Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
233.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya bir tartışma olmuş.İki tarafında bazı hataları var.Oyunu 2 ay önce aldım , aldığım zaman oyunda birçok bug olduğunu , oyuna çok az güncelleme geldiğini ve saçma sapan buglar yüzünden ölüp haritanın her yerine dakikalarca koştuğumuzu biliyordum.
    Oyunu aldıktan sonra 1 hafta oynadım koşmaktan sıkıldığım için yeni güncelleme gelene kadar girmedim oyuna.Güncellemeler geldikçe nelerin iyileştiğini görmek için arada girip oynuyorum.
    Forumda birisi konuya "Oyun nasıl , almalımıyım" diye sorduğunda.Birçok bugın olduğunu , saçma sapan öldüğünü söylüyorum.

Sen oyunun alfada olup ne denli bugları olduğunu bildiğin halde oyunu alıyorsun.Saçma sapan bir şekilde ölüp sinirleniyorsun ve foruma girip oyunda sürekli koşuyoruz , çok fazla bug var böyle oyun olmaz olsun diyorsun , ondan sonra forumu kapatıp tekrardan DayZ ye giriyorsun.

Benim anlamadığım nokta oyunda sürekli koştuğunu ve güncellemelerin çok geç geldiğini bildiğin halde oyunu alıp hala daha oyunda çok fazla koşuyorum diye isyan ediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Baya bir tartışma olmuş.İki tarafında bazı hataları var.Oyunu 2 ay önce aldım , aldığım zaman oyunda birçok bug olduğunu , oyuna çok az güncelleme geldiğini ve saçma sapan buglar yüzünden ölüp haritanın her yerine dakikalarca koştuğumuzu biliyordum.
    Oyunu aldıktan sonra 1 hafta oynadım koşmaktan sıkıldığım için yeni güncelleme gelene kadar girmedim oyuna.Güncellemeler geldikçe nelerin iyileştiğini görmek için arada girip oynuyorum.
    Forumda birisi konuya "Oyun nasıl , almalımıyım" diye sorduğunda.Birçok bugın olduğunu , saçma sapan öldüğünü söylüyorum.

Sen oyunun alfada olup ne denli bugları olduğunu bildiğin halde oyunu alıyorsun.Saçma sapan bir şekilde ölüp sinirleniyorsun ve foruma girip oyunda sürekli koşuyoruz , çok fazla bug var böyle oyun olmaz olsun diyorsun , ondan sonra forumu kapatıp tekrardan DayZ ye giriyorsun.

Benim anlamadığım nokta oyunda sürekli koştuğunu ve güncellemelerin çok geç geldiğini bildiğin halde oyunu alıp hala daha oyunda çok fazla koşuyorum diye isyan ediyorsun.

İşte anlatmak istediğim tam olarak bu
  • quote:

Baya bir tartışma olmuş.İki tarafında bazı hataları var.Oyunu 2 ay önce aldım , aldığım zaman oyunda birçok bug olduğunu , oyuna çok az güncelleme geldiğini ve saçma sapan buglar yüzünden ölüp haritanın her yerine dakikalarca koştuğumuzu biliyordum.

