Şimdi Ara

Dayz (Aralık 2013) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6.117
Cevap
71
Favori
217.773
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Dayz (Aralık 2013) [ANA KONU]
Giriş
    3156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

quote:

Orijinalden alıntı: sativaa

hadi koştuk koştuk yolda öldürüleden bi araya geldik peki ya sonra ölürsek yine sil baştan ... Rust denen oyun bu konuda iyi ama gönlüm yinede dayz'den yana bide şu olay için bişey yapsalar çok iyi olacak.

o koşup ölme başıma 2-3 kere geldi. hem de 20 dakika filan koştuktan sonra. oyun daha erken erişim olduğu için bu tip buglara katlanacaksın. eğer süper bir oyun bekliyorsan alma.

abi hala aynı şeyi savunmayın 6 ay geçti hala erken erişim diyorsunuz adam rust demiş ya o da erken erişim bug yok üstüne temel var onuda süper yapacaklarına dair dayz gibi bir çok gelecek şey söyleniyor ama kimse dayz gibi şu gelcek bu gelcek demiyor beklemiyor çünkü oyun zaten şuan bugsuz ve temeli var düzgün server bulursan oynanabilecek durumda, ayrıntıları yok
    erken erişim diye 6ay boyunca kendinizi rezil etmenin alemi var mı düzelsin sonra konuşun bug olurda bu kadar fazla ve basit olmaması gereken delirtici şeyler olmaması lazım, bende aldım zaman bulunca oynuyorum ama bu kadar savunulacak bir tarafı yok bugZ un yerine göre savunun bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zogguko -- 30 Mayıs 2014; 13:28:28 >

• Yüzbaşı
    705 Mesaj

Sen gerçekten alpha nedir neden erken erişime sunulur bilmiyorsun .
    By Trex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bana inananlar bile karnı acıkınca kırıp yiyordu, ne oyunmuş dayz milyon dolarlarcı cebe indirip oyunculara eziyet ettikçe daha çok övülüyor yaklaşık 1 aydır konuyu takip ediyorum alsam mı diye merak edip alıp deneyecektim en çok oynamam beklerim diyordum ama oyuncu kitlesini görünce oyundan soğudum
    |
    |

Orijinalden alıntı: UçanPanda

Bir tane dayzfan ergeni daha :S

Orijinalden alıntı: Assassino!

quote:

Bir tane dayzfan ergeni daha :S

Dayzfana üye değilim . Ergende Değilim .Ayrıca Block
    |
    |

Neden DayzFanı bu kadar kötülüyorsun adamların açılış amacı belli Fan sitesi.
    |
    |
    Assassino! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adam alpha nedir, neden erken erişime sunulur biliyor beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 31 Mayıs 2014; 12:56:54 >

cümle sıkıntılı olabilir ama demek istediğimi anladınız siz . Kimse size zorla oyunu almıyor. Herkeste oyunun buglu olduğunu bağıra bağıra söylüyor.İstemiyosan alma kardeşim madem alıyosun gelip konuya tatava yapma.
    |
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cümle sıkıntılı olabilir ama demek istediğimi anladınız siz . Kimse size zorla oyunu almıyor. Herkeste oyunun buglu olduğunu bağıra bağıra söylüyor.İstemiyosan alma kardeşim madem alıyosun gelip konuya tatava yapma.

yav sana mı kaldı nasıl yorum yapacağımız bilader sizi gördükçe kötüleyesim geliyor oyunu
    oyunu alıp beğenmediğim kısımlarını yazamaz mıyım ? eleştride mi yapamayacaz nasıl bir düşünce yapısı bu ?
    beğeniyorsan al beğenmiyorsan alma yada beğenemdiysen konuşma gibi böyle saçma düz bakış açılarından yaşın en fazla 15tir gelip burda millete tatava yapan sensin forum burası millet görüşlerini paylaşacakki tek taraflı bir görüş çıkmasın takip edenlere sana niye dokunuyor bu kadar ? avukatımısın oyunun ? milyon dolarlardan sanada mı pay düşüyor ? ne bu fanlık ?

