Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar benim dayz montaj videosu keyifli seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=4tSNdKAk72o&feature=youtu.be
  • 30tlcik
  • arkadaslar merhaba sömestrda eve dönücemde hesabı sattım ama su sıralra canım cekiyor 1-2 günden sonra hevesimi alıcagımı bildigim icin 90tl bayılmak istemiyorum hesabını kullanmayan varsa 1-2 günlüğüne verirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dav -- 5 Ocak 2020; 10:53:52 >
  • uzun uzun yazabilirdimde yazmak istemiyorum.

oyun gerçekten çok güzel. pvp'si olsun hayatta kalmak olsun vs. vs. gayet güzel. modlarla dahada güzellişiyor. community de güzel... yardımcı olan arkadaşlar , pvp olmayan serverler, modlu sunuculardaki yetkililer ve yabancı arkadaşlar sağolsun...

oyundan şikayetçi olduğum bir yer yok. glitch yapana da razıyım. arada pvp yaşıyoruz. heyecan oluyor arada...

tek sorun Türk oyuncular...

küfür eden vardır hadi ona bir şey demiyoruz. bazen sinirleniyor arkadaşlarımızda ediyor...

fakat DayZ topluluğu olarak TR serveri konusunda 0'ız. Geçen sunucu açtılar arkadaşlar sağolsun.

bundan sonrasını konuşma ağzı ile yazacağım için noktalama vs ye dikkat etmiyorum. zaten Türkçemde pek iyi değil dil bilgisi olarak...

Bi arkadaş arabadan eşya çaldı. hemen söyledim yetkililer de gördü...
    uyardılar vs. geri aldık eşyamızı. sonrasında bu çalan kişinin arkadaşı kürtçe küfretmiş. kürtçe bilmiyorum bir arkadaşım sesliden uyardı beni böyle böyle diye.
    küfürden dolayı yazdık server sahibine. oyuncu sunucuda az olduğu için (15kişi) ban atamam ve sadece uyarabilirim dedi. benim oynamadığım bir zamanda aynı olay gerçekleşmiş bu sefer 5 gün ban attılar...

bu küfreden arkadaşta ne hikmetse bana steamden arkadaşlık yollamış. kabul ettik 3-5 cümle sohbetimiz gerçekleşti.
    biz 2 arkadaş base yapmıştık. 1 hafta emek vermiştim. hayatımda yapacaklarımı yapmayıp hele sınav senemde dersime bile çalışmamıştım sırf geçen haftadan canım sıkkın diye.
    sunucuda hata oldu wipe attılar. canınız sağolsun dedik yine yaptık. 3 gün boyunca haritayı gezdik arabalar topladık 10-15 kadar. normalde t2 kapı 2 tane c4 ile patlatılıyor. bunlar 1 tane ile patlatabilmiş (sunucuda modları ayarlayan arkadaş tam ayarlamamış.) ve (iki kapı yapmıştık patlatmak için 2 kere uğraşsınlar (toplamda 4 c4 lazım) diye) içeriye bug yaparak girip (üst üste çıkıp) içerideki eşyaları fırtatıp almışlar ne varsa. bi tek variller ve wooden storage falan kalmış.
    sonra yanında piyano evi de vardı. orası da aslında benim basemdi. oraya da bug yapıp girmişler yine. kapıyı 1 c4 ile patlatmışlar. ne varsa sömürmüşler tekrardan.

admine yazdım böyle böyle. bug yapan olmuş. kim yapmışsa o arkadaşı banlarmısınız diye. (sunucu verileri sıfırlanmadan önce depoya sağ üsteki boşluktan girmişlerdi. o olayı biz unutmuştuk sırf geriye döndü veriler diye.) arkadaş banlandı dedi steamid bilmemne ip vs vs saydı ne varsa. banlanan kim dedim adını söyleyemem kurallar gereği dedi. (ilginç olan kısım bu.) sonra baktım bu kişi steamde dayz oynuyor gözüküyor. discordda offline fakat isim değiştirmiş. oyunda da isim değiştirmiş. oyunda konuşunca anladım bunları kısaca. sonuca gelirsek. oyun içi küfürlere yazışma hariç hele konuşma sunucuda kaydedilmediğinden bir şey yapamayız (bu güzelim ülkemizde önüne gelen sövüyor dava açmakta parayla uğraşmakta parayla...) . fakat bug yapıp beni oyun zevkimden soğutan ve bunları banlamayıp destekleyen trdeki dayz sunucularında oynanmaz.

bug yapana 5 gün ban atmalarına da razıydık.

