Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dean hall net bir şekilde alfa sonrası fiyatın yükseleceğini söyledi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevan

dean hall net bir şekilde alfa sonrası fiyatın yükseleceğini söyledi mi

evet

http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/153994-early-access-important-information-known-issues/
  • Yeni spawn olayı batırmış oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanpasa78

quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

quote:

ohooo ölme eşşeğim ölme :D yani ben birine bulucam da kan nakli yaptıracam ozamana kadar siyah beyaz beşiktaş he.. :D bide abi bu ne saçma salak bi harita sistemidir ya harita buldum tabelalara bakıyorum hayatta görmekten en tiksindiğim alfabeyle rus alfabesiyle yazılmış.. haritaya bakıyorum latin alfabesi. gel çık işin içinden çıkabilirsen. oyunu büyük hevesle aldım ama açıkça söyleyebilirim ki 65 liram boşa gitti.

Çek, Rusya, Ukrayna bu bölgelerde geçen bir oyun bu. Chernarus gerçektede var olan bir yer ve gerçek olarak simüle edilmiş. Ne bekliyordun ingilizce mi

hahah :D Chernarus ha? nerede bu Chernarus haritadan bir gösteriver de bizde öğrenelim. :D yada şöyle yapalım şu anda hangi ülke sınırları içerisin de anlat ta bir göz atayım çok merak ettim bu Chernarus u :D ingilizce den kastın latin alfabesi ise evet latin alfabesi olmasını bekliyordum. ;)

http://imgur.com/a/Oeph3

Oyundaki harita ile Çek Cumhuriyeti'nin karşılaştırması. (Google Street yardımı ile)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nopasstr

Adamlar bildigimiz sirket kuruyor

@Rwenzori Bir nevi guzel oldu,bircok kisi Balota'da dogmak icin kendini olduruyordu ben dahil,guzel oldu ama yol acisindan baya uzadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Witcher kullanıcısına yanıt
    ne değişti ben anlamadım oynamadığım için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Sadece Solichniy ve 2 sehirde dogabiliyorsun,eskiden genelde Balota ve Solichniy'de doguluyordu.

• HD 6850 1GB ile bu oyunu akıcı oynayabilirmiyim arkadaşlar?
    8GB RAM
    ve fx8120 8 çekirdek işlemcim var? Eğer akıcı oynatacaksa satın almayı düşünüyorum lütfen cevaplayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

HD 6850 1GB ile bu oyunu akıcı oynayabilirmiyim arkadaşlar?
    8GB RAM
    ve fx8120 8 çekirdek işlemcim var? Eğer akıcı oynatacaksa satın almayı düşünüyorum lütfen cevaplayın.

very lowda akıcı oynarsınız hocam. oyun optimizasyonu kötü şuan
  • arkadaşlar miğfer takmış birine yakın mesafeden kafaya 15 m4a1 mermisi boşalttığınızda ölür mü ölmez mi?
  • quote:

arkadaşlar miğfer takmış birine yakın mesafeden kafaya 15 m4a1 mermisi boşalttığınızda ölür mü ölmez mi?

Tek mermide bile ölür

Adamın zor ölmesi Miğfer, Çelik yelek ve kıyafetlerinin sağlamlığına bakıyor. Bende Miğfer ve tactical vest varken 1-2 mosin mermisi en az 2 m4 şarjörü mermi yedim yinede banamısın demedi hastalıktan veya yanlış kan grubundan dolayı veya bugdan dolayı ölmüştüm.
  • sanerdk kullanıcısına yanıt
    hocam bi saat önce söz ettiğim gibi 15 mermiyi yakın mesafeden boşalttım ölmedi adam. büyük ihtimalle optimizasyon sorunu kaynaklı bi bug oluştu ben kafasına sıktığımı sanarken belkide başka bi yerıne sıktım. ama adam okadar mermiyi yedikten sonra kalkıp beni öldürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Sadece Solichniy ve 2 sehirde dogabiliyorsun,eskiden genelde Balota ve Solichniy'de doguluyordu.

Bütün şehirlerde dogabiliyorsun, hatta Novy Sobor gibi iç kesimlerde dahil.
    Tek kişi girerken sıkıntı yok ama grup halinde oynamak artık çok zor. Dün elektroda bulusmak için defalarca yeniden Spawn olduk.

Gerçi 5-6 kişi olursa 2 kişi yakın şehirlerde dogabilir, toplana toplana ana grup ile buluşmak mümkün. Oyun bu şekli ile daha zorlayıcı olmuş bu güzel ama 2 kişinin buluşması güç, sayı artarsa bu sorunun önüne geçilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nopasstr

Adamlar işi büyütmüş

Kurumsallaşmış adamlar

• melinoz M kullanıcısına yanıt
    Video ayarlarına gir çık düzelir
  • quote:

hocam bi saat önce söz ettiğim gibi 15 mermiyi yakın mesafeden boşalttım ölmedi adam. büyük ihtimalle optimizasyon sorunu kaynaklı bi bug oluştu ben kafasına sıktığımı sanarken belkide başka bi yerıne sıktım. ama adam okadar mermiyi yedikten sonra kalkıp beni öldürdü

yakın mesafede 3PP görüş açısından (arkadan görüş-tps) ateş ederseniz mermileriniz ortadaki noktaya gelmez. Silahın sıfırlama ayarı var Page Up ve Page Down ile yapılıyor. Standartı 100 metredir. Bu ayarlarda en rahat nişan alarak veya fps de vurabilirsiniz. çatışma türü şeylerde fpsye geçmelisiniz

Hatta ve hatta uzak mesafe dışında o ufak noktaya mermi bile geldini sanmıyorum. En iyisi fps

• Arkadaşlar bende arma 2 day mod vardı. Şimdi yeni dayz cıkmıs ama duyduğum kadarıyla bu tam sürüm değilmiş eğer bunu alsam yeni sürüm cıktığında ekstradan yine para verecek miyim ?? Birde bu oyun bu fiyatla almaya değer mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet2310 -- 3 Ocak 2014; 14:30:16 >
  • sanerdk kullanıcısına yanıt
    açıkladığınız iyi oldu vallahi hiç bişey bilmiyormuşuz da haberimiz yokmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

quote:

Tek kişi girerken sıkıntı yok ama grup halinde oynamak artık çok zor. Dün elektroda bulusmak için defalarca yeniden Spawn olduk.

Gerçi 5-6 kişi olursa 2 kişi yakın şehirlerde dogabilir, toplana toplana ana grup ile buluşmak mümkün. Oyun bu şekli ile daha zorlayıcı olmuş bu güzel ama 2 kişinin buluşması güç, sayı artarsa bu sorunun önüne geçilir.

Ben 2 kere öldüm 2'sinde de Solichniy'de doğdum,arkadaşım da öyle ve duyduğuma göre sadece 3 yerde spawn olunuyor son update ile

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

quote:

Ben 2 kere öldüm 2'sinde de Solichniy'de doğdum,arkadaşım da öyle ve duyduğuma göre sadece 3 yerde spawn olunuyor son update ile

Bilmiyorum sorun mu, yoksa şans mı, 5-6 kez aynı yerde doğduğumu biliyorum, zaten koca haritada sadece 3 spawn noktası olması mantıksız, her pek çok farklı yerde doğdum.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.