Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
233.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

New:

Design: Balancing of player spawns (ongoing)
    Server: Enhanced Server-side security & customization options
    Design: .357 Magnum Speedloader should now spawn
    Server: First Person only servers are now supported (Seperate Hive coming later on)

Fixed:

Design: Player corpses should no longer despawn upon disconnect
    Server: Respawning should now function properly - in some cases you may have to wait a few seconds. (during high death/respawn times)
    Design: 357 Magnum spawning fixed
  • aslında bence oyunda verilmesi gerekn en önemli ipucu gördüğünü o seni öldürmeden öldür! evet... az önce güzelce lootumu yapmışım hücum yeleği bile bulmuşum mermisizde olsa m4a1.. sonra ne mi oldu? rusun biriyle karşılaştım el salladı merhaba dedim. silaha ihtiyacın var mı? dedim. bir önceki binada başka bir tüfek görmüştüm. rusça bişey yazdı y ile başlayan. heralde yes demek istedi. beni takip et dedim. silahın olduğu binaya girdik. bi baktım arkadan girişiyor bana. işin garip yani abartmıyorum tam olarak 2 yumrukta öldüm. okadar kask bilmem ne faydasız mış. zombi bile iki yumrukta ölmüyor iki yumruk nedir abi? özetle ruslara acımayın... hatta kimseye acımayın. biriyle karşılaştığınızda o sizi öldürmeden siz onu öldürün!
  • ozanpasa78 O kullanıcısına yanıt
    canın azsa ondan ölmüşsündür yada bayılmışsındır. şahsen ben 4-5 mermiyle veya 7-8 balta darbesiyle full canlı birini öldüremiyorum. vur babam vur bişey olmuyo
  • En kolay sniper bulabilecegimiz yer neresi? Bir de bir kişi 2 silah taşıyamıyor mu? Arkadaş diyor ben taşıdım ama ben yapamıyorum kendisi de denedi yapamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunun ilerde Mac için Alpha veya Betası çıkacak mı? Şuan oyun Pre Alpha sanırım, ama Mac için yok. Bootcamp kurmaya itiyor bu oyun beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Hocam oyunun ilerde Mac için Alpha veya Betası çıkacak mı? Şuan oyun Pre Alpha sanırım, ama Mac için yok. Bootcamp kurmaya itiyor bu oyun beni

Arma 2 mac'ta yok. Buda gelmez beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Arma 2 mac'ta yok. Buda gelmez beklemeyin

anladım bootcamp şart o zaman teşekkürler hocam
  • Takım ile inanılmaz keyifli oluyor, oyunun bir alternatifi yok. Baskın yapmalar, baskın yemeler, taktik, strateji her türlü işi uygulayabilirsin.
    Biz hayatta kalmaktan ziyade çatışmalar da yitiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

En kolay sniper bulabilecegimiz yer neresi? Bir de bir kişi 2 silah taşıyamıyor mu? Arkadaş diyor ben taşıdım ama ben yapamıyorum kendisi de denedi yapamadı

Sniperdan kastın mosin ise okulların 3. katında tek bir dar oda var orada mosin çıkıyor yüksek ihtimalle. Eğer sniperdan kastın long range dürbünü ise onuda daha çok balota yanındaki askeri çadırlarda veya nwafdaki çadırlarda en rahat bulabilirsin. 2 silah taşıma olayıda şöyle. Bir silahı sırtına koyup diğerini "into hands" diyerek eline alabilirsin bu şekilde 2 silah taşımaya devam edebilirsin ancak eline başka bir şey almak istersen elindeki silah yere düşer tekrar almak zorunda kalırsın.

Bu arada hotfix geldiğine sevindim. Cesetler artık kaybolmadığı için adam öldürmenin bile bir anlamı oldu diyebilirim. Magnumuda deneme fırsatım oldu sesinde yankılanma bile var bayağı güçlü diyebilirim. Spawn noktalarındaki düzenleme ise gerekliydi açıkçası. 4-5 kez üst üste balota civarında doğmak insanın işine geliyordu evet ama haritanın diğer yerleride var sonuçta. Sadece buradaki mantıksız nokta eskiden modda oynarken solnichniy ve civarında doğdumuzda sevinirdik çünkü industrial alanlar vardı. Direkt aracımız için alet edevat bulabilirdik. Ancak standalone'un şu haliyle bizi inatla haritanın doğu kısımlarında spawn etmesi çok anlamsız olmuş. Çünkü yapabileceğimiz hiçbir aktivite yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdomOfH3aven -- 1 Ocak 2014; 2:06:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

quote:

En kolay sniper bulabilecegimiz yer neresi? Bir de bir kişi 2 silah taşıyamıyor mu? Arkadaş diyor ben taşıdım ama ben yapamıyorum kendisi de denedi yapamadı

Sniperdan kastın mosin ise okulların 3. katında tek bir dar oda var orada mosin çıkıyor yüksek ihtimalle. Eğer sniperdan kastın long range dürbünü ise onuda daha çok balota yanındaki askeri çadırlarda veya nwafdaki çadırlarda en rahat bulabilirsin.