özeti DayZ Türk sunucularında oynanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 25 Mart 2020; 23:28:18 >

• oyun halen alınır mı????

Arkadaşlarla girip vakit öldürecek bir şey arıyoruz .3 kişiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Rust ve Dayz arasında kaldım bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

Rust ve Dayz arasında kaldım bende :)
    hocam naptın? bende hala rust ve dayz arasında gidip gidip geliyorum bir türlü karar veremedim ya.

dayz artık güncelleme bile almıyor bitti diyorlar ama bir yanda da atmosferi, zombi teması hoşuma gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam naptın? bende hala rust ve dayz arasında gidip gidip geliyorum bir türlü karar veremedim ya.

dayz artık güncelleme bile almıyor bitti diyorlar ama bir yanda da atmosferi, zombi teması hoşuma gidiyor

Alıntıları Göster
    The forest satın aldım 3-4 saat sonra iade ettim. Hiç ama hiç beğenmedim :) Bilmiyorum düzenli oynayacaksak bir oyun alıp başlayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

The forest satın aldım 3-4 saat sonra iade ettim. Hiç ama hiç beğenmedim :) Bilmiyorum düzenli oynayacaksak bir oyun alıp başlayabiliriz.

Alıntıları Göster
    the forest tek sarmaz hocam.

ama 3-4 kişi girersen oyunun hikaye modunu oynamak çok zevkli hale geliyor. mağaralara girmek, gizli yerleri bulmak falan.

biz oyunu bitirdik şimdi ona benzer arıyoruz işte. rust ve dayz en çok önerilenler. hala karar veremedim bende :d
    free oyunlarla takılsanıza will to live online gibi veya 10 liraya miscreated alabilirsiniz
  • dayz gibi bir oyunu forest rust gibi çoluk çocuk oyunları ile karşılaştırmayın. dayz tam bir similasyon oyunu. herkesin alıp becerebileceği bir oyun değil. piyasadaki tüm bu tarz oyunları toplasalar dayz etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

free oyunlarla takılsanıza will to live online gibi veya 10 liraya miscreated alabilirsiniz
    teşekkürler hocam. will to live online'ı kesinlikle deneriz oynamayı, ücretsizmiş zaten.

miscreated oyunu da cidden güzel gözüküyor ama oyun baya zormuş yorumlarda yazanlara göre. ama ona da bir bakacağım yine de 9 tl para değil
    https://www.youtube.com/watch?v=msYqTXcu-2I Miscreated diye birşey buldum oyun indirimde. Türkçe dil desteği yok ama hoşuma gitti bak istersen bir ? :-D

Biz 2 kişiyiz sürekli oynayacak sizdede kadro varga güzel işler yaparız :)

Edit : Dead Side geleceği olan bir oyuna benziyor arkadaş gurubumuz oynuyor. Başlamayı düşünüyoruz ne diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 1 Mayıs 2020; 20:36:54 >
  • bildiğiniz modlu server var mı
    mod boyutu çok yüksek olmayan,kalabalık sw arıyorum
  • yukarda biri yazmış görürde almasın diye yazıyorum.

deadsideyi kesinlikle almayın. hem steamde hem de redditte açılan olumsuz başlıkları hemen siliyorlar. çıkalı daha 1 ay olmadan oyuncu sayısınının %70ni kaybettiler günden güne daha da düşüyor. adamlar realistic weapon yazmışlar açıklamaya alakası yok free assetlerden yapılmış gibi. parası yetmeyen ve tarkovu oynamayı beceremeyenleri çekeriz mantığı ile çakma bir tarkov yapalım demişler becerememişler bir cacık olmaz bu oyundan. 32 liranıza yazık para kolay kazanılmıyor.
    dayz daha iyi olacaktır. rust sadece base patlatmaya dönüyor ileride.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

dayz daha iyi olacaktır. rust sadece base patlatmaya dönüyor ileride.
    teşekkürler hocam.

şuan epic'in ark vereceği konuşuluyor onun pususundayız :D

en kötü yaz indirimlerinde dayz de iyi bir fiyata düşerse onu da alacağız sanırım
  • oyunda arkadaşla aynı yerde spawn olma var mı ? varsa nasıl oluyor ?
  • Dayzfan.net neden kapandı arkadaşlar bilen var mı ?
  • 2013'ten beri oynuyorum. tam bir yıldır dayz videosu koymuyordum kanala. Özlemişiz

iyi seyirler

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.