• Yüzbaşı
    705 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

yav sana mı kaldı nasıl yorum yapacağımız bilader sizi gördükçe kötüleyesim geliyor oyunu
    oyunu alıp beğenmediğim kısımlarını yazamaz mıyım ? eleştride mi yapamayacaz nasıl bir düşünce yapısı bu ?
    beğeniyorsan al beğenmiyorsan alma yada beğenemdiysen konuşma gibi böyle saçma düz bakış açılarından yaşın en fazla 15tir gelip burda millete tatava yapan sensin forum burası millet görüşlerini paylaşacakki tek taraflı bir görüş çıkmasın takip edenlere sana niye dokunuyor bu kadar ? avukatımısın oyunun ? milyon dolarlardan sanada mı pay düşüyor ? ne bu fanlık ?

ben oyunun fanı felan değilim.Kimse size oyunu zorla aldırtmadı .Kendi isteğinle aldın .Herifler ister oyunu geliştirsin ister geliştirmesin sen oyunun alphada olduğunu bile bile aldın.Yani sözleşme imzalamış gibi bişeysin.Madem koşmak istemiyorsun git dayz mod al.

• Yarbay
    3449 Mesaj

Abicim ne naz yaptın be! Oynamayacaksan oynama, kimse sana o oyunu zorla aldırmadı. Oyun alpha'da daha beta bile değil gelip burada çamur atma oyuna. Biz adam akıllı oynuyoruz sıkıntı sende demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 31 Mayıs 2014; 13:55:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: By Trex
    demek istediğimi anlamayıp başka taraftan kendi açınızdan bakıyorsunuz belki ben anlatamıyorum çok alakasız yerlere gidiyor iyi günler
    zaten adam kötü bişey yazdı diye direk blok atan herkese karşı tepkisi fanlık olan kişilerden tarafsız yorum yada zıt yoruma karşı bir düşünce göstermesi beklenemezdi e bende size atıyorum sizin taktiğiniz bloğu sizde atın kurtulalım.
    |
    |

quote:

quote:

ben oyunun fanı felan değilim.Kimse size oyunu zorla aldırtmadı .Kendi isteğinle aldın .Herifler ister oyunu geliştirsin ister geliştirmesin sen oyunun alphada olduğunu bile bile aldın.Yani sözleşme imzalamış gibi bişeysin.Madem koşmak istemiyorsun git dayz mod al.

Şu oyun alpa idi bilerek aldınız salatasını kesin la artık cahilliyiğinde bu kadarı.Nasılda ezberden konuşuyorsunuz böyle seçmece seçmece..Sanırsın ortada butürden onlarca tam sürüm oyun varda biz bu alpha olanı aldık..
    Alpha dı bilerek aldık diyen ler,

Yıllardır Alpha olmasından memnunmusunuz?
    GÜncelleme diye şapkadan çıkan tavşanlar sizi tatmin etti mi?
    Adam gibi bir haytta kalma oyununu siz beklemiyormusunuz ?
    mod iken alpha tam sürümken alpha..bu bitmeden yenisi çıkar alpha hoşunuza mı gitti bu alpha?
    mod un yarısı kadar çeşitlikik yok bir menü 2 şapka? yıl oldu daha mod kadar olamadı çok mu iyi oldu?
    30 usd az mı?(hani 15 di?)
    Ben baydır oynamıyorum o menüdeki kitaplar hala başaşağı mı?
    3 günlük emeğimle topladığım techizat çatı yok oldu diye aşağı düşmemle yok oldu o daha devam ediyor mu?
    zombiler hala aslında ölümü yoksa daha hayaletmi duvarlardan geçiyormu?
    Şu hatalar kısmını sayfalarca yazabilirim aylardır rapor edilen ancak kimsenin dönüp düzeltmediği..

Tamam ALpha ama sizde ki bu at gözlükleriyle öylede kalacak.Hayatta kalmak?Amaç yok,araç yok,başı yok sonu yok..Grup oyununa teşvik eden bişe yok,(3 kişi bir araya gelince daha rahat diğer oyuncuları vurmayı grup oyunu sananlar bi zahmet yorum yapmsın) o yok bu yok.HA ama gelecek Alpha çünki biz bunu bilerek aldık..
    Şu kouya girmeye bile midem müsaade etmiyor artık bi bitmediniz.....