Bu arada hotfix geldiğine sevindim. Cesetler artık kaybolmadığı için adam öldürmenin bile bir anlamı oldu diyebilirim. Magnumuda deneme fırsatım oldu sesinde yankılanma bile var bayağı güçlü diyebilirim. Spawn noktalarındaki düzenleme ise gerekliydi açıkçası. 4-5 kez üst üste balota civarında doğmak insanın işine geliyordu evet ama haritanın diğer yerleride var sonuçta. Sadece buradaki mantıksız nokta eskiden modda oynarken solnichniy ve civarında doğdumuzda sevinirdik çünkü industrial alanlar vardı. Direkt aracımız için alet edevat bulabilirdik. Ancak standalone'un şu haliyle bizi inatla haritanın doğu kısımlarında spawn etmesi çok anlamsız olmuş. Çünkü yapabileceğimiz hiçbir aktivite yok.

Okul dediğiniz yer tam olarak nerede hocam?
  • Abi adam öldürme tamam mantıklı, üzerindekileri yağmalamak var ama vurduğun zaman her şey kullanılmaz hale geliyor niye inatla öldürmeye çalışıyorsun o kişi bilmem kaç saat harcayıp onlarca şeyi topladı emek verdi sonra birilerinin zevki için öldürülüyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Abi adam öldürme tamam mantıklı, üzerindekileri yağmalamak var ama vurduğun zaman her şey kullanılmaz hale geliyor niye inatla öldürmeye çalışıyorsun o kişi bilmem kaç saat harcayıp onlarca şeyi topladı emek verdi sonra birilerinin zevki için öldürülüyoruz

şu anda oyunun başka bi amacı yok o yüzden milletin yaptığı tek şey hava alanlarında pusu kurmak, alpha sürüme keşke zombi eklenmesydi zaten bi şehirde en fazla 10 tane zombi var zombi olmayan server lardan direk çıkıyorum zaten yağmalama yapılmış ve pusu kurulmuş oluyor genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 1 Ocak 2014; 3:53:06 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KingdomOfH3aven

quote:

Sniperdan kastın mosin ise okulların 3. katında tek bir dar oda var orada mosin çıkıyor yüksek ihtimalle. Eğer sniperdan kastın long range dürbünü ise onuda daha çok balota yanındaki askeri çadırlarda veya nwafdaki çadırlarda en rahat bulabilirsin.

Okul dediğiniz yer tam olarak nerede hocam?

3 katlı bir bina. En basit şekilde örneklemek gerekirse elektronun tam meydanında turuncu bir ev var. Onun tam karşısında önü bahçe gibi boş bir alan olan bina var 3 katlı. Bol girişli. Elektrodaki marketinde sağ ön çaprazında kalıyor. O bina okul işte. Binadaki dediğim yerde çıkıyor daha çok. Aslında tüm silahlar orada çıkıyor ama mosin en çok orada bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdomOfH3aven -- 1 Ocak 2014; 4:58:52 >
  • JackPierre kullanıcısına yanıt
    Dediğine katılıyorum ancak bir detay eklemek isterim eğer adamları kafadan vurursanız üstündekiler "ruined" olmaz. Küçük bir bilgi olsun arkadaşlara
  • kanamayı durdukdurtktqan sonra dünya siyah beyaz kalıyor bunu duzeltmenın bı yolu yokmu? saman gibi oldu goruntu hıc zevk vermıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanpasa78

kanamayı durdukdurtktqan sonra dünya siyah beyaz kalıyor bunu duzeltmenın bı yolu yokmu? saman gibi oldu goruntu hıc zevk vermıyo

bir arkadaşınıza saline bag iv yaptırın
  • sanerdk kullanıcısına yanıt
    ohooo ölme eşşeğim ölme :D yani ben birine bulucam da kan nakli yaptıracam ozamana kadar siyah beyaz beşiktaş he.. :D bide abi bu ne saçma salak bi harita sistemidir ya harita buldum tabelalara bakıyorum hayatta görmekten en tiksindiğim alfabeyle rus alfabesiyle yazılmış.. haritaya bakıyorum latin alfabesi. gel çık işin içinden çıkabilirsen. oyunu büyük hevesle aldım ama açıkça söyleyebilirim ki 65 liram boşa gitti.
  • quote:

ohooo ölme eşşeğim ölme :D yani ben birine bulucam da kan nakli yaptıracam ozamana kadar siyah beyaz beşiktaş he.. :D bide abi bu ne saçma salak bi harita sistemidir ya harita buldum tabelalara bakıyorum hayatta görmekten en tiksindiğim alfabeyle rus alfabesiyle yazılmış.. haritaya bakıyorum latin alfabesi. gel çık işin içinden çıkabilirsen. oyunu büyük hevesle aldım ama açıkça söyleyebilirim ki 65 liram boşa gitti.

Çek, Rusya, Ukrayna bu bölgelerde geçen bir oyun bu. Chernarus gerçektede var olan bir yer ve gerçek olarak simüle edilmiş. Ne bekliyordun ingilizce mi
  • quote:

Kasa da ıspanak var alıp kaçar mısın?

• Spawn olayı düzeldigine göre araçların gelmesi de yakındır. Zira haritanın uzak bölgelerin de doğanlar genelde intihar edip yeniden Spawn oluyor, cherno civarında çıkmak için.

Oyun sıkıntıya girecek gibi, şuan çekim alanı cherno ve elektro çevresi.
    Grup veya clan oyuncularının da toplanma merkezi buralar.
    Oyun bu bölgelere sıkışmış durumda.

Oyunu salt savaş ve adam öldürmek olarak görmek, bu şekilde oynamak oyuna ve işleyişe zarar veriyor.
    Savaş oyunu mantığına dönerse hayatta kalma ikinci planda kalır ve oyun amacından sapar.

Bakalım nasıl bir çözüm bulacaklar.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.