Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRKCLAN ekibi sizleri beğeni ile izliyoruz .
    ihtiyac olan şeyleri sizin öncülük etmeniz güzel , umarım gereken ilgi ve alakayı görürsünüz ben şahsen katılmayı çok isterim sizlerede başarılar dilerim.
  • Sonunda araç Eklendi yaa biraz daha oynanabilir oldu bir alpha çektim bir tane daha çekemem DayZ ORigins türk serveri varken gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeyikSebastian

Biraz saçma bir istek olcak ama

Deathadder 2013 kullaniyorum 2 tane tusa dayz macrosu yapmak istiyorum

Ustekine bastinmi field of view otomatik fullencek
    altakine bastinmi field of view otomatik 0 lancak.

Nasil ayarlayabilirim ? Aynisini arma 3 icinde yapacagim

DayZ de oyun içinde açılan konsol yok ki, battlefield gibi, counter strike gibi. Makro yaparsın ama makroyu çalıştırınca field of view ayarlamak için esc ye basar yine makro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

quote:

DayZ de oyun içinde açılan konsol yok ki, battlefield gibi, counter strike gibi. Makro yaparsın ama makroyu çalıştırınca field of view ayarlamak için esc ye basar yine makro.

Notepad den değiştirilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_R_A_V_E

dha once bole bi server goren oldumu aklım gitti

DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]DayZ [ANA KONU]

O server'ı bizimle paylaşır mısın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

quote:

Notepad den değiştirilebilir

Oyun oynarken tek tuşla değiştirmek istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 10 Aralık 2014; 18:17:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

quote:

tabi paylasım
    ismi: DayZ UK 5-81[Persistance Enabled]hosted by gamingDeluxe.co.uk

ip adresi: 81.19.208.43:2310

bide bu serverda 2 seydikktimi cekti kucuk airportta hic bsey yok yani bazı item olması gereken yerlerde bsey cıkmıo ama buyuk airport resmde gordugunde orası full heryer zebil item
    2. sey ise serverda yere silahım dustu o ara yenilendi server ve tekrar girince silah gitmemsti yani suan cadırda item saklanmıyor yenilenmeden dolayı blki bu serverda cadır kurup item koyarsak kalablir diye bi fikir geldi aklıma tabi ise yararmı bilmiyorum:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

quote:

tabi paylasım
    ismi: DayZ UK 5-81[Persistance Enabled]hosted by gamingDeluxe.co.uk

ip adresi: 81.19.208.43:2310

bide bu serverda 2 seydikktimi cekti kucuk airportta hic bsey yok yani bazı item olması gereken yerlerde bsey cıkmıo ama buyuk airport resmde gordugunde orası full heryer zebil item
    2. sey ise serverda yere silahım dustu o ara yenilendi server ve tekrar girince silah gitmemsti yani suan cadırda item saklanmıyor yenilenmeden dolayı blki bu serverda cadır kurup item koyarsak kalablir diye bi fikir geldi aklıma tabi ise yararmı bilmiyorum:)

Teşekkürler hocam çok iyi geldi bu

• Dayz RP nasıl oynuyoruz arkadaşlar bir link falan atar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

TÜRKCLAN ekibi sizleri beğeni ile izliyoruz .
    ihtiyac olan şeyleri sizin öncülük etmeniz güzel , umarım gereken ilgi ve alakayı görürsünüz ben şahsen katılmayı çok isterim sizlerede başarılar dilerim.

Desteğiniz için çok teşekkürler.Şuan içni herkese açtık server'ı private yani lutlar sadece bizim serverda kalıyor başka yere geçildiğinde o karakteri göremiyorsunuz.TÜM PRIVATE SERVERLAR BU SEKILDEDIR..İleride tanışıp kaynaştıktan sonra Whitelist olayını getireceğiz.Tüm üye olan arkadaşların id'lerini alacağız br onların dışındakiler servera giremeyecekler.Böylelikle saygı ve sevgi çerçevesinde herkesin az çok birbirlerini tanıdıkları bir ortam yaratacağız.Bizimle kalmaya devam edin

TURKİYE DAYZ STANDALONE SERVERI AÇILDI - TURK LOKASYON

TURK CLAN SERVER IP : 31.210.76.146:2402https://www.gametracker...nfo/31.210.76.146:2402/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 11 Aralık 2014; 23:42:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Umarım uzun ömürlü olur..