• Yüzbaşı
    705 Mesaj

peki şuanda dayzden daha iyi durumda olan hayatta kalma oyunu var mı ? DayZ sadece kötünün iyisi. H1Z1 duyurulduğundan beri çalışmaya başlamış gibi görünüyorlar ama bakalım yeni gelecek güncelleme ile duvardan geçme düzelecek diyolar ama güncelleme kim bilir ne zaman gelecek. Ben hiçbir zaman dayz mükemmel demedim.Eğer bu buglara dayanamıyorsan oynama . 2015i bekle oyun tam olarak çıktığında konuşalım. Eğer tam sürümde buglar hala kalırsa ben hesabımı sana hediye edeceğim
    |
    |
    sniper83us kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alpha olmasi elestirilmeyecegi anlamina gelmiyor.
    Bence bu oyun bitmez, sacma sapan elbise sapka guncellemeleri ile yasayin durun.
    Oyunun onca sorunu varken, hicbiri duzeltilmezken, herif milyonlari yerken siz alpha bu ya, alpha ya bu, alpha, alpha diye kendinizi avutun.
    Oyunun oynanabilecek hicbir ozelligi yok hala anlamadin mi?
    Neyse sen kosmaya, duvarlardan gecmeye, hayatta kalma oyunu oynamamaya devam et, cok bile sana su oyun.
    Bugun bagimsiz yapimlar dahi alpha asamasinda aya cikmis, sen hala bik bik bik konus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Evet ,ben bu halde zevk alıyorum oyundan . Yakında oyun tam olarak çıktığında görüşürüz kardeş bu mesajlarını tek tek yediririm sana .

peki şuanda dayzden daha iyi durumda olan hayatta kalma oyunu var mı ? DayZ sadece kötünün iyisi. H1Z1 duyurulduğundan beri çalışmaya başlamış gibi görünüyorlar ama bakalım yeni gelecek güncelleme ile duvardan geçme düzelecek diyolar ama güncelleme kim bilir ne zaman gelecek. Ben hiçbir zaman dayz mükemmel demedim.Eğer bu buglara dayanamıyorsan oynama . 2015i bekle oyun tam olarak çıktığında konuşalım. Eğer tam sürümde buglar hala kalırsa ben hesabımı sana hediye edeceğim

Kotuyu tarif edermisin, ben sana tarif edeyim. Dayz' in ta kendisi.
    Dayz' in sorunu sence sadece bug mi?
    Alpha ama daha, alpha ya bu oyun dimi? :)
    Adamlar aylardir yatiyorlar, aptal aptal guncellemeler geliyor, sen daha diyorsun ki 2015 i bekle.

|
    |

• Yarbay
    10298 Mesaj
    quote:

Evet ,ben bu halde zevk alıyorum oyundan . Yakında oyun tam olarak çıktığında görüşürüz kardeş bu mesajlarını tek tek yediririm sana .

Sen bundan zevk aliyorsan, seninle ayni oyunu oynamamiz mumkun degil zaten.

Tamam .Çok üzüldüm. Dünyaca ünlü Rwenzori nickli arkadaş benimle aynı oyunu oynamıyor. Tüh ne yapsam
    |
    |

quote:

quote:

daha önce bende konuda çok kez yazdım oyun hakkında düşüncemi aynı fanlıkla cevap verdiniz sabit fikirli bir fansınız at gözlüğü ile bakıyorsunuz ve insanların düşüncelerini önemsemiyorsunuz düşünmüyorsunuz.
    adamın son mesajda dediğine bir bak cevabına bir bak bende blokluyoırum sizi yarın öbürgün gelir mesajımı alıntılarsınız cevabı yine istediğiniz yere çekersiniz lütfen benide bloklayın
    adam karşı yorum yapan birine tepkinden bahsediyor "oyunu alıp beğenmediğim kısımlarını yazamaz mıyım ? eleştride mi yapamayacaz nasıl bir düşünce yapısı bu ? " diyor sizin verdiğiniz cevaba bakın
    en son konuda yediğim küfürlerden sonra yazmıyordum sebebi buydu işte tekrar dile getirmek istedim bu konudaki fanlardan dolayı bu konuda dayz konuşulmaz dayzden de sizin gibiler yüzünden soğuduk.
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.