tartışma başkanı da sen mi oldun kardeşim böyle bir giriş yapmışsın şimdi
    2 tarafta hatalar sana göre var başkasına göre var bana göre var diyelim peki senin yazdığında olmadığını mı düşünüyorsun ? matematik mi tek doğru olsun ? herkesin kendi fikri 2 taraf varsa ki bence 2 taraf yok herkes kendi fikrini söylüyor fakat oluşturmaya çalışan fanlar var sadece düz bakıp düz konuşup, o zaman bu 2 tarafa göre de senin dediğin hata olabilir ben cümlenin başını çok yanlış bulduğum için yazma gereği duydum fikrimi
    bu arada bugları olduğunu bildiği halde alması eleştiremeyeceği anlamına mı geliyor ? kimse öldüm sinirlendim demiyor farklı düşüncelerini ortaya koyuyor ölüp sinirlenip foruma giriyorsun vs. gibi düz olan bu bakış açısıda bana göre yanlış + oyuna girmesi için illa mükemmel olması mı lazım ? hem oynayıp hem kötü yanlarını eleştiremez mi ? hayatta ne o kadar mükemmel ki onu bulup yapalım bugları gelişmemesini vs. vs. eleştiren oynayamaz mı ? bana göre bu bakış açısıda yanlış
  • panda senin anlatmak istediğinin bununla alakası yok hiç bunla alakalı bir şeyde demedin tmamen fanlık yaptığını saçmaladığını burda 10 farklı kişi teyit etti şimdi sıvamak için başkasının düşüncesine "demek istediğim tam olarak bu" gibi samimiyetsiz konuşmana gerek yok insanlar görüyor
    adamın düşüncesi senden farklı güzelde açıklamış girişini ben beğenmesem de yada bazı yerleri bana uymasa da bir fikri var fanlık yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 31 Mayıs 2014; 21:50:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

2 tarafta hatalar sana göre var başkasına göre var bana göre var diyelim peki senin yazdığında olmadığını mı düşünüyorsun ? matematik mi tek doğru olsun ? herkesin kendi fikri 2 taraf varsa ki bence 2 taraf yok herkes kendi fikrini söylüyor fakat oluşturmaya çalışan fanlar var sadece düz bakıp düz konuşup, o zaman bu 2 tarafa göre de senin dediğin hata olabilir ben cümlenin başını çok yanlış bulduğum için yazma gereği duydum fikrimi
    bu arada bugları olduğunu bildiği halde alması eleştiremeyeceği anlamına mı geliyor ? kimse öldüm sinirlendim demiyor farklı düşüncelerini ortaya koyuyor ölüp sinirlenip foruma giriyorsun vs. gibi düz olan bu bakış açısıda bana göre yanlış + oyuna girmesi için illa mükemmel olması mı lazım ? hem oynayıp hem kötü yanlarını eleştiremez mi ? hayatta ne o kadar mükemmel ki onu bulup yapalım bugları gelişmemesini vs. vs. eleştiren oynayamaz mı ? bana göre bu bakış açısıda yanlış

Oyunu oynadığın süreçte gördüğün bugları yazarsın onu anlarım , zaten bu forumda olmasada dayz forumlarında bunlar geri dönüş olarakta iş yapıyor.Ama hergün foruma gelipte koşuyoruz güncelleme gelmiyor diye yazmak yerine , soru soranların sorularını açıklayıcı bir şekilde cevaplamak daha mantıklı geliyor bana.Sonuçta hepimiz oyunun ne halde olduğunu biliyoruz.
  • Ya kardeş Allah'ını seversen kaç saat dayz oynadın ? Ayrıca bir daha alıntılamazsan sevinirim.
  • Yine alpha kavgası başlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanPanda

Ya kardeş Allah'ını seversen kaç saat dayz oynadın ? Ayrıca bir daha alıntılamazsan sevinirim.

hem soru sorup hem alıntılama demen çok sanatsal bir cümle olmuş baştan sona kurdukların gibi, en son sıvamıştın şimdi tüyü de dikmiş oldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 31 Mayıs 2014; 23:08:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Oyunu oynadığın süreçte gördüğün bugları yazarsın onu anlarım , zaten bu forumda olmasada dayz forumlarında bunlar geri dönüş olarakta iş yapıyor.Ama hergün foruma gelipte koşuyoruz güncelleme gelmiyor diye yazmak yerine , soru soranların sorularını açıklayıcı bir şekilde cevaplamak daha mantıklı geliyor bana.Sonuçta hepimiz oyunun ne halde olduğunu biliyoruz.