Sizler teşrif buyurup serverımızda kalırsanız bizlerde bunu sonuna kadar taşırız emin olun :) Whitelist uygulamasını yapabilirsek daha da iyi olacak .Bunun içinde sizlerin servermızıda katılması gerekecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 11 Aralık 2014; 23:43:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Z3A
    Sizler teşrif buyurup serverımızda kalırsanız bizlerde bunu sonuna kadar taşırız emin olun :) Whitelist uygulamasını yapabilirsek daha da iyi olacak .Bunun içinde sizlerin servermızıda katılması gerekecek :)

Hayırlı olsun. 4-5 kişi geleceğiz inşallah.Bugün yarın damlarız. [BRO] ekibi olarak bi toplanalım da.

RP düşünüyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

quote:

Hayırlı olsun. 4-5 kişi geleceğiz inşallah.Bugün yarın damlarız. [BRO] ekibi olarak bi toplanalım da.

RP düşünüyor musunuz ?

Rp derken ne demek istedin dostum.Buyrun bekleriz sunucumuza
  • quote:

quote:

RP düşünüyor musunuz ?

RP derken? ROlePlay?
  • Evet .Gecen burada bir arkadaşın yazdıklarını okudum da Dayzrp sunucular sanırım oldukça zevkli ve gerçekçi olmuş :) yaş 35 çatışma bizi bozar Peace !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet .Gecen burada bir arkadaşın yazdıklarını okudum da Dayzrp sunucular sanırım oldukça zevkli ve gerçekçi olmuş :) yaş 35 çatışma bizi bozar Peace !

Evet biz sürekli Rollplay üzerine oynamaya çalışıyoruz ve buna milleti alıştırmaya çalışıyoruz
  • quote:

quote:

Evet .Gecen burada bir arkadaşın yazdıklarını okudum da Dayzrp sunucular sanırım oldukça zevkli ve gerçekçi olmuş :) yaş 35 çatışma bizi bozar Peace !

Evet biz sürekli Rollplay üzerine oynamaya çalışıyoruz ve buna milleti alıştırmaya çalışıyoruz

Bu akşam katılayım sizin servera biraz.
  • SERVER HAKKINDAKİ GELİŞMELERİ OLACAKLARI LÜTFEN TURK CLAN SİTEMİZDEN TAKİP EDİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 12 Aralık 2014; 19:30:54 >
  • Merhaba arkadaşlar.DayZ'yi arkadaşlarımın gazıyla büyük bir hevesle aldım.Ancak bilgisayarım önerilen sistemin üzerinde olmasına rağmen düşük fpsler alıyorum.Bir türlü doğru düzgün oynayamadığım için moralim bozuldu.İnternette bir sürü oyun dosyalarına ayar çekmeler falan var ama hiç birini uygulamadım.Arkadaşlar aşağıya bilgisayarımın özelliklerini ve oynadığım ayarları yazacağım.Fps'imi arttırmak için nasıl yollar izleyebilirim?Cevaplarınız için teşekkürler.

Bilgisayarım
    Nvidia GeForce GT 650M GDDR5 2GB VRAM
    Intel 3. Nesil Ivy Bridge Core i5-3210M İşlemci (3M Cache, 2.50 GHz, Turbo Boost ile 3.10GHz e kadar )
    6 GB DDR3 1333 MHz

Oynadığım ayarlar
    Rendering Resolution:1920x1080
    Vsync:Disabled
    Video memory:Auto
    Texture Quality:Very High
    Texture Filtering:Very High
    Anti aliasing:High
    Edge smoothing:Fxaa very high
    Hdr quality:Very low
    Ambient occlusion:Disabled
    Postprocess quality:Disabled
    Bloom yok
    Rotation blur yok

Arkadaşlar lütfen yardım edin hepsi chernarus'un altını üstüne getirirken ben cuma cuma kös kös oturuyorum :'((

• DayZ RP'de zombi sayısı nasıl ? Normal serverlarla aynı mı
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.