyu en baştan okudum oyunu aldım ayrıca konuya katkıda bulunan tüm arkadaşlarada teşekkür ederim hele bi ara birisi bi espri patlatmış tam oyunun çıkmasını beklerken ''bugünde çıkmadı anne'' aklıma geldikce gülüyorum birde the forest diye bi oyun var yine burada birisi bahsetmiş onuda beklemeye aldım

FNX45 pistol var. 45 lik mermiler bu silaha ait ama şarjörünü bulamazsanız kullanamazsınız. Önce şarjöre mermileri yerleştirip sonra pistola takmanız gerekiyor.

Magnum ve onun mermileri var. Direk 6 tane takıp kullanabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam .357 gibi bişeydi mermileri.

M4 var otomatik silah. 5.56 mermileri bulunmakta bununda şarjörüne mermileri doldurup kullanıyorsunuz.

Mosin tüfek bulunuyor son olarak buda 7.62 mermi kullanmakta 5 addet direk doldurup kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 6 Ocak 2014; 13:53:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Arkadaşlar gece gündüz döngüsü yok şu anda tam gece olucakken resetleniyo dimi? bide ateş edilebilen bi silah varmı mermi buluyorum silah buluyorum ama birbirine uymuyo

zahit kardeşim saol ya bu arada bu konuyu en baştan okudum oyunu aldım ayrıca konuya katkıda bulunan tüm arkadaşlarada teşekkür ederim hele bi ara birisi bi espri patlatmış tam oyunun çıkmasını beklerken ''bugünde çıkmadı anne'' aklıma geldikce gülüyorum birde the forest diye bi oyun var yine burada birisi bahsetmiş onuda beklemeye aldım

FNX45 pistol var. 45 lik mermiler bu silaha ait ama şarjörünü bulamazsanız kullanamazsınız. Önce şarjöre mermileri yerleştirip sonra pistola takmanız gerekiyor.

Magnum ve onun mermileri var. Direk 6 tane takıp kullanabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam 3.65 gib ibişydi mermileri.

M4 var otomatik silah. 5.56 mermileri bulunmakta bununda şarjörüne mermileri doldurup kullanıyorsunuz.

Mosin tüfek bulunuyor son olarak buda 7.62 mermi kullanmakta 5 addet direk doldurup kullanabilirsin.

Çok yardımcı oldun süper bilgi keşke önceden sorsaydım bu söylediklerini topladığıma eminim ama FNX45 silahı inspect deyince hiç bi yazı çıkmıyor onu tamamlanmamış bi item falan sanmıştım

Tüfek var bitane aparatlarının hepsini defalarca buldum ama gövdesi nerede olur bunun peki hiç denk gelmedi sürekli askeri kamplardayım bidefa göremedim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Magnum ve onun mermileri var. Direk 6 tane takıp kullanabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam 3.65 gib ibişydi mermileri.

Çok yardımcı oldun süper bilgi keşke önceden sorsaydım bu söylediklerini topladığıma eminim ama FNX45 silahı inspect deyince hiç bi yazı çıkmıyor onu tamamlanmamış bi item falan sanmıştım

Tüfek var bitane aparatlarının hepsini defalarca buldum ama gövdesi nerede olur bunun peki hiç denk gelmedi sürekli askeri kamplardayım bidefa göremedim?

en yakın pavlovanın altındaki military base e gitmeni öneririm. Yukarıda bi mesajımda silah ve mermi bulabileceğin bölgeleri yazmıştım. M4 şuanlık sadece military baselerde çıkıyor sanırım. Çadırlarda ek aparatlar ve şarjörler bulmak mümkün.

• Tıka basa su içmişim şişe de dolu bi ton yemek ve m4a1 , mermiler varken gidip balkondan düşüp öldüm , hiçbir oyunda öldüğümde 10 sn ekrana ağlamaklı bakmamıştım , çok zor be.
  • Takim kuran var mi girelim beraber

• Oyunu zorrentten indirip bir dememe imkanı var mı oyunu? Eğer kasarsa falan diye. Yoksa steamden alacam yani, denemek için diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumları okuyunca napcamı bilemiyorum.Oyunu alsakmı almasakmı daraldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newokca

Yorumları okuyunca napcamı bilemiyorum.Oyunu alsakmı almasakmı daraldım.

Alip oynamak istiyorsan alma. Alip ilerde oynarım diyosan al

• quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Olması gereken haydut rolü, gördüğünü öldürmekten daha eğlenceli..

çok iyi ya oyunu hiç oynamadım ama bu videoyu izledikten sonra oynayasım geldi yalnız bunlar aralarında konuşuyor öyle yolda denk geldiğin biriyle direk iletişim kurabiliyomusun?

• DayZ [ANA KONU]

Size DayZ Standalone için Türkçe Çeviri çalışmalarımızın başladığını söylemekten gurur duyarız. Türk oyuncular tarafında merakla beklenen Türkçe dil için çalışmalarımız bugünden itibaren başlamıştır.

Hedefimiz Türk oyuncuların oyundaki her bildirimi rahatlıkla anlamasını sağlayarak , yaşadıkları oyun içi tecrübeyi en üst seviyeye çıkarmak ve oyundaki her eşyanın detaylarını en rahat biçimde anlamanızı sağlamaktır.

Amacımız ise oyunun her metninin ve bildirimlerinin %100 Türkçe DayZ Türkçe Yama olmasını sağlamaktır.

Oyunun Alpha aşamasında olması bizi etkilemeyecek ve her çıkan yeni güncellemenin ardından bizde o güncellemeye uyumlu bir dil paketi çıkaracağız. Bu dosyalar basit kurulum paketleri içerecek ve kurulumda hiçbir sorun çekmeyeceksiniz.

Bizi izlemeye devam edin...

• Daha kimseyle iletişime geçemedim görenler direkt öldürüyor, geçen adamın birine takip ettim evin içindeyken seslendim adam camın önünde beni gördüğü gibi ateş etti sonuç öldüm.
  • quote:

Daha kimseyle iletişime geçemedim görenler direkt öldürüyor, geçen adamın birine takip ettim evin içindeyken seslendim adam camın önünde beni gördüğü gibi ateş etti sonuç öldüm.

Hocam ekip yoksa takilabiliriz beraber

• quote:

Orijinalden alıntı: antking

quote:

Daha kimseyle iletişime geçemedim görenler direkt öldürüyor, geçen adamın birine takip ettim evin içindeyken seslendim adam camın önünde beni gördüğü gibi ateş etti sonuç öldüm.

Hocam ekip yoksa takilabiliriz beraber

gel takılalım hadi
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.