KArdeşim sen oyunu 2 ay önce alıpda burada yılalrdır bu oyunu oynayan VE YILALRDIR GELİŞME BEKLEYEN ADAMLARA GELİPTE e oyun alpha bilmiyormuydunuz dersen.OLMAZ İŞTE..Oyun yıllardır alpha.MOd zamanından başladık oynamaya.Onu bitirmeden standolone zıpladı.oda bitmeden dedikodular çıktı Deah hall denen dingil farklı bir oyun düşünüyor diye.
    Sizinde birtürlü anlamadığınız nokta bu.Bu oyun geliştirilmiyor.Ha şu saatten sonrada geliştirilmesin zaten alternatif birçok oyun çıktı çıkıyor.Sİz tüketicisiniz paranızın hakkını sonuna kadar arayacağınız yerde halen çıkmış savunuyorsunuz bu nasıl bira tgözlüğüdür.
    Peki ozaman oyunu 2 sene sonrea alacak şahısta gelsin burada ben alpha olduğunu bilerek aldım gelşecek diye siz 2 yıldır beklerken size ahkam kessin ne düşünürsünüz??

Yeter bırakın artık şu oyunu savunmayı...

Ben size basit bir soru souyorum...Bu oyunda bulduğunuz kitaplar baş aşağı çıkıyor menüde (bırakın kitabın okunmasını içeriği olamasını falan YOK ÖYLE BİŞE)...Kitap bildiğin baş aşağı.SİZDE DE BU DURUM CİDDİ ANLAMDA BU OYUNU GELİŞTİRENLERİN DÖNÜP ARKASINA DAHİ BAKAMDIĞI İZLENİMİ UYANDIRMIYOR MU??????????????????????????i
    ?_??p
  • Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..(Başka kimler bloklu?)
  • o değilde millet survival survival diye bilgisayar başında yaşlanacak gidecek , bu tip oyunları sabahtan akşama kadar oynayan insanlar tanıyorum gidin biraz hava alın olmadı oynarken kapıyı pencereyi falan açın bunaldınız iyice sıcaktan
  • Oyun geliştirilmiyor değil , geliştiriliyor sadece bunu yavaş bir şekilde yapıyorlar..Aldığımda 1 hafta oynadım eğlendim.Birkaç hafta ara verdim şuan canım sıkıldığı zaman girip 1,2 saat oynuyorum.Oyuna aylık ücret ödemediğimden benim için sıkıntı yok , updateleri takip ederim ilgimi çeken birşey olduğu zaman girer oynarım.Oyunu almadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederim.
  • Oyunda bug filan olmasi 2-3 kisi girip eglenmeye engel olmuyor simdi buraya gelipte fikrinizi soyluyorsunuz tamam ama ABARTIYORSUNUZ. Bende Arma 3 de var oda cok guzel fakat DayZ in verdigi heyecani veremiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyun geliştirilmiyor değil , geliştiriliyor sadece bunu yavaş bir şekilde yapıyorlar..Aldığımda 1 hafta oynadım eğlendim.Birkaç hafta ara verdim şuan canım sıkıldığı zaman girip 1,2 saat oynuyorum.Oyuna aylık ücret ödemediğimden benim için sıkıntı yok , updateleri takip ederim ilgimi çeken birşey olduğu zaman girer oynarım.Oyunu almadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederim.

Ben diyorum ki modun ilk gününden beri oynuyorum biri çıkıyor oyunumu ehdiye edecem diyor biri çıkıyor 2 ay önce almış araştırmadan almayın diyor hey yarabbim.Tamam arkadaşlar oyun alphayken aldık zilyons ene beklesek hakettik adam gibi güncelleme gelmesini.SİZ HAKLISINIZ AFERİM SİZE...
    nereden cevap yazdım arkadaş töbeler olsun.
  • Oyunu dün satın aldım şansıma Türk grup buldum 5 kişi baya eğlendik . Survivorlardan birini çektik kenara konuşturduk , kelepçeledik . Fransız olduğunu öğrenince üstünü başını çıkarttık . Bacağından vurup sonra bandajladık kemik kırık kalsın haraket edemesin diye .
    En son onu öylece bırakıp gittik ölene kadar beklemesi gerekiyor sanırım .
    Yeşilçam filmlerinde masum kızı birbirine atan kötü adamlar gibi şendik bu oyun bir harika dostum
    http://i.hizliresim.com/LPNLbV.jpg
    http://i.hizliresim.com/rLp7OP.jpg
    http://i.hizliresim.com/7md46l.jpg
    http://i.hizliresim.com/P3Ngl8.jpg
    http://i.hizliresim.com/glpBON.jpg

Oyunda bir yerde loop ' a giriyorsunuz şu tabelayı gördüğünüz an güneşi sağınıza alın yoksa bitmiyor

DayZ [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

o değilde millet survival survival diye bilgisayar başında yaşlanacak gidecek , bu tip oyunları sabahtan akşama kadar oynayan insanlar tanıyorum gidin biraz hava alın olmadı oynarken kapıyı pencereyi falan açın bunaldınız iyice sıcaktan

bizim burada 3 gündür yağmur yağıyor :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.5 experimental takılıyorum 2-3 gündür. Daha kalaşnikofa rastlayamadım ama inek, geyiğe falan rastladım, sizi farkedince kaçıyorlar ama tek mermilik işleri var daha sonra bıçak gerekiyor derilerini yüzmek için. Yüzdükten sonra mesela geyikten 4 birim et çıkıyor ki ben pişirmeden yedim ama bayağı doyurucu yani tek parçada energized oldu karakter. Sonra da derisini alabiliyoruz onu da çanta yapmakta falan kullanıyoruz sanırım daha denemedim. Polis üniforması falan gelmiş artık polis kıyafetlerini çekip rp yapmak kulağa hoş geliyor, put your hands up ! silahın var, şimdi seni kelepçeleyeceğim falan Yeni şehirleri gezmeye çalışıyorum hayatta kaldığım sürece, hatta ilk farkettiğimde burası lumbermill mi lan falan dedim, binalar falan benzer olunca bir de deniz kıyısında.. Değilmiş..

Yiyecek spawnında balık familyası fazlalaşmış sanki canned tunalar falan cirit atıyor evlerde. Balta ile ağaç kesebiliyoruz, kazma ile taş bulabiliyoruz ve farming hoe denen aletle balık tutmak için solucan buluyoruz toprakta. Balıkçılık ta gelmiş ama daha oltayı tamamlayamadım ilerleyen günlerde onun da tadına bakarız. Kamp ateşi de yakabiliyoruz artık avcılıktan topladığımız etleri pişirebileceğiz.

edit : Etleri çiğ yemeyin hasta olup ölüyor karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 1 Haziran 2014; 18:17:22 >
  • Survival tarzı oyunlar oynamak için TS sunucumuz var, h1z1, forest, dayz ve diğerlerini beraber oynamak için aşağıdaki adresten katılabilirsiniz.
    İlerde oyunlar hazır hale geldiğinde takım olabiliriz.
    IP: 37.247.96.177:3837
    Şifre: yenibaslangic
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

o değilde millet survival survival diye bilgisayar başında yaşlanacak gidecek , bu tip oyunları sabahtan akşama kadar oynayan insanlar tanıyorum gidin biraz hava alın olmadı oynarken kapıyı pencereyi falan açın bunaldınız iyice sıcaktan

bizim burada 3 gündür yağmur yağıyor :D

Aynen ondan dolayı dışarıda çıkamıyorum 3 gündür pc de tek işim arkadaşlarla dayz oynamak her ne kadar buglarla dolu olsada eğleniyoruz 3 günde 16 saat dayz oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senju Hashirama.

Oyunda bug filan olmasi 2-3 kisi girip eglenmeye engel olmuyor simdi buraya gelipte fikrinizi soyluyorsunuz tamam ama ABARTIYORSUNUZ. Bende Arma 3 de var oda cok guzel fakat DayZ in verdigi heyecani veremiyor.

len yürü git :D Arma 3 BP yi yarım saat oynadın oynamadım :) 10 Gündür helikopter zırhlı araçlar için mücadele veriyoruz ne çatışmalar dönüyor sen iki şehir yürüyüp çıkıyorsun heyecan yok diyosun.:D Dayz Standalone candır